Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 23. janvārim

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns

Šo dienu ieteicams pavadīt pēc iespējas mierīgāk. Profesionālajā sfērā darbojieties tikai ar pārbaudītām metodēm. Izvairieties no riska, uz kuru jūs noteikti kāds mēģinās mudināt. Neuzsāciet neko jaunu un neprovocējiet apkārtējos uz konfliktiem.
Tiem Auna zīmē dzimušajiem, kuri vēl nav atraduši savu otro pusīti, ieteicams pēc iespējas vairāk laika pavadīt ārpus mājas, jo pastāv ļoti liela iespēja, ka tieši šodien sastapsiet savu liktenīgo cilvēku.


Vērsis

Saglabājiet mieru pilnīgi visā. Nesatraucieties par sīkumiem un situācijām, kuras izmainīt nav jūsu spēkos. Nelolojiet veltīgas cerības un neticiet viltus solījumiem. Problēmu gadījumā meklējiet kompromisa variantus. Kontaktēšanos ar apkārtējiem samaziniet līdz minimumam, kā arī izvairietie no nejaušas iepazīšanās iespējām- tām var būt negatīvas sekas. Vakaru pavadiet mājās kopā ar ģimeni vai vienatnē.


Dvīņi

Šis ir grūts laiks. Ja vēklaties dienu pavadīt pēc iespējas mierīgāk, izvairieties no konfliktsituācijām: neizsakiet nevienam pretenzijas, neuzspiediet savu viedokli, nestrīdieties. Darbojieties, cik nu vien var radoši un konstruktīvi. Lieciet lietā savu organizatora talantu un pielāgojieties apstākļiem. Tas attiecināms arī uz privāto dzīvi, kur notikumu atrisinājums būs atkarīgs tikai no jūsu pacietības, prasmes uzklausīt un saprāta.


Vēzis

Diena nav viegla. Būs grūti izvairīties no strīdiem un pārpratumiem, taču neskatoties ne uz ko, centieties savaldīties, lai šajā dienā radušās divdomīgās situācijas neizvērstos īstā naidā un ilgstoši neatisināmās problēmās. Zvaigznes iesaka it visā ieņemt nogaidošu pozīciju, kā arī kritiski vērtēt savu rīcību un lēmumus.
Vakarā meklējiet netradicionālu gaisotni: apmeklējiet teātri, koncertu vai izstādi.


Lauva

Neeksperimentējiet nevienā jomā, izvairieties no riskantiem pasākumiem un nemēģiniet ieviest dzīvē jaunas idejas un projektus. Strādājiet tikai pie iesāktiem darbiem un labi zināmām lietām. Savaldiet savas emocijas, nestresojiet un pēc iespējas izvairieties no sapulcēm, randiņiem un sabiedriskām vietām. Nekādā gadījumā neķerieties klāt pie finansu jautājumu risināšanas, neiepērcieties un neaizdodiet nevienam naudu.
Esiet uzmanīgi uz ceļa, braucot pie stūres un rīkojoties ar ugunsnedrošām ierīcēm.
Vakarā ieteicams darīt to, kas jūs uzmundrina un atbrīvo no spriedzes.


Jaunava

Kontrolējiet savu uzvedību, prasības un vēlmes. Neuzbrūciet nevienam ar pārmetumiem, nemeklējiet cita acī skabargu un neuzstādiet noteikumus. Mēģiniet paturēt savas domas pie sevis un neizraisīt strīdīgas situācijas.
Nav ieteicami lieli darbi, lieli naudas tēriņi un svarīgas tikšanās. Pievērsieties mājas solim, ģimenei, bērniem.
Ieteicamas ķermeņa attīrīšanas procedūras, uzturēšanās svaigā gaisā, veselīgs uzturs.


Svari

Svariem šī ir nozīmīga diena. Atšķirībā no citām zodiaka zīmēm, jūs varat būt aktīvi profesionālajā jomā, tomēr tikai tad, ja jautājumi un darbi, kas risināmi un veicami, ir tiešām nozīmīgi un steidzami. Paļauties jūs varat tikai paši uz sevi. Nekādā gadījumā neklausieties citu padomos, neielaidieties nekādos kontaktos ar aizdomīgiem cilvēkiem un izvairieties no strīdīgām situācijām. Savos lēmumos esat tieši, ātri un patiesi. Sadzīvē, uz ceļa un sabiedriskās vietās ievērojiet piesardzību.
Vakaru vēlams pavadīt mājās: atpūtieties, palasiet kādu labu grāmatu vai noskatieties interesantu filmu.


Skorpions

Esiet prātīgi, neiesaistieties riskantos pasākumos un avantūrās. Ieklausieties saprāta, nevis sirdsbalsī. Esiet uzmanīgi savos izteikumos, neaizskariet un neapvainojiet nevienu. Tāpat arī neprasiet no apkārtējiem neiespējamo. Ja reiz ir pienācis laiks pārmaiņām, tad neviens neko nespēs izmainit. Šajā gadījumā labāk padomāt par jaunām iespejām un virzieniem.
Dienas otrā pusē atrodiet laiku sportiskām aktivitātēm, atveseļojošām procedūrām un ģimenei.


Strēlnieks

Sarežģīta diena. No pārpratumiem un strīdīgām vai divdomīgām situācijām būs praktiski neiespējami izvairīties, taču mēģiniet notiekošajā saskatīt jēgu un norādes turpmākajam. Iespējams, pienācis laiks kaut ko nopietni mainīt jūsu dzīvē: darbu, apstākļus, draugus u.c.
Parūpējieties par savu drošību, pašsajūtu un veselību. Vēlamas masāžas, ārstnieciskas tējas, relaksējošas ūdens procedūras un vitamīniem bagāts uzturs.
Vakarā esiet mājās, lai pabūtu vienatnē ar sevi.


Mežāzis

Grūta diena. Jūsu dzīves potenciāls un enerģija ir uz izsīkuma robežas. Profesionālajā darbībā ļaujiet notikumiem ritēt savu gaitu. Dariet to, ko no jums prasa un rūpīgi pārbaudiet, vai jūsu veikumā nav ieviesušās kādas kļūdas. Neko, ko var padarīt šodien, neatlieciet uz citu dienu. Veiciet visu ar lielu atbildības sajūtu, un to, kas vairs nav derīgs. atstājiet pagātnē.
Uzmanieties no skauģiem un nelabvēļiem. Šodien viņi noteikti mēģinās jūs ievilināt kādā slazdā.
Vakarā zvaigznes iesaka pabūt vienatnē un klusumā.


Ūdensvīrs

Šodien nav ieteicama pārāk liela aktivitāte un jaunu projektu virzīšana vai uzsākšana, tomēr uzstādīt mērķus un plānot nākotni drīkst. Lielākoties tomēr vajadzētu pievērsties ikdienā veicamajiem pienākumiem, sarakstei, kā arī sadarbības līgumu slēgšanai- tie būs gana droši un stabili.
Neiesaitieties nekādās avantūrās, nepakļaujieties citu ietekmei un neļaujieties pierunāt sevi piedalīties aizdomīgos pasākumos.
Vakarā veltiet laiku sev un savai ģimenei, izvairoties no sabiedriskām vietām.


Zivis

ŠIs dienas notikumi būs diezgan neprognozējami un ieraus jūs notikumu virpulī, kas daudzām Zivīm var krietni izmainīt turpmāko dzīvi un plānus. Lai nu kā, visu uztveriet mierīgi un bez satraukuma. Veiciet savus ikdienas pienākumus no sirds un ar lielu atbildības sajūtu. Jo vairāk laika veltīsiet profesionālajā jomā darāmajam, jo labāk. Šis nav romantikai un izklaidēm piemērots laiks. Vakaru pavadiet mājās. Vēlams padarboties kopā ar bērniem vai palasīt grāmatu.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls