Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 3

Tavs dienas horoskops 27. februārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Sestdien horoskopa zvaigznes Auniem iesaka uzdrīkstēties eksperimentēt: dariet kaut ko jaunā veidā un skatieties, pie kā tas novedīs! Par platformu eksperimentam var kļūt jebkurš sīkums, jebkura nodarbe, kas kļuvuši par ieradumu. Viens un tas pats maršruts uz darbu, pusdienu ēdienkarte, sociālais loks vai brīvā laika pavadīšanas veids - Auns sestdien to visu var mainīt, ieviešot dzīvē neparedzamo! Tas var izraisīt interesantas sekas un pārmaiņas.

Sestdien Aunam vajadzētu būt piesardzīgākam savos izteikumos, it īpaši, ja viņam un mīļotajam cilvēkam ir atšķirīgs viedoklis par kādu jautājumu. Diena mudinās uz neiecietību un konfliktiem, un Auns savos patiesības meklējumos spēs būt tik strikts un nepiekāpīgs kā nekad. Nevajadzētu uzstāt uz savu, un vēl jo vairāk - atļauties izteikt partnerim aizvainojošus mājienus. Citādi Auna attiecībās sestdien var rasties liela plaisa vai pat tās izbeigsies pavisam.

Sestdien Vērsim būs iespēja iegūt ielūgumu uz kādu pretenciozu pasākumu! Ja viņš šādu ielūgumu nesaņem, pašam jāpieliek visas pūles, lai “izrautos” pasaulē. Horoskopa zvaigznes šajā dienā piešķirs Vērsim mierīgu pašapziņu, gaišu prātu un sabiedriskumu, lai sestdien viņš spētu parādīt sevi visā krāšņumā un nodibinātu noderīgus kontaktus. Citus fascinēs viņa maigais spiediens, humora izjūta un spēja ietekmēt sarunu.

Varbūt Vērsis vienmēr ir ticējis, ka partnera izskats viņam nav tik svarīgs un ka galvenais ir iekšējā pasaule. Tomēr sestdien liktenis var sajaukt šos uzskatus, savedot Vērsi kopā ar skaistas dvēseles un ļoti apšaubāma izskata cilvēku. Vērsim būs jāpieliek lielas pūles, lai ņemtu vērā šo "ļoti bagāto iekšējo pasauli". Bet, ja viņam tomēr tas izdosies, vardei/krupim ir iespēja pārvērsties par skaistu princesi/princi.

Sestdien Dvīņi vēlētos doties kādā ceļojumā, taču situācija prasīs viņu klātbūtni mājās. Diena mudinās pavadīt to savā ierastajā teritorijā, taču ne kā parasti, bet izrādot izdomu un atjautību. Uzaiciniet ģimeni un draugus (visticamāk – Zoom u.tml.), noorganizējiet tematisku ballīti, pagatavojiet kaut ko satriecošu - sestdien Dvīņi varēs izkrāsot savu dienu ar dzīvespriecīgām krāsām, pat nepārkāpjot slieksni.

Sestdien mīlas jautājumos Dvīņiem vajadzētu vājināt kontroli pār situāciju un ieklausīties savas intuīcijas balsī. Zvaigznes saka, ka, kamēr viņi mēģina loģiski vadīt attiecību attīstību, viņu potenciālu ierobežo stingri rāmji un tas atkarīgs no tā, kā Dvīņi paši to ieprogrammē. Ja Dvīņi sestdien atlaidīs grožus, uzticoties intuīcijai, viņu priekšā mīlestībā pavērsies daudzas jaunas iespējas, par kuru esamību viņi pat nenojauta!

Sestdien Vēža tieksme pēc pārmaiņām sasniegs apogeju! Viņš būs gatavs izmantot jebkuru ieganstu, lai tikai izrautos no ierastās vietas un aizbēgtu. Citiem nebūs grūti viņu pamudināt uz jebkuru piedzīvojumu, piemēram, dalību ārā notiekošā pasākumā, komandējumu utt., ja tie saistīti ar ceļojumu vai dekorāciju maiņu. Arī pats Vēzis šajā ziņā būs izdomas bagāts. Sestdien viņš spēs atrast daudzas steidzamas lietas, kurām nav nekā kopīga ar sēdēšanu darbā vai mājās.

Sestdien Vēzim nevajadzētu klusēt, ja vēlas romantiski iepazīties ar savu sapņu vīrieti/sievieti! Viss, kas viņam jādara, ir jāpārvar kautrība un sarunā jāparāda sava inteliģence. Varbūt kādu laiku Vēžiem būs jāsaglabā iniciatīva savās rokās, lai pamudinātu sarunu biedru, taču tad viņu nevarēs vien apturēt! Sestdien būs visi priekšnoteikumi, lai Vēža gadījuma rakstura iepazīšanās izvērstos par nopietnām attiecībām.

Sestdien Lauvai gribēsies piedzīvojumus un, vēlams, līdzīgi domājošu cilvēku kompānijā. Ja citi paši nepiedāvās iespējas izklaidēties, Lauvā pamodīsies organizatora talants, un viņš ātri izdomās, ar ko, kad un kur var doties, nepārkāpjot noteiktos ierobežojumus. Ceļojums uz parku vai pikniks mežā – nav tās sliktākās idejas.

Tomēr labākais, ko Lauva var darīt sestdienā, ir pavadīt laiku kopā ar mīļoto cilvēku. Ja tāda vēl nav, tad sestdien teiciens, ka sagaida pēc apģērba, Lauvai būs aktuālāks nekā jebkad agrāk! Pretējais dzimums galvenokārt novērtēs viņu pēc izskata. Šodienas apģērba dreskods būs augsts pašnovērtējums, elegance un neuzkrītošs šiks. Nekādu vieglprātīgu džinsu un topiņu! Ja Lauva dosies romantiskās medībās, panākumu vizītkarte būs galerijas sociālajos tīklos ar uzvalkā vai vakarkleitā tērpto Lauvu.

Sestdien Jaunavai būs grūti noslēpt dažas domas un jūtas - tās visas būs kā rakstītas viņas sejā. Turklāt Jaunavai nebūs iebildumu tās paust skaļi, neatkarīgi no tā, vai to ir vērts darīt, vai labāk paklusēt, paglābjot citus no nevajadzīgām detaļām. Kopumā sestdien Jaunavām nebūs nevienas tabu tēmas. Un nav vērts gaidīt mutisku žēlastību no viņas, ja būs ar kaut ko neapmierināta: viņa nemaz nedomās nolīdzināt domstarpības!

Sestdien Jaunavai būs saasināta taisnīguma izjūta, un tas var ne tajā labākajā veidā ietekmēt viņas personīgo dzīvi. Vientuļajai Jaunavai būs grūti atrast romantisku iepazīšanos, jo viņa pārāk kritiski raudzīsies uz pasauli. Ja Jaunavai ir mīļotais cilvēks, sestdien viņa ar vislabākajiem nodomiem spēj viņam pateikt kaut ko tādu, ko vēlāk nožēlos. Randiņā Jaunavai labāk nemaz neatvērt muti, bet, izskatoties noslēpumaini, klusēt un smaidīt.

Sestdien Svari var iedvesmoties no citu emocijām, īpaši pozitīvām. Diena viņus nemudinās aktīvi izpausties. Bet Svari būs lielisks skatītājs, kurš spēs novērtēt jebkuru apkārt notiekošo sniegumu. Horoskopa zvaigznes Svariem iesaka apmeklēt tās vietas un vietnes, kur dzīve rit pilnā sparā un kur viņi var pavērot citus.

Sestdien zvaigznes iesaka Svariem izbaudīt to, kas notiek viņu dzīvē šeit un tagad - pat ja viņi ar to nav ļoti apmierināti. Vienmēr būs grūtības, un kas? Labo var atrast jebkurā situācijā (un vajadzētu!). Ja Svariem ir mīļotais cilvēks, sestdien viņiem vajadzētu pavadīt romantisku vakaru. Ja Svari pagaidām ir vieni - priecājieties par to, kādas aizraujošas izredzes un iespējas gaida priekšā!

Sestdien Skorpiona ziņkārībai nebūs robežu! Nevajadzētu ierobežot šo impulsu, gluži pretēji, Skorpionam ir pēdējais laiks apmierināt savu zinātkāri vairākos jautājumos. Vai mēs runājam par satikšanos ar noteiktu cilvēku vai par jaunas filmas noskatīšanos, paša eksperimentiem ar saviem matiem vai pastaigu pa jaunu maršrutu - horoskopa zvaigznes iesaka Skorpionam izmantot iespēju un uzdrošināties eksperimentēt! Pat ja viss neizdosies tik gludi, laiks netiks izniekots, jo zinātkāre un ziņkāre tiks apmierinātas.

Sestdien Skorpionam, lai justos laimīgs, vienkārši jāatklāj kaut kas jauns dzīvē! Tas attiecas uz visu, sākot no darba līdz mīlestībai, taču pārmaiņām nav jābūt kardinālām. Personīgajā dzīvē zvaigznes Skorpionam iesaka, ja viņš ir vientuļš, drosmīgi doties iepazīties ar jaunām paziņām. Ja viņam ir partneris, sestdien viņiem kopā vajadzētu izmēģināt kaut ko jaunu. Tam ir vienkārša jēga: mīlestības enerģijai, tāpat kā upei, nepārtraukti jācenšas virzīties uz priekšu. Sastāvoties tā pārvēršas par purvu.

Sestdien Strēlnieku plosīs pretrunas starp to, kas viņam jādara, un to, ko vēlētos darīt. Viņam būs grūti panākt līdzsvaru. No vienas puses, steidzamie jautājumi prasīs daudz laika un pūļu, no otras puses, Strēlnieka domas būs neiedomājami tālu no šīm lietām! Viņš sūtīs draugiem SMS, plānos brīvo laiku vai vienkārši lidināsies mākoņos... Varbūt tikai dienas beigās Strēlnieks varēs īstenot vismaz kaut ko no sava plāna.

Sestdien Strēlnieks spēs sevi parādīt kā īsto flirta karalieni (vai karali)! Zvaigznes iesaka viņam netērēt laiku vienatnē, bet publiski parādīt savus talantus. Vakarā ielūkojies tajos sociālajos tīklos, kur dzīve rit pilnā sparā, Strēlnieks spēs vienlaikus piesaistīt vairāku pretējā dzimuma pārstāvju uzmanību. Iespējams, ka sestdien viņam būs jāizvēlas, un izdarīt šo izvēli būs tik grūti!

Sestdien Mežāzis būs pieprasīts kā nekad! Viņa tālrunis tiks bombardēts ar zvaniem, un to cilvēku skaits, kuri vēlēsies dalīties ar viņu priekā, idejās, tenkās, briesmīgos noslēpumos vai vienkārši paraudāt uz pleca un nosist laiku tērzējot, pārsniegs visas saprātīgās robežas. Tomēr pats Mežāzis komunikācijas biezoknī jutīsies kā zivs ūdenī: sestdien viņa komunikācijas spējas un humora izjūta būs Everesta augstumā!

Sestdien Mežāzim romantika un humora izjūta būs cieši saistītas! Ja Mežāzim ir mīļotais cilvēks, viņiem šis vakars jāpavada kopā, sacenšoties asprātībā, skatoties labu komēdiju vai cirka izrādi. Ja runājam par jaunu iepazīšanos, sestdien Mežāzis, visticamāk, pievērsīs uzmanību cilvēkam, kas spēs viņu kārtīgi sasmīdināt. Mežāzim tas šķitīs neticami seksīgi!

Ūdensvīrs sestdien būs noteikts un stingrs! Apkārtējie cilvēki par to uzzinās, tiklīdz vēlēsies ar viņu atrisināt jebkuru jautājumu. Pat nevainīgāko iebildumu viņš spēs pārvērt diskusijā, izdarot spiedienu uz sarunu biedru un liekot viņam beigu beigās piekrist Ūdensvīram. Vienīgais, kas attaisnos šādu Ūdensvīra uzvedību, būs viņa patiesums: uzsākot strīdu, viņš patiešām ticēs, ka mēģina pasargāt oponentu no kļūdām. Pats interesantākais, ka daudzos aspektos tā būs taisnība.

Sestdien Ūdensvīrs nevarēs nosēdēt uz vietas, un tas būs lielisks iemesls doties kopā ar mīļoto cilvēku mazā ceļojuma. Derēs jebkurš transporta veids, vai tas būtu auto, vilciens, velosipēds vai ragaviņas. Sestdien, nomainot apkārtējos apstākļus un vidi, Ūdensvīrs un viņa partneris kaut ko mainīs sevī uz labo pusi. Ja Ūdensvīrs pagaidām ir viens, ceļojums prom no mājām ir labākais veids, kā atpūsties un iegūt jaunu paziņu.

Sestdien vislabākā mūzika Zivju ausīm būs svešvaloda! Tā atgādinās, ka ir tālas zemes, kurās viņas nekad nav pabijušas, un ka būtu jauki plānot savu atvaļinājumu (lai vai cik līdz tam atlicis un vēl nav zināma situācija par ceļošanas iespējām). Horoskopa zvaigznes sestdien Zivīm iesaka sagatavot tramplīnu ceļojumiem: izpētīt ekskursijas, virtuāli paklaiņot pa vietām un palasīt ceļojumu stāstus. Tas palīdzēs Zivīm samierināties ar pelēko ikdienu un saņemt eksotikas lādiņu nākamajai nedēļai.

Sestdien zvaigznes Zivīm iesaka atvērties mīlestībai un visām tām iespējām, kuras šī diena dāsni piedāvās! Dažreiz “jā” teikšana ir ne tikai noderīga, bet arī patīkama. Sestdien tā būs universāla atbilde uz jautājumu, vai runa ir par flirtu, randiņiem vai mīlestību.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!