Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Tavs dienas horoskops 25. decembrim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Nāk Ziemassvētki ar svētvakaru,
Kā sudraba svečturis pasaule šķiet,
Kur ticība labajam gaismojot garu
Šai naktī gan laukos, gan pilsētās zied.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Piektdien Auns būs ļoti centīgs un rūpīgs saimnieks. Pat nemēģiniet lūgt Auniem naudu - neiedos! Vai arī iedos ar tādām atrunām, iebildumiem un noteikumiem, ka negribēsies to pieņemt. Kopumā visā, kas attiecas uz viņa maku, Aunam nebūs tendence piekāpties. Tai skaitā viņš neļausies kaprīzēm iepērkoties un izrādīs saprātīgu atturību.

Aunam būs iespēja pārliecināties, vai viņu mīl un novērtē cilvēks, kurš viņam dārgs. Pat ja partneris parasti neuzskata par nepieciešamu izrādīt Aunam savu uzmanību, piektdien viņš, visticamāk, izdarīs izņēmumu no šī noteikuma, pasniedzot nelielu dāvanu, izsakot komplimentu vai citādi izrādot savu mīlestību un rūpes. Neslēp savu pateicību! Dari visu, lai partneris vēlētos iepriecināt tevi atkal un atkal!

Šī diena Vērsim solās paiet uz uzmācīgu pārdomu fona par tēmu: kas labāk - izlēmība vai piesardzība? Kamēr jūs domājat, riskējat palaist garām gan laiku, gan iespējas. Atbilde faktiski ir acīmredzama: izvēloties kādu no šīm divām īpašībām, mēģiniet tās apvienot. Vērsim piektdien veiksmes likums izklausās apmēram šādi: "Atnācu, apdomāju, uzvarēju."

Vērsim būs pamats aizdomāties, vai viņi kopā ar mīļoto cilvēku nepavada pārāk maz laika? Mēģinot paveikt visu uz pasaules, mierīgai komunikācijai bieži vien vairs nepietiek spēka. Taču ir tik patīkami vienkārši pavadīt visu vakaru blakus, sadodoties rokās un pļāpājot par neko! Piektdien zvaigznes mudinās Vērsi ar savu izredzēto pabūt tieši tādā laimīgā bezdarbībā, daloties maigumā un siltumā un priecājoties par katru minūti.

Dvīņu piektdiena paies zem ne pārāk optimistiskas zvaigznes. Viss notiekošais izraisīs neapmierinātību un vilšanos. Tomēr neapmierinātība, visticamāk, nebūs pārāk dziļa un nepārsniegs klusu un apslāpētu kurnēšanu. Ja Dvīņiem šajā dienā plānots kas svarīgs, labāk to atlikt uz vēlāku laiku. Piektdien jebkuru aktivitāti bremzēs paša pasivitāte un neizlēmība.

Zvaigznes Dvīņiem piešķirs sentimentālu romantisku noskaņojumu. No tā nav jākautrējas, bet var mēģināt aizskart liriskās stīgām mīļotā cilvēka sirdī. Piemēram, Dvīņi piektdien var uzrakstīt sirsnīgu mīlestības apliecinājumu, uzzīmēt pastkarti vai nosūtīt SMS ar saviem dzejoļiem. Varbūt no malas tas šķitīs naivi, bet dažreiz tādas no sirds darītas lietas spēj radīt brīnumu!

Piektdiena Vēzim solās paiet zem melanholijas un nomāktības zvaigznes. Diemžēl visu, ko vakar nevarēja izdarīt, arī šajā dienā neizdosies pabeigt. Kur nu pabeigt, pat neko iesākt piektdien Vēzim negribēsies. Pilnīgs pagurums un entuziasma trūkums.

Toties attiecībās ar mīļoto cilvēku piektdien zvaigznes spēs piešķirt Vēzim rūpību un siltumu. Ja viņa jūtas ir patiesi dziļas, piektdien viņš sajutīs, cik svarīga abiem ir šī saikne, un tas būs labs iemesls domāt par kopīgu nākotni. Vēzim vajadzētu palutināt sevi un savu izredzēto, pavadot vakaru romantiskās vakariņās vai kopā mazgājoties vannā, tā sarīkojot sev nelielus flirta, pavedināšanas un mīlestības svētkus!

Piektdien Lauvas ikdienas dzīvē nebūs būtisku izmaiņu. Iecerētie darbiņi solās iet uz priekšu bez liekas kņadas, un pieņemtie lēmumi būs līdzsvaroti. Papildus tam Lauvai nebūs tieksme uz risku, viņš būs uzmanīgs. Iespējams, šajā dienā nebūs revolucionāru izrāvienu un sasniegumu, taču arī nav gaidāmi nepatīkami kritieni.

Visā, kas saistīts ar mīlestību, romantiku un jūtām, Lauva būs konservatīvs. Ja viņš ir viens, tad, visticamāk, izvēlēsies vakaru vienatnē ar grāmatu, televizoru vai sociālajiem tīkliem. Ja Lauvai ir mīļotais cilvēks, tad nevajadzētu sākt eksperimentus, labāk izvēlēties vienu no vecajiem labajiem un pārbaudītajiem romantiskā vakara scenārijiem.

Piektdien Jaunavas dienas galvenā tendence būs garlaicība. No vienas puses, viņa vēlēsies darīt ko interesantu. No otras puses, diemžēl tam būs maz iespēju. Negaidi, ka kāds no apkārtējiem uzņemsies iniciatīvu un izvedīs Jaunavu no šī pasīvā stāvokļa. Maz ticams, ka Jaunava pati atradīs izklaidi. Nekas, dažreiz nenāk par ļaunu arī pagarlaikoties.

Zvaigznes palīdzēs Jaunavai saprast, ka viņas mīlas attiecībām ir perspektīva tikai tad, ja viņa spēs mainīt savu viedokli par dažām lietām. Lai virzītos uz priekšu, jāatbrīvojas no veciem kompleksiem un klišejām. Ir pienācis laiks pārtraukt izturēties pret dzīvi pārāk nopietni, bet pret mīļoto cilvēku – pārāk prasīgi. Ja Jaunavai piektdien tas izdosies, viņa no sava romāna varēs iegūt maksimāli daudz pozitīvu emociju un, pats galvenais, paļauties, ka tas turpināsies.

Piektdien Svari būs gatavi gandrīz katrā saskatīt konservatīvu un spītīgu cilvēku. Īpaši kaitinās citu nevēlēšanās pieņemt Svaru domas un idejas. Svari nespēs izskaidrot šādu rīcību ar ko citu, izņemot spītību, un turpinās uzstāt uz savu - ne mazāk spītīgi.

Piektdien jebkurā neparastā situācijā Svaru glābiņš var būt tikai godīgums un atvērtība. Beidziet runāt riņķī un apkārt! Svariem jābūt ļoti atklātiem pret mīļoto cilvēku, un tad viņi kopā spēs tikt galā ar jebkuru problēmu. Piektdien Svariem būs vieglāk nekā parasti atvērt savu dvēseli un domas dvēseles radinieka priekšā, nebaidoties tikt nepareizi saprastam.

Piektdien visi, kas vēlēsies izmantot Skorpionu savā labā, varēs atpūsties: diez vai būs iespējams viņu izkustināt jebkādām nodarbēm. Vispār jau Skorpions pat neiebildīs - viņš vienkārši vilcināsies un domās tik ilgi, ka tiem, kas ko vēlēsies no viņa, nepietiks pacietības. Arī savos darbiņos Skorpions piektdien nebūs pārāk ātrs. Visticamāk, visa diena tiks pavadīta pārdomās un spēku krāšanā.

Tomēr iepriekš teiktais neattieksies uz mīlas attiecībām. Skorpiona galvenais uzdevums būs palīdzēt mīļotajam cilvēkam, risinot dažus viņa jautājumus. Partnerim nepieciešamas ne tikai rūpes un morāls atbalsts, bet arī tas, lai Skorpions viņam palīdzētu ar savām zināšanām, resursiem vai pieredzi. Skorpionam vajadzētu mēģināt izturēties pret to ar sapratni - piektdien tikai viņa aktīvā līdzdalība palīdzēs partnerim spert pirmos soļus viņa problēmu risināšanā.

Piektdien, ja kaut kas varēs Strēlnieku nokaitināt, tad tā būs nepieciešamību kaut ko mainīt. Jebkuras izmaiņas dzīvē vai attiecībās Strēlniekam šķitīs nepamatotas, neloģiskas un vispār nevajadzīgas. Ja kāds piektdien uzsāks kādu revolūciju, tad jāsaka: šī diena tam nebūt nav labākā un it īpaši - Strēlnieka sabiedrībā.

Strēlniekam būs lieliska iespēja pavadīt laiku blakus cilvēkam, kurš parādījies pie horizonta nebūt ne nejauši. Iespējams, viņam būs svarīga loma turpmākajā liktenī. Ja Strēlniekam jau ir mīļotais cilvēks, vērts pavadīt vakaru kopā - tas stiprinās attiecības un ļaus labāk iepazīt vienam otru. Vientuļam Strēlniekam liktenis piektdien sniegs iespēju romantiski iepazīties (visticamāk – pagaidām vēl tikai internetā), bet laika gaitā tas var izvērsties par kaut ko vairāk.

Piektdiena Mežāzim solās paiet bez īpašiem satricinājumiem. Darbi vai atpūta izdosies kā iecerēti. Lai neaizbiedētu veiksmi, Mežāzim piektdien vajadzētu izvairīties no jebkādas ekstravagances gan izskatā, gan uzvedībā. Klasisks stils, atturība vārdos un žestos – veiksmes garantija!

Mežāzim nevajadzētu cerēt uz globālu izrāvienu mīlas attiecībās - maz ticams, ka tas notiks. Vēl nav pienācis laiks forsēt notikumus un doties uzbrukumā, tagad galvenais ir pienācīgi nostiprināties vecajās līnijās un gaidīt labvēlīgāku brīdi. Izrādījis savaldību, Mežāzis nenožēlos, pagaidām viņš var izbaudīt mirkli. Zvaigznes piektdien viņam piešķirs harmoniju, dvēseles mieru un romantisku noskaņojumu, kuros Mežāzis var dalīties ar savu mīļoto cilvēku.

Piektdien Ūdensvīrs pret visu jauno izturēsies ļoti piesardzīgi. Taču, ja šajā dienā tomēr izdosies iepazīties, var sagaidīt, ka attiecības izveidosies īpaši noturīgas un ilgas. Piektdien atrastais draugs var kļūt par Ūdensvīra tuvāko un mīļāko cilvēku daudzus, daudzus gadus.

Piektdien un tuvākajā nākotnē zvaigznes Ūdensvīriem iesaka būt uzmanīgiem ar tēriņiem. Protams, taupīšana nav pati romantiskākā tēma pasaulē, taču tagad bez tās būs grūti sakrāt naudu tam, par ko Ūdensvīrs un viņa mīļotais cilvēks sapņo. Lai kas tie būtu par sapņiem, piektdien laiks spert pirmo soli šajā virzienā, apspriežot jautājuma praktisko pusi ar partneri. Pretējā gadījumā kopīgi plāni paliks tikai sapņos.

Piektdien Zivju intelekts ne tikai saasināsies, bet arī harmoniski papildināsies ar tik noderīgu īpašību kā kritiskā domāšana. Citiem vārdiem sakot, piektdien Zivīm būs mazāk nejēdzīgu domu nekā parasti, un varbūtība izdarīt kaut ko muļķīgu ir minimāla. Nepalaidiet garām tik labvēlīgu brīdi, jo tieši šajā dienā Zivīm ir iespēja vislabāk atrisināt jebkuru no saviem jautājumiem un problēmām.

Zvaigznes gan aicina Zivis nespert pārsteidzīgus soļus visā, kas attiecas uz mīlestību. Viņu nepacietība ir saprotama, taču tas nepalīdzēs ātrāk sasniegt mērķi, drīzāk, gluži pretēji, var tikai traucēt. Zivīm piektdien vajadzētu paskatīties uz visu no otras puses: pašlaik attiecībās ar mīļoto cilvēku viņas izdzīvo pārsteidzošu periodu. Kur jāsteidzas?

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!