Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 25. janvārim

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Auniem aba diena, lai pašapliecinātos. Sevišķi, ja esat radošs cilvēks vai radošas profesijas pārstāvis. Varat rīkot radošas tikšanās, taču dariet visu bez steigas un mierīgi. Pārlieku liela aktivitāte var bremzēt jūsu ieceres īstenošanos.
Diena piemērota enerģētiskai mājas attīrīšanai, parādu atdošanai, prieka un mīlestības dāvināšanai apkārtējiem.
Ļoti iespējams, ka šodien jūs kāds apciemos vai arī uzaicinās viesos. Mācieties priecāties par visu, ko dzīve jums dod


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vēršiem mierīga un pasīva diena. Nemēģiniet neko darīt saistībā ar darbu vai jaunu projektu bīdīšanu, citādi no neveiksmēm neizbēgt. Izvairieties no visa, kas var radīt jel kādas problēmas. Labāk sarīkot jaukas tikšanās ar draugiem vai tuviniekiem un pavadīt laiku patīkamā gaisotnē. Otro dienas pusi vēlams pavadīt arī kopā ar bērniem, ja jums tādi ir. Dāviniet viņiem savu mīlestību un saņemiet to pašu pretī.
Rūpējieties par savu veselību.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņi šodien var nodarboties ar lietām, kas prasa loģisko domāšanu un izpēti. Pirmā dienas puse būs mierīga un garīgi piepildīta. Netērējiet laiku sīkumiem, domājiet par lielām lietām un raugieties nākotnē. Uzticieties savai intuīcijai un asajām prāta spējām, kas palīdzēs jums visu saprast un izdarīt pareizi.
Novērtējiet iepriekšējo dienu notikumus, un ja kaut kas no visa dzirdētā vai piedzīvotā jums šķitis šokējošs', esiet uzmanīgi un piesardzīgi. Šodien iespējamas traumas.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Šī diena ļoti laba radošo profesiju Vēžiem. Tieši viņiem būs iespēja labāk nostiprināt savas pozīcijas un tikt skaidrībā ar nākotnes plāniem un iecerēm. Taču nelidinieties mākoņos, - tas draud ar kļūdām un neveiksmēm.
Izvairieties no dusmu lēkmēm un mēģiniet nepieļaut aizvainojuma sajūtu. Nav vērts bojāt sev garastāvokli. Pie kam jūsu veselības stāvoklis uz nervu pamata var krietni saķobīties. Tāpēc mēģiniet visu uztvert mierīgi: tiecieties ar jums patīkamiem cilvēkiem, nodarbojieties ar saviem hobijiem un, protams, atpūtieties.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Ja jums šodien paredzēts kāds tālāks izbraukums vai komandējums, rūpīgi to saplānojiet, pretējā gadījumā būs grūti izvairīties no pārpratumiem un problēmām. Jūsu spēki izsīkst, iespējamas arī finasiālas problēmas, kas saistītas ar ģimeni un bērniem.
Otro dienas pusi noteikti pavadiet mierīgi, atpūtieties un nedariet neko fizisku. Nav vēlamas pat sporta nodarbības. Vislabākais būs, ja vakaru pavadīsiet divvientulībā ar sevi.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Mēģiniet uz visu paraudzīties optimistiski. Problēmas cilvēkam tiek radītas tikai tāpēc, lai tās risinātu. Gausties un žēloties nav nekādas jēgas. Pie kam lielākā daļa problēmu parasti ar laiku atrisinās pašas no sevis. Nemēģiniet šodien visu, kas sakrājies, paspēt padarīt, - nekas labs no tā nesanāks.
Labāk atpūtieties, tiecieties ar jaukiem cilvēkiem, norunājiet tikšanos ar draugiem vai radiniekiem. Iespējams, kāds no viņiem jums palīdzēs ar labām idejām vai pat sniegs materiālu atbalstu, ja jums tāds nepieciešams.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Pirmā dienas puse sniegs garīgu un dvēselisku līdzsvaru. Iespējama visa labā un pozitīvā realizācija, kas uzradies iepriekšējā mēneša beigās. Jūsu iedvesma palīdzēs tikt galā ar visām iecerēm un rast atbalstu pat utr, kur necerējāt. Viss, kas būs labi pārdomāts un saplānots, nesīs veiksmi.
Laba diena visdažādākajiem izbraukumiem, ceļojumiem, jaunu zinību apgūšanai un jauniem iespaidiem. Meklējiet un jums taps dots.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Diena piemērota meditācijai, intuīcijas attīstīšanai un atpūtai. Nedariet šodien neko, kas saistīts ar darbu vai biznesa lietām, - rezultāts nebūs tāds, kā gaidījāt. Labāk pavadīt dienu mierīgi un bez steigas, nodarbojoties ar to, kas interesē un ir sirdij tuvs. Atļauta radoša darbošanās.
Pastāv iespēja piedzīvot vilšanos mīlas lietās.
Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Strēlniekiem šodien vēlams ļaut visam ritēt bez steigas un stresa. Atstājiet visu pašplūsmai. Pat, ja kāds gaida no jums konkrētu lēmumu vai atbildi, nesteidzieties ar to,- labāk visu vēlreiz apsvērt un pārdomāt. Mēģiniet palikt "ārpus" visiem šīsdienas notikumiem, tad vakaru sagaidīsiet mierīgi un atpūtušies.
Mīlas lietas labāk atlikt uz citu dienu (ja esat neprecēts cilvēks). Savukārt, precētajiem vakars pavadāms ģimenes lokā.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Liktens jums atkal uzsmaida. Aktīva darbošanās var palīdzēt iegūt veiksmi finasu lietās, tomēr tikai tajā gadījumā, ja būsiet piesardzīgs un rīkosieties tālredzīgi; pretējā gadījumā var nākties šķirties no diezgan prāvas summas. Ja neiejauksieties pierastajā lietu ritumā, lielākā daļa nepatikšanu izzudīs pašas no sevis.
Patīkams pārsteigums šodien jūs gaida mīlas lietās. Lūkojieties nākotnē ar optimismu!


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Lietišķa aktivitāte šodien var beidzot sniegt sengaidītos rezultātus, taču dariet visu mierīgi un bez steigas. Laba diena radošām izpausmēm.
Privātajā dzīvē gaidāmi pēkšņi un neparedzēti, taču patīkami jaunumi vai pasākumi. Iespējams, spēsiet veiksmīgi atrisināt kādu mīlas lietās uzradušos problēmu.
Domājiet par veselību un nepārslogojiet sevi.Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Diena piemērota aktīvai atpūtai, pastaigām, kontaktiem ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem. Visas jūtu izpausmes būs harmoniskas. Nav vēlams fiziski strādāt, kā arī kārtot svarīgas lietas, kas prasa rūpību. Vispatīkamākā un vēlamākā šodien laika pavadīšana būs kopā ar jaukiem cilvēkiem, kuriem nebūt nav obligāti jābūt radiniekiem, tikpat labi tie var būt mīļi draugi.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls