Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 29. janvārim

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns

Zvaigznes brīdina par nozīmīgām pārmaiņām, kas ienāks jūsu dzīvē. Tās var būt gan ar pozitīvu ievirzi, gan arī solīt ne tik patīkamus brīžus un izjūtas. Viss atkarīgs no tā, vai jums izdosies sasniegt iecerēto jeb tieši otrādi- visi jūsu pūlīņi būs velti un nenesīs gaidīto rezultātu. Tāpēc neuzstādiet sarežģītus mērķus. Labāk pa drusciņai, bet daudz mazu sasniegumu, nekā viens liels, bet nerealizējams. Un neatsakieties no labu draugu un uzticamu sadarbības partneru palīdzības.


Vērsis

Kaut arī jūsu darboties griba ir milzīga, šī diena nav īsti piemērota kalnu gāšanai. Daudz labāk šodien būtu veltīt laiku atpūtai, izklaidei, ceļošanai un dažādiem kultūras pasākumiem. Taču, ja reiz ir kas steidzami darāms un tas neliek jums mieru, dariet to. Taču bez liekas steigas un savas gribas uzspiešanas citiem. Esiet mierīgs un nosvērts, neielaidieties strīdos un neizraisiet nevajadzīgas domstarpības. Tiklīdz iesaistīsieties kādā konfliktsituācijā, nepatikšanas būs klāt kā likts.
Vakarā nepieciešams pilnīgs miers, un nekādas liekas slodzes.


Dvīņi

Ļoti laba diena pārrunu veikšanai un līgumu slēgšanai. Šodien noformētie darījumi būs veiksmīgi arī finansiālajā ziņā. Ja nepieciešams, varat doties komandējumā vai darījumu braucienā. Taču izvairieties no kontaktēšanās ar svešiniekiem, sevišķi ignorējiet aizdomīgu personu aicinājumus un uzrunas- pastāv iespēja, ka jūs apkrāps vai apzags. Un atcerieties- pirms pieņemt kādu svarīgu lēmumu, nepieciešama nopietna un rūpīga situācijas analīze.
Ja nu kaut kas tomēr noiet greizi, saglabājiet mieru. Nervi un veselība ir svarīgāki par jebko citu.
Vakaru veltiet relaksējošām procedūrām un mieram.


Vēzis

Vēzim šodien nāksies cīnīties ar daudzām problēmām un jautājumiem, kuri jau kādu laiku gaida risinājumu. Būs viegli iedzīvoties konfliktsituācijās, taču arī pozitīvu situāciju un notikumu netrūks. Iespējams, jūs saņemsiet kādu interesantu piedāvājumu, priekšlikumu vai ziņu, kas darīs jūs priecīgu, taču arī ndaudz biedēs. Vispirms domājiet, analizējiet un tikai tad rīkojieties. Svarīgi ir saglabāt savu neatkarību un nepārkāpt savu principus.
Vakaru pavadiet kopā ar kādu sev mīļu un tuvu cilvēku.


Lauva

Lauvām sarežģīts laiks. Darba un pienākumu netrūkst, taču gandrīz nekas neiet tā kā gribētos un iecerēts. Neskatoties uz to, mēģiniet, cik nu vien iespējams, izlobīt savu labumu no katras situācijas. Neplānojiet pagaidām neko lielu un vērienīgu, samierinieties ar mazumiņu, izanalizējiet šajā brīdī notiekošo, apsveriet nākotnē realizējamās idejas, meklējiet izejas un kompromisa variantus. Labāki laiki vairs nav auz kalniem, taču, ja vēlaties sasniegt vairāk, nevar sēdēr ar klēpī saliktām rokām. Un jūs taču esat cīnītāji.
Bet pēc kārtīga darba nepieciešama kārtīga izklaide- tieši tam ir domāts vakara laiks.

Jaunava

Jaunavām šodien izdevīgs brīdis, lai mēģinātu realizēt sen lolotas ieceres un sapņus. Izdosies tas vai nē- atkarīgs tikai no jums pašiem. Ja būsiet pietiekami aktīvi, neatlaidīgi un arī mazliet nekaunīgi (saprāta robežās, protams), varēsiet gavilēt. Ņemiet talkā arī draugu un domubiedru palīdzību.
Ja nepieciešams ko lielu iegādāties, dariet to dienas pirmajā pusē.
Vakars piemērots skaistumkopšanas procedūrām un relaksācijai.


Svari

Svariem šodien vajadzētu padarboties tā aktīvāk. Šī ir laba diena kārtības ieviešanai visās lietās un vietās: pabeidziet iesāktos darbiņus, atdodiet parādus, sakārtojiet savu darba vietu, iztīriet pastkastīti, savediet kārtībā saraksti utt. Neķerieties šodien pie finansu jautājumu risināšanas- tas nāksies grūti un radīs vairāk kreņķu nekā labuma. Tāpat šodien nav vērts kalt nākotnes plānus.
Visu notiekošo centieties uztvert mierīgi un bez liekām emocijām, citādi nāksies piedzīvot stresu un galvassāpes.
Vakarā veiciet atslābinošas un relaksējošas procedūras.


Skorpions

Skorpionam viss notiek! Pat bez īpašas piepūles jums izdosies realizēt savas šīs dienas ieceres, piepildīt sapņus un cerības. Veiksme smaidīs ik uz soļa un pozitīvas emocijas gūsiet ne tikai darbā, bet arī intīmajā sfērā. Ja būs vēlēšanās, varat atrast jaunu simpātiju vai sarunāt romantisku tikšanos ar jau esošo. Jebkurā gadījumā vakars tam ir ideāli piemērots.
Bet dienas laiku izmantojiet svarīgu darbu veikšanai, neatliekamām pārrunām, tikšanām. Varat arī padomāt par imidza maiņu, sportiskām un veselību uzlabojošām nodarbībām
Strēlnieks

Strēlniekiem šodien ieteicams pievērsties savas apkārtnes sakārtošanai. Lieliem plāniem nav īstais laiks (tiem nebūs redzamu rezultātu), taču ir īstais brīdis, lai atbrīvotos no nevajadzīgām lietām, sakārtotu plauktus un skapjus, pārskatītu papīrus un atrisinātu tīri praktiskas dabas jautājumus. Varat arī iepirkt dažādas saimniecībā noderīgas un vajadzīgas lietas.
Darot visparastākās ikdienas lietas, turiet ausis un acis vaļā- pastāv liela iespēja, ka tieši šodien jūsu senās vēlmes var tikt uzklausītas un saņemt atbalstu.


Mežāzis

Laba diena darījumu kārtošanai un atbalsta meklēšanai, taču tikai tādā gadījumā, ja jums ir konkrēts mērķis un darbības plāns. Lieciet lietā savu nevainojamo intuīciju, analītiskās prāta spējas un radošumu. Sarunās ar citiem (sevišķi sev nozīmīgiem cilvēkiem) neizrādiet lepnību un neesat pārāk pašapzinīgs. Veiksme daļēji būs atkarīga no jūsu prasmes kontaktēties.
Piedomājiet pie savas veselības un pašajūtas. Veltiet kādu stundu sportiskām aktivitātēm, ūdens procedūrām vai pirtiņai. Bet vakarā dodieties garākā pastaigā.


Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šī diena nebūs viegla. Būs jāatrod pareizās atbildes uz daudziem grūtiem jautājumiem un jāpārvar vairāki šķēršļi. Apbruņojieties ar pacietību, uz visu notiekošo reaģējiet nekavējoties un ātri. Lai nepiedzīvotu spēku izsīkumu. mēģiniet sakārtot darbus tā, lai enerģijas pietiktu visai dienai. Vai arī daļu savu pienākumu uzticiet citiem (protams, ja tas ir iespējams).
Zvaigznes iesaka šodien neielaisties nekādos strīdos, neuzspiest savu viedokli citiem, bet būt pēc iespējas lielākam diplomātam.
Vakarā jums nepieciešama tikai un vienīgi atpūta.


Zivis

Kopumā veiksmīga diena, par kuras vienīgo nepatīkamo apstākli var kļūt negaidīta nepieciešamība mainīt saplānotos ģimenes pasākumus. Un šodien daudzām Zivīm nāksies to piedzīvot. Taču neko nevar darīt- karjera un profesionālā izaugsme nav mazsvarīga. Vēl jo vairāk tāpēc, ka šodienas veikums jums tiks īpaši ņemts vērā. Ja darbu paveiksiet labi, nopelni garantēti, savukārt, virspusējs veikums vēl ilgi jums traucēs sasniegt kāroto. Tā ka- uz priekšu! Saņemieties pacietību, dariet visu rūpīgi, precīzi un ar radošu pieeju.
Bet vakarā tomēr atrodiet kaut vai neilgu brīdi atpūtai.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls