Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Tavs dienas horoskops 24. janvārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Svētdienā Auns spēs iedziļināties lietu būtībā, izpētot jebkuru jautājumu līdz pat atomiem un molekulām! Tas viņu var novest pie jauniem, arī negaidītiem, secinājumiem. Vērīgajam Aunam būs iespēja paskatīties uz vienkāršākajām ikdienas lietām no jauna skatupunkta, atrodot tajās iepriekš nepamanītas nianses. Apkārtējos cilvēkus gan nav par ko apskaust - svētdien viņiem nebūs nekādu noslēpumu no Auna!

Svētdien Auns būs noraizējies par mīļotā cilvēka uzstājību - viņš var mēģināt uzspiest savu viedokli vai piespiest rīkoties sev izdevīgā veidā. Auns nebūs gatavs uz kompromisiem, nemaz nerunājot par padevīgu piekāpšanos. Tas var izraisīt konfliktus un strīdus, taču, ja Auna argumenti būs pamatoti, agrāk vai vēlāk partnerim tie būs jāpieņem. Nākotnē tas palīdzēs izvairīties no daudzām problēmām attiecībās.

Svētdien Vērsis var būt iesaistīts kādā attiecību skaidrošanā saistībā ar naudu. Tas var būt jebkas - sākot no sarakstes ar priekšnieku par algu līdz banālam strīdam par pārāk lieliem tēriņiem. Horoskopa zvaigznes Vērsim iesaka šādās sarunās neaizsvilties un izvairīties no nevajadzīgām detaļām. Esi mierīgs un koncentrējies uz faktiem - svētdienas aizvainojumi un savstarpējās pretenzijas var aizvest pārāk tālu.

Svētdien Vērsim vajadzētu izdarīt kaut ko labu sev. Sen jau laiks! Citādi viņš drīz vien piedzīvos izdegšanu. Vai Vērsim nešķiet, ka pēdējā laikā viņam ir pārāk daudz pienākumu pret citiem un pārāk maz pret sevi? Pienācis laiks to mainīt: atslābināties, šo dienu veltīt atpūtai kopā ar mīļoto cilvēku.

Svētdien Dvīņu balsī ik pa brīdim ieskanēsies komandējošas notis: viņi spēs aizsvilties, pierādot citiem savu taisnību. Diena apveltīs Dvīņus ar simtprocentīgu pārliecību par to, ko viņi dara, tāpēc apkārtējo nevēlēšanās palīdzēt tiks pielīdzināta sabotāžai. Lai diena nepaietu bezjēdzīgos strīdos, Dvīņiem vajadzētu mazināt savu dedzību un neizdarīt tik lielu spiedienu uz apkārtējiem.

Svētdiena Dvīņiem sola līdzsvaru un jūtu harmoniju saskarsmē ar mīļoto cilvēku. Pat ja pēdējā laikā Dvīņu attiecībās viss nav bijis gludi vai arī vienkārši nav bijis pietiekami daudz laika vienam ar otru, svētdiena būs maiguma, romantikas un mīlestības brīvdiena, kuru būtu muļķīgi palaist garām.

Svētdiena būs laba diena, lai ieviestu skaidrību attiecībās ar kādu cilvēku - ja, protams, Vēzim ir tāda vajadzība. Tas, par ko Vēzis neuzdrošinājās runāt, jautājumi, kurus bija kauns uzdot - to visu svētdien var darīt bez bailēm. Diena mudinās Vēzi būt godīgam, patiesam un saprotošam sarunu partnerim. Tas viņam palīdzēs runāt bez pretenzijām un no sirds pat par visjūtīgākajām tēmām.

Svētdien Vēzim jācenšas atrast kopīgu valodu ar mīļoto cilvēku. Zvaigznes liek domāt, ka šobrīd viņiem ir atšķirīgs viedoklis par attiecībām: Vēzis ir pietiekami nopietni noskaņots, atšķirībā no partnera. Lai nonāktu pie kopsaucēja, svētdien no sirds jāaprunājas. Vēzim vajadzētu pastāstīt mīļotajam par savām jūtām, bet neaizmirstiet pārrunāt arī materiālos attiecību aspektus.

Svētdien Lauvas pārliecība par kādu jautājumu var tikt sašūpota. Tas, par ko viņš bija simtprocentīgi pārliecināts, var pēkšņi izrādīties citādāks, nekā iztēlojies. Iespējams, ka pats Lauva kādā jautājumā pārskatīs savu viedokli. Citiem vārdiem sakot, svētdien Lauvai jāgatavojas pārmaiņām, pat ja tās būs "tikai" pārmaiņas viņa domās.

Svētdien un tuvākajās dienās galvenajam vārdam mīlestībā Lauvai jābūt "kompromiss"! Protams, viņam nav pienākuma vienmēr piekāpties mīļotajam cilvēkam, un viņš pat var nedaudz strīdēties par to, kā pavadīt nedēļas nogali vai kādus pirkumus veikt. Tomēr, ja Lauva pamana, ka partneris kaut ko pārāk ņēmis pie sirds, nevajadzētu viņu ķircināt, svētdiena nav tam labākā diena. Lauvai vajadzētu piekāpties vai vismaz izlikties, ka to dara. Vēl labāk - atrodiet iespēju, kas der abiem.

Svētdien Jaunava būs gatava rūpīgi iedziļināties jebkurā, pat visnenozīmīgākajā jautājumā! Tas viņai ļaus izvairīties no kļūdām un citu viltīgajiem gājieniem. Nenoteiktība darbos vai vārdos viņu kaitinās. Tiesa, citiem dažreiz var šķist, ka Jaunava par viņiem ņirgājas – nu kurš gan svētdienā spēj uzdot tik daudz precizējošu jautājumu!

Svētdien Jaunavai var būt tieksme strīdēties, un tas slikti ietekmēs komunicēšanu ar mīļoto cilvēku. Maz ticams, ka viņa spēs noslēpt no partnera faktu, ka nav labā noskaņojumā. Tomēr, lai izvairītos no pārpratumiem, ir vērts dalīties savās domās un jūtās ar mīļoto cilvēku: viņam ir tik svarīgi zināt, ka Jaunavu kaitina apstākļi, nevis viņš! Ja Jaunava svētdien neizkliedēs viņa bažas, mīļotajam cilvēkam būs visas morālās tiesības apvainoties.

Svētdien Svariem jāizlemj, no kā savā dzīvē ir pēdējais laiks tikt vaļā, lai atbrīvotu vietu jaunajam. Varbūt viņus atpakaļ velk novecojušas idejas, nerealizējami plāni, neizpildāmu pienākumu krava, vecas mēbeles vai kas cits. Pienācis laiks pārtraukt pieķeršanos tam, kas nav dzīvotspējīgs! Varbūt svētdien Svariem būs jāatvadās no dažām ilūzijām vai sapņiem, bet tikai tāpēc, lai redzētu sev priekšā reālo perspektīvu!

Mīlas lietās zvaigznes aicina Svarus uzklausīt, ko iesaka paziņas un draugi. Tiek uzskatīts, ka attiecības un jūtas ir joma, kurā jāuzticas tikai savai sirdij. Tomēr, ja Svari atrodas strupceļā vai nezina, kā uzvesties tālāk, svētdien var ņemt vērā to cilvēku pieredzi, kuri piekrīt tajā dalīties. Varbūt Svariem paveiksies, un viņiem tiks sniegti gatavi praktiski padomi. Pat ja nē, sarunā viņiem var ienākt prātā lieliska ideja, kuru vēlāk izmantot.

Svētdien Skorpionam nebūs noslieces uz kompromisiem. “Jā” nozīmē “jā”, “nē” – nozīmē “nē”. Šāds novienkāršots mēģinājums sadalīt pasauli melnā un baltā noteikti saskarsies ar apkārtējo pretdarbību. Diena piešķirs Skorpionam paaugstinātu emocionalitāti un godkāri, tāpēc jebkuri mēģinājumi noskaidrot attiecības beigsies ar strīdu. Lai no tā izvairītos, Skorpionam jāatbrīvojas no ilūzijas, ka viņš var kādam kaut ko pierādīt – svētdien tas noteikti nebūs iespējams.

Svētdien mīlestībā zvaigznes sola Skorpionam diezgan neparastu un pretrunīgu dienu. Kādā brīdī viņam var šķist, ka cīņa par mīļotā cilvēka sirdi ir zaudēta. Tomēr nolaist rokas vēl būtu par agru – Skorpionam jāsagatavojas tam, ka svētdien situācija jebkurā brīdī var pilnībā mainīties. Pastāv iespēja, ka viss labākais šajās attiecībās vēl ir priekšā, un Skorpionam būs iespēja par to pārliecināties.

Svētdien horoskopa zvaigznes Strēlniekam iesaka nesteigties pieņemt nopietnus lēmumus - labāk pavadīt laiku, vācot "pierādījumu bāzi". Visticamāk, Strēlnieks kaut ko vēl nav paredzējis vai arī viņam pagaidām nav pieejama visa informācija. Lai nepieļautu kļūdas, svētdien jāsaliek visi puzles gabali: jārunā ar zinošiem cilvēkiem, jāatrod atbildes uz jautājumiem, jāparokas grāmatās, jāpēta fakti. Tikai pēc tam Strēlnieks var drosmīgi mesties kaujā!

Svētdien un tuvākajās dienās Strēlniekam zvaigznes mīlestībā iesaka nesteidzināt notikumus. Pat ja viņš precīzi zina, kas jādara, un raujas kaujā, pagaidām labāk savaldīt dedzību vai vēl labāk – apstāties uz brīdi. Svētdien Strēlnieks ar savu uzstājību var aizbaidīt mīļoto cilvēku. Tāpēc pagaidām nevajadzētu ļaut vaļu savām spēcīgajām jūtām, jo pastāv risks iegūt vēlamajam tieši pretēju rezultātu.

Svētdien Mežāzim, visticamāk, nāksies pārskatīt viedokli par kādu cilvēku, notikumu vai problēmu. To var nākties darīt pat īpaši nevēloties: vienkārši situācija parādīs jaunus faktus, ar kuriem būs jārēķinās. Lai tas uz visu dienu neizsistu Mežāzi no ierindas, horoskopa zvaigznes iesaka būt gatavam saņemt negaidītu informāciju un būt elastīgam kādā jautājumā.

Svētdien mīlestības jautājumos Mežāzim pienācis laiks atzīties sev par kaut ko svarīgu. Vai ir vērts slēpt no sevis patiesās jūtas, it īpaši tāpēc, ka agri vai vēlu tās tik un tā kļūs acīmredzamas - gan viņam, gan citiem? Tāpēc labākais, ko Mežāzis svētdien var darīt, ir veltīt laiku pašanalīzei. Vismaz jāmēģina saprast savas rīcības patiesos motīvus, un tad Mežāzis, iespējams, uzzinās par sevi un par savu izredzēto, ko nemaz negaidīja.

Svētdien, komunicējot ar citiem, Ūdensvīrs spēs spītīgi palikt pie sava! Komplektā ar pieaugošo aizvainojumu un emocionalitāti, uz kuru šī diena viņu mudinās, nav brīnums, ka Ūdensvīrs kļūs par karstu konfliktu avotu. Horoskopa zvaigznes svētdien Ūdensvīriem iesaka paturēt pie sevis savu dārgo “vienīgo patieso” viedokli, un, ja viņš to tomēr izteicis, būt gatavam piekāpties, pieļaut kompromisu un pat atvainoties.

Svētdien zvaigznes iesaka Ūdensvīriem dalīties savās slēptākajās fantāzijās ar mīļoto cilvēku. Tas būs īpaši noderīgi, ja attiecības piedzīvo stagnācijas vai pat lejupslīdes periodu. Kad jums nav ko zaudēt, ir laiks iegūt! Ūdensvīram svētdien vajadzētu uzzināt, ko partneris vēlas savos drosmīgākajos sapņos, un dalīties ar savām vēlmēm. Tas palīdzēs gan pārvarēt krīzi, gan iedvest attiecībās kaislību un jutekliskumu.

Svētdien Zivis gribēs, lai viss ir augstā līmenī, tīrs un sakārtots: dvēsele, domas un darbagalds! Viņas pamanīs visniecīgākos traipus un putekļus, tāpēc Zivis centīsies it visur ieviest kārtību. Tomēr ne mazāk par parastajiem netīrumiem (un varbūt pat vairāk) viņas kaitinās citu trūkumi: viņu netīrie darbi un vārdi. Maz ticams, ka svētdien Zivis spēs pretoties kārdinājumam par to kādam aizrādīt tieši.

Svētdiena būs piemērota, lai padomātu par attiecību izredzēm ar mīļoto cilvēku. Vai viņiem ir nākotne? Vai arī viņi jau ilgu laiku un abiem nemanāmi ir nonākuši strupceļā? Ja svētdien Zivis godīgi atbildēs uz šiem jautājumiem, kļūs skaidrs, kā rīkoties. Turklāt prakse rāda: izeju var atrast gandrīz no jebkura strupceļa, it īpaši, ja tas attiecas uz jūtām. Galvenais ir nevis paslēpt galvu smiltīs no problēmām, bet gan mēģināt tās atrisināt, lai galu galā nonāktu pie abiem piemērota kompromisa.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!