Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 3

Tavs dienas horoskops 23. februārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Otrdien Auna darbi un domas būs saistīti ar tuvākajiem cilvēkiem - radiem vai draugiem. Varbūt kādam no viņiem ir problēmas, kuras Auns var palīdzēt atrisināt vai sniegt morālu atbalstu. Horoskopa zvaigznes Aunam iesaka neatstāt novārtā pienākuma izjūtu. Otrdiena būs diena, kad viņam, ja nepieciešams, jāupurē personīgais laiks vai pat darba lietu kārtošana, lai atbalstītu tuvu cilvēku.

Otrdien mīlestības jautājumos zvaigznes Aunam neiesaka gaidīt labākus laikus: viņa laime ir paša rokās! Ja Aunam ir plāns, kā piesaistīt sava izredzētā uzmanību, stiprināt attiecības ar mīļoto cilvēku vai pacelt tās jaunā līmenī - ir pienācis laiks sākt rīkoties tieši otrdien, šeit un tagad. Ja Aunam nav šāda plāna, viņam vajadzētu pavadīt dienu, par tādu domājot: nākotnē noteikti noderēs.

Vērsim otrdien draud garlaicība. Diena viņu apveltīs ar aktivitāti, taču situācija attīstīsies tā, ka maz ticams, ka viņš spēs to pilnībā pielietot. Notikumi gan darbā, gan mājās prasīs no Vērša nesteidzīgu darba ritmu, tāpēc viņam gribot negribot būs tam jāpielāgojas. Tomēr tam būs arī savas priekšrocības. Dažas lietas, kuras Vērsis nevarēja atrisināt, otrdien sāks virzīties uz priekšu, pateicoties viņa mierīgajai, pārdomātajai pieejai.

Otrdiena Vērsim nebūs tā labākā diena romantiskiem piedzīvojumiem. Zvaigznes aicinās viņu atpūsties no mīlestības pārdzīvojumiem un pievērst uzmanību tām dzīves jomām, kur tās nav. Piemēram, sazināties Zoom ar draugiem, veltīt laiku darbam, tuviniekiem un sev. Dažreiz jūtām vienkārši jāpiešķir atelpa.

Otrdien Dvīņi būs aizņemti ar mājsaimniecības un ģimenes budžeta jautājumiem - darīs visu, lai tos sakārtotu! Turklāt dienu būs lietderīgi pavadīt, domājot par finanšu plāniem un lietām: jebkurus riskantus projektus, piemēram, naudas ieguldīšanu nezināmā bankā, Dvīņi nekavējoties noraidīs. Ja Dvīņi plānos tēriņus vasarai, piemēram, remontam vai atvaļinājumam, pienācis laiks domāt par to, cik naudas tam nepieciešams un kur to iegūt.

Otrdien Dvīņiem būs dumpiniecisks noskaņojums: viss pazīstamais viņiem šķitīs briesmīgi parasts un garlaicīgs! Ja Dvīņi pagaidām ir vientuļi, iespējams, viņi ļoti neparasti iepazīsies ar cilvēku, kurš nav gluži viņu tips. Ja Dvīņiem ir partneris, zvaigznes otrdien iesaka neskatīties uz pretējā dzimuma cilvēkiem, bet gan realizēt savas fantāzijas kopā ar viņu. Tas nodrošinās Dvīņiem nepieciešamo kaisli un asas izjūtas!

Vēzis otrdien būs enerģijas un spēka pilns, taču, lai ar savu mundrumu nebiedētu citus, viņam tas būs jāslēpj. Diena no viņa prasīs nesteidzīgu ritmu un līdzsvarotus, konservatīvus lēmumus, tāpēc Vēzim būs jābalansē uz piesardzības un izlēmības robežas, lai kaut kā virzītos uz priekšu veicamajos darbos. Tomēr, pateicoties tam, būs ļoti mazas iespējas kļūdīties. Lai arī Vēzis otrdien paveiks mazāk, nekā gaidīts, taču noteikti arī nevarēs neko sabojāt.

Ja pēdējā laikā Vēzis ļāvis savām attiecībām ar mīļoto cilvēku ritēt savu gaitu, tad otrdien ir laiks sākt atgūt zaudēto kontroli, bet iesākumam - novērtēt situāciju. Nebūtu slikti, ja Vēzis otrdien izmērītu savas attiecības kā ar lineālu: izsvērtu visus “mīnusus” un “plusus”, novērtētu savas jūtas un rīcību. Šāda loģiska pieeja viņam palīdzēs nokļūt pašā tēmas būtībā un sniegs atbildes uz daudziem jautājumiem.

Otrdien Lauvas vitālā enerģija samazināsies. Pat ļoti to vēloties, viņam nepietiks spēka tikt galā ar visām lietām gan darbā, gan mājās! Tajos darbos, pie kuriem Lauva tomēr ķersies, viņam būs nosliece piemērot ļoti konservatīvu pieeju līdz pat lēmumam atlikt šo vai citu problēmu līdz labākiem laikiem. Horoskopa zvaigznes iesaka Lauvai otrdien apmeklēt kādu radošu pasākumu (kaut vai virtuāli) - citu iedvesma viņam palīdzēs papildināt enerģijas krājumus.

Otrdien zvaigznes nekādā gadījumā neiesaka Lauvai sākt attiecību skaidrošanu ar mīļoto cilvēku vai pat uzsākt ar viņu kādu citu diskusiju! Lauvas partneris būs spītīgs un nepiekāpīgs: viņš pat nevainīgāko Lauvas iebildumu var pārvērst par strīdu! Lauvai vajadzētu parādīt maksimālu elastību, lai otrdiena nepārvērstos vienās sadursmēs un strīdīgos jautājumos paturēt savu viedokli pie sevis.

Otrdien Jaunava spēs daudz sasniegt, rīkojoties konservatīvi, taču tas viņai var sagādāt nomāktu garastāvokli. Viss ir kā parasti - tas ir tik garlaicīgi! Tāpēc horoskopa zvaigznes iesaka Jaunavai sevi uzmundrināt ar nelielām pārmaiņām. Parunājiet ar draugiem par to, kā viņi savu dzīvi padara spilgtāku un daudzveidīgu. Viņi varbūt ieteiks lielisku filmu, jaunu veikalu vai interneta lapu. Būtu labi, ja otrdien eksperimenti paliktu Jaunavas personīgajai dzīvei, bet darbā tiktu izmantotas tikai pārbaudītas metodes.

Otrdien, pat ja Jaunavai ir nesaskaņas ar mīļoto cilvēku, nevajadzētu tām pievērsties: Jaunava un viņas partneris ir atšķirīgi, un viņu centieniem it visā nav jāsakrīt. Galvenais, ka Jaunavai un partnerim ir kopīgi saskarsmes punkti un patiesa vēlme saprasties. Taču otrdien nevajag uzspiest savu viedokli: ja taisnība ir Jaunavas pusē, laika gaitā partneris pats nonāks pie šīs idejas.

Otrdien jebkurā lietā Svariem labākais rīcības variants būs tas, kuru pārbaudījusi pieredze, laiks un pats. Horoskopa zvaigznes viņus mudinās domāt tieši šajā virzienā, tāpēc maz ticams, ka izdosies jebkurš mēģinājums eksperimentēt. Turklāt viņiem diez vai tas vispār ienāks prātā! Toties būs pieejami visi vecie labie pārbaudītie ceļi. Ar konservatīvām metodēm otrdien Svari sasniegs vairāk nekā ar spilgtāko ekspromtu!

Otrdien situācija sirdslietās var nostādīt Svarus izvēles priekšā, un viņiem nebūs viegli izdarīt šo izvēli! Svariem var būt jāizvēlas starp kandidātiem uz viņa roku un sirdi, vai arī jāizlemj, ar ko iet uz randiņu. Vai varbūt Svari nezina, kā rīkoties attiecībās ar mīļoto cilvēku, un pārdomā iespējamo rīcību un tās sekas. Vienā vai otrā veidā nevajadzētu steigties: maz ticams, ka Svari otrdien varēs kaut ko izlemt līdz galam.

Otrdien Skorpionam vajadzētu sagatavoties tam, ka citi viņu pamācīs. Pilnīgi iespējams, ka šajā dienā Skorpionam būs jāpiedalās vairāk nekā vienā garlaicīgā sarunā, kurā viņam tiks piešķirta bezvārdu klausītāja un galvas pamājēja loma. Otrdien nevajadzētu savās idejās vai plānos dalīties ar citiem. Labākajā gadījumā Skorpions sastapsies ar ironiju vai vieglu kritiku, sliktākajā gadījumā - tiks nežēlīgi nokritizēts.

Otrdien Skorpions demonstrēs loģisku pieeju, apspriežot jebkādus jautājumus, savukārt viņa mīļotais cilvēks, gluži pretēji, spēs pārvērst jebkuru tēmu smieklīgā jokā. Šāda nenopietna partnera uzvedība var kaitināt Skorpionu, taču veltīgi. Otrdien divi tik atšķirīgi dzīves uzskati lieliski papildinās viens otru. Skorpiona partneris palīdzēs viņam paskatīties uz daudzām lietām no jauna rakursa.

Otrdien Strēlnieks būs disonansē ar apkārtējiem. Viņu rīcība viņam var šķist neizlēmīga, un veiktie pasākumi - kā pusdarīti. Savukārt apkārtējos biedēs Strēlnieka ātrais temps, uzstājība un "revolucionārie" soļi. Strēlniekam būs jāsamierinās ar to, ka otrdien nespēs nevienu pārliecināt, tāpēc, ja viņš ir simtprocentīgi pārliecināts par saviem plāniem, viņam jārīkojas vienatnē vai arī daži projekti jāatliek uz citu dienu.

Otrdien Strēlniekam attiecībās ar mīļoto cilvēku jāparāda uzmanība un iejūtība. Varbūt viņam nepieciešama Strēlnieka palīdzība, padoms vai morāls atbalsts! Vislabāk, ja Strēlnieks otrdien negaidīs tiešus lūgumus no partnera (it īpaši tāpēc, ka tādu var nebūt), bet pats sajutīs viņa noskaņojumu un piedāvās palīdzību. Tādas rūpes ir labākais patiesas mīlestības apliecinājums.

Lai kāds lēmums Mežāzim otrdien būtu jāpieņem, maz ticams, ka tas izdosies: viņam būs neiedomājami grūti izdarīt galīgo izvēli. Turklāt, jo ātrāku un izlēmīgāku rīcību situācija prasīs, jo vairāk Mežāzis palēninās tempu. Ja apkārtējie otrdien viņu nesteidzinās un neradīs ap viņu traci, Mežāzis rīkosies pārdomāti un skaidri. Bet ļoti, ļoti lēni. Un nevainojiet viņu par to.

Otrdien Mežāzim būtu ļoti noderīgi par savu personīgo dzīvi saņemt kādu padomu no malas. Nav teikts, ka viņam būs atklāti jāprasa kādam izteikt savu viedokli. Zvaigznes iesaka viņam pievērst uzmanību cilvēkiem, kuri ir laimīgi savās romantiskajās attiecībās. Otrdien pat vienkārša, nekādus pienākumus neuzliekoša saruna ar tik laimīgu cilvēku palīdzēs Mežāzim sev saprast ko jaunu un svarīgu.

Otrdien Ūdensvīrs visam meklēs praktisku, pat pragmatisku pieeju. Tas attiecas pat uz romantiskām attiecībām: ja Ūdensvīrs otrdien nopirks dāvanu mīļotajam cilvēkam, tad puķu pušķa vietā viņš uzdāvinās apelsīnu koku podiņā, bet dārglietu vietā - mājsaimniecībā nepieciešamu lietu. Turklāt dāvana diez vai būs dārga: diena Ūdensvīrus nemudinās svaidīties ar naudu. Taču šāda lietišķa attieksme otrdien var viņam palīdzēt atrisināt gandrīz visas ikdienas problēmas.

Otrdien Ūdensvīram var šķist, ka cilvēks, kurš viņam patīk, viņu nepamana vai pat apzināti ignorē! Tā Ūdensvīrs var safantazēties nezin ko un tikai sabojāt sev garastāvokli. Tomēr zvaigznes viņam iesaka nesteigties ar secinājumiem: otrdiena vispār nav nekāds rādītājs. Varbūt Ūdensvīra iecerētais ir vienkārši noguris? Galu galā pat patiesai mīlestībai ne vienmēr ir spēks vicināt spārnus.

Otrdien Zivis gaida mierīga diena, kad var nekur nesteigties - viss rit kā parasti, neprasot lieku kņadu. Nesteidzīgā notikumu gaita kādam var šķist garlaicīga, taču, ja Zivis būs tam gatavas, varēs lietderīgi pavadīt laiku. Horoskopa zvaigznes iesaka veltīt šo dienu sev. Fitness brokastīs, iepirkšanās pusdienās un relaksējoša vanna vakariņās - pateicoties šai ēdienkartei, Zivis jauno dienu sagaidīs atpūtušās un priecīgas!

Otrdien, ja Zivis vēlas pateikt kaut ko svarīgu savam mīļotajam cilvēkam, zvaigznes iesaka to darīt neparastā - rakstiskā - formā. Nav svarīgi, vai Zivis nosūtīs partnerim īsziņu, e-pastu vai vienkārši uzliks savas domas uz papīra un iedos to viņam. Otrdien šī papildu saziņas forma palīdzēs Zivīm un viņu partnerim labāk saprasties. Turklāt formulējot domas, tās labāk sakārtojas.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!