Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 27. janvārim

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns

Kopumā labvēlīga diena. Jums netrūks ne entuziasma, ne gribasspēka, ne cīņas spara, kas ļaus paveikt ne mazums darbu. Dažās lietās gan kaut kas var noiet greizi, taču satraukties nav vērts- tāda ir šīs dienas enerģētika. Esiet radoši, meklējiet jaunas iespējas un attīstības virzienus.
Šodien nav ieteicams uzsākt jaunus projektus, kā arī iesaistīties riskantos pasākumos.
Labs laiks, lai tiktos ar draugiem, interesantiem cilvēkiem, domubiedriem.


Vērsis

Esiet aktīvi un radoši, Nenovērsiet savu uzmanību uz daudz sīkiem darbiņiem, bet pievērsieties svarīgākajam. Jūs tiksiet ar visu galā, pat, ja nāksies "rauties" līdz spēku izsīkumam. Šajā dienā paveiktais sola veiksmi nākotnē.
Centieties šodien apgūt kaut ko jaunu, iegūt jaunas, noderīgas zināšanas. Daudziem Vēršiem šodien gaidāms jauns notikumu pavērsiens, kas prasīs drosmi spēju uzņemties atbildību.
Vakarā tiecieties ar draugiem, apmeklējiet kādu kultūras pasākumu vai kino.


Dvīņi

Diena labvēlīga aktīvai darbībai komerclietās un biznesa vadībā. Iespējams uzlabot savu finansiālo stāvokli, noslēgt izdevīgas savienības un saņemt labus piedāvājumus. Veiksme jūs nepametīs. Veiksies ne tikai profesionālajā sfērā, bet ari privātajā dzīvē.Jūs novērtēs gan savējie, gan svešie.
Vakarā noteikti sarunājiet tikšanos ar personu, kas jums ļoti simpātiska- viss izdosies, ir īstais brīdis.


Vēzis

Patīkama diena un darbu pilna diena. Kāds noteikti šodien parūpēsies, lai darāmā jums netrūktu. Visos jautājumos esiet atklāts, darbos rūpīgs, bet attiecībās ar apkārtējiem- pacietīgs un pieklājīgs. Ir svarīgi, lai diena veidotos harmoniska. Tas, protams, prasīs pamatīgu gribasspēku un savaldišanos, taču nākotnē atmaksāsies ar uzviju.
Vakarā vēlams atbrīvoties no dienas laikā uzkrātās spriedzes, pievēršoties sev tīkamām nodarbēm un izklaidēm.


Lauva

Lauvām radoša, veiksmīga diena. Šodien jūs gaida lieliski rezultāti un sasniegumi, jūsu aktivitāte un satriecošās darba spējas nepaliks nepamanītas. Tomēr jūsu enerģija ir uz izsīkuma robežas. Tāpēc ieteicams neielaisties riskantos pasākumos, neveikt lielus pirkumus un neuzsākt jaunus projektus. Apsveicamas būs vienīgi neparastas idejas, ja vien nemēģināsiet sasteigt notikumus un ķerties pie lietas ar jums raksturīgo degsmi. Vakaru vēlams pavadīt kopā ar ģimeni vai labiem draugiem. Neliela izklaide jums nāks par labu.


Jaunava

Jaunavām laba diena. Gan profesionālā darbība, gan padarītais mājas sadzīvē priecēs un nesīs vēlamos rezultātus. Izmantojiet šo laiku lietderīgi. Visu, pie kā šodien pieķersietes (tas gan neattiecas uz jauniem projektiem), nākotnē gaida izaugsme, Tāpat šī diena ir labvēlīga mīlestībai, romantiskiem piedzīvojumiem un ģimenes attiecību stiprināšanai
Esiet uzmanīgi, saudzējiet savu veselību.
Vakarā esiet kopā ar savu ģimeni un tuviniekiem.


Svari

Grūta un saspringta darba pilna diena. radošais potenciāls krietni samazināsies un nepieciešamie problēmu risinājumi tik viegli, kā citām reizēm, neradīsies. Centieties izvairīties no neuzmanīgiem izteikumiem un konfliktiem. Nelietojiet šodien alkoholu.
Personīgajā dzīvē viss būs atkarīgs no jūsu noskaņojuma un attieksmes. Ja pratīsit saņemt sevi rokās, vakaru varat pavadīt mierīgā un jaukā gaisotnē; ja nē- tad nu nekā patīkama nebūs.


Skorpions

Skorpioniem laba diena. Varat darboties visdažādākajās sfērās- viss ies kā smērēts. Palīdzēs un pareizo virzienu parādīs jūsu spēcīgā intuīcija un paredzēšanas spējas. Ticiet- jums tās tiešām ir ļoti izteiktas, bet šodien darbosies pastipriāti. Kaut gan lieti noderēs arī drosme un pārliecība par sevi.
Otro dienas pusi plānojiet tā, lai varētu tikties ar mīļotajām personām, rīkotu romantiskas pasēdēšanas, iepazītos.
Atsakieties šodien no alkoholiskajiem dzērieniem, lietojiet veselīgu pārtiku un vitamīnus.


Strēlnieks

Strēlniekeim šī ir laba diena finansu jautājumu un problēmu risināšanai. Iespējami izdevīgi piedāvājumi un priekšlikumi, taču pirms izlemt, apspriediet tos ar savu otro pusīti. Vienmēr ir labāk, ja situāciju izvērtē kāds no malas (un kas gan to var izdarīt visobjektīvāk, ja ne jūsu tuvākais cilvēks).
Jūsu personīgā intuīcija šodien nebūs augstākajā līmenī, tāpēc labākais ceļš uz izdošanos- analīze un prāts. Ja liksiet lietā tos, atrisināsiet vissarežģītākos jautājumus.
Vakaru pavadiet kopā ar mīļoto cilvēku.


Mežāzis

Mežāžiem vēlams veltīt šo dienu visdažādākajiem kontaktiem un radošajiem meklējumiem. Šādas tādas sīkas problēmiņas un darbiņi gan nedaudz izsitīs jūs no līdzsvara un paņems krietnu daļu no šīs dienas laika, taču tur neko nevar darīt. Atliek vienkārši samierināties.
Mēģiniet pagaidām būt ekonomiskāki un kontrolējiet savus finansu situāciju.
Izvairieties šodien no ļaužu pilnām vietām, sabiedriskiem pasākumiem un vispār izklaidēm.
Vakaru veltiet savu domu sakārtošanai, atpūtai, pastaigai svaigā gaisā. Vēlams vienatnē.


Ūdensvīrs

Šodien var nākties saskarties ar daudzām problēmām, ko izraisījuši skauģi un nelabvēļi. Turiet noslēpumā un neizpaudiet nevienam savas biznesa idejas un nākotnes plānus. Atcerieties, ka arī sienām ir ausis, un viens nejaušs nelaikā pateikts vārds var nodarīt jums lielu ļaunumu nākotnē.
Esiet uzmanīgi ar jauniem paziņām un pielūdzējiem. Nebūtu pareizi uzticeties jauniegūtajam draugam jau pirmajā reizē. Labāk nogaidiet, lai laiks parāda viņa patieso dabu.
Dienas otro pusi pavadiet kopā ar ģimeni. Veltiet saviem mīļajiem pēc iespējas vairāk laika un rūpju.


Zivis

Zivīm šī būs patiesi grūta diena. Nav ieteicams pievērsties aktīvai darbībai, slēgt darījumus un līgumus, plānot jaunus projektus, - nekas labs no tā nesanāks. Iespējams, šodien jums nāksies neplānoti patērēties. Taču, ja nav milzīgas nepieciešamības izdot naudu, tad labāk nedariet to. Un esiet piesardzīgs visās vietās un lietās.
Vakarā jums būs nepieciešams atbrīvoties no dienas laikā uzkrātās spriedzes, tāpēc dodieties pie dabas, ieejiet smaržīgā lavandas vannā vai vēsā dušā, veiciet relaksējošu masāžu, bet pirms miega iedzeriet nomierinošu zāļu tēju.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls