Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Tavs dienas horoskops 21. decembrim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Pirmdien dzīve liks Auniem pacīnīties ar apstākļiem! Neskatoties uz to, ka Aunam nemaz nebūs noskaņojuma uz pastiprinātu aktivitāti, daži notikumi prasīs viņa enerģisko līdzdalību. Kāds no apkārtējiem var nemanāmi ievilkt Aunu ilgstošā strīdā vai (vēl sliktāk) izmantot viņam nevajadzīga uzdevuma risināšanā. Protams, ka Auns tam no visa spēka pretosies - bet nav teikts, ka viņa pretestība būs veiksmīga.

Zvaigznes Auniem attiecībās ar mīļoto cilvēku iesaka uzņemties iniciatīvu. Ja viņam ir pastāvīgs partneris, jāuzņemas visi organizatoriskie jautājumi, lai vakars būtu izdevies. Ja Auns joprojām ir viens, pirmdien klejojot pa iepazīšanās vietnēm, derētu izrādīt lielāku drosmi un uzstājību nekā parasti.

Pirmdien Vērsim būs iespēja uzzināt kaut ko neparastu un interesantu! Šajā dienā viņa dzīve būs pilna ar gaišām emocijām un iespaidiem. Vienīgais nosacījums - nepiešķirt lielu nozīmi kaitinošajiem sīkumiem. Ja ignorēsiet sīkumus, diena būs gaiša, kā šampanieša šļakatiņas.

Pirmdien Vērsim labākais vakara plāns ir neko neplānot - dzīve tik un tā ienesīs korekcijas viņa sapņos. Tā vietā, lai saskumtu, Vērsim pārmaiņas būtu jāpieņem kā pašsaprotamas un jāpielāgojas ārkārtas situācijai. Tikai tad pirmdiena viņam atklās visas tās dāsnās iespējas.

Pirmdien Dvīņiem būs grūtības sevi organizēt un disciplinēt. Šajā dienā būs pārsteidzoši grūti noturēties ierastajos rāmjos, lai gan Dvīņi tieši to vēlētos. No tā izriet iekšējais konflikts, kad viena dvēseles puse tiecas pēc kārtības, bet otra - uz haosu. Jautājums tikai, kas pirmdien viņu sirdīs uzvarēs.

Ja pirmdien mīlestībā Dvīņi cer kaut ko sasniegt, viņiem tas būs jādara nestandarta veidos! Ir pienācis laiks kļūt radošiem un izdomas bagātiem! Tikai tā pirmdien Dvīņi spēs ieinteresēt sev tīkamo cilvēku. Ja Dvīņi joprojām atrodas meklējumos, šī diena dos iespēju iepazīties ar interesantu, neordināru cilvēku. Šī tikšanās var notikt jebkurā laikā un tur, kur viņi vismazāk gaida.

Pirmdien Vēža intereses un plāni visas dienas garumā krasi mainīsies! Visu dienu viņš tiks vilkts vienā vai otrā virzienā, un būs grūti pretoties šiem impulsiem. Lai šajā dienā vismaz kaut ko sasniegtu, Vēzim nenāktu par ļaunu koncentrēties uz vienu lietu.

Pirmdien zvaigznes iesaka Vēzim nepaļauties uz savu organizētību - tā var izgāzties jebkurā brīdī. Varētu šķist, ka tādā jomā kā mīlestība īpaša koncentrēšanās nav nepieciešama, bet patiesībā tā nav. Ir ļoti kaitinoši nokavēt vakarā norunātās romantiskās vakariņas vai sajaukt nopērkamo dzērienu marku - un tieši tādi pārpratumi var Vēzim gadīties. Tāpēc viņam nevajadzētu pārāk atslābināties, un labāk visus vakara plānus pierakstīt plānotājā.

Pirmdien Lauva riskē pilnībā izjust, kas ir kareivīgums. Nē, viņš negrasās pieteikt karu. Un kāpēc pieteikt? Daudz ērtāk ir sākt karu bez pieteikšanas, pārsteidzot ienaidnieku! Šādi impulsi Lauvas dvēselē radīsies ne reizi vien. Vai ir jābrīnās, ka diena tādā noskaņojumā paiet konfliktos un strīdos?

Pirmdien romantika un mīlestība Lauvas dzīvē uzplauks tikai tad, ja viņš būs gatavs ļauties eksperimentiem. Zvaigznes liek Lauvai meklēt neparastus, nestandarta risinājumus it visā. Padevies šim impulsam un sagādājis neaizmirstamu pārsteigumu savam mīļotajam, viņš to nenožēlos!

Jaunava pirmdien varēs viegli aizrauties ar visdažādākajām lietām. Tomēr dienas laikā šo nodarbju var būt tik daudz, ka Jaunava pati vairs nesapratīs, kas viņu vairāk piesaista. Tāpēc šajā dienā nevajadzētu rēķināties ar viņas jūtu pastāvību. Nu, lūk, tāda Jaunava būs pirmdien - nedaudz vējaina un nepastāvīga!

Jaunavai būs jāpārvar daži šķēršļi un grūtības attiecībās ar mīļoto cilvēku. Varbūt tas būs parasts strīds, vai varbūt negaidīti apstākļi, kas traucēs viņiem satikties. Iespējams, ka viens no partneriem vienkārši nebūs atbilstošā noskaņojumā.

Pirmdien Svari riskē negaidīti aizrauties ar kādu nenozīmīgu nieku, varētu pat teikt - nejēdzību. Tomēr pašiem Svariem tā nešķitīs! Turklāt šī lieta spēs piesaistīt tik daudz uzmanības, ka tieši tāpēc Svariem pietrūks laika kam patiešām svarīgam. Tāpēc nav vērts pirmdienai ieplānot ko nopietnu. Labāk dienu veltīt radošām nodarbēm vai mīlestībai.

Zvaigznes Svarus nepievērsīs nopietnībai un sentimentalitātei. Romantiskās attiecībās viņi spēs ienest humora, rotaļu un flirta elementus! Ja Svariem jau ir mīļotais cilvēks, tas viņiem ļaus pavadīt brīnišķīgu, jautru dienu, ko neapgrūtinās nevajadzīgi aizspriedumi. Ja Svari joprojām ir vieni, viņu pašreizējā rotaļīgā attieksme piesaistīs ieinteresētus skatienus.

Pirmdien Skorpionam var šķist, ka Visuma centram noteikti jābūt kaut kur viņa tuvumā. Tā kā Visumam šajā jautājumā var būt atšķirīgs viedoklis, situācija ļoti pārsteigs Skorpionu. Laiku pa laikam viņš darīs visu, lai to labotu, aktīvi piesaistot sev uzmanību un mēģinot iekļūt pašā notikumu epicentrā. Galvenais ir nepārspīlēt, jo ne vienmēr ir labi atrasties centrā.

Zvaigznes iesaka Skorpionam sakārtot savas pretrunīgās jūtas. Vai mīļotais cilvēks aizņem visu Skorpiona sirdi vai dalās tajā ar kādu citu? Varbūt Skorpions to pat neapzinās, bet viņš flirtē ar vairāk nekā vienu pretējā dzimuma pārstāvi? Nu, ja tā, izvēle nav slikta, taču tai jābūt apzinātai.

Pirmdien Strēlnieks riskē nonākt mājas tirāna un diktatora lomā! Pašam Strēlniekam var šķist, ka viņš vienkārši izrāda noderīgu iniciatīvu visas ģimenes labā. Ja Strēlnieks nevēlas nevajadzīgi saasināt situāciju, viņam derētu samazināt komandējošo toni balsī.

Zvaigznes Strēlniekam iesaka vispirms parūpēties par sevi. Pat ja viņš parasti ar mīļoto cilvēku ir pacietības un rūpju paraugs, ir vērts uz brīdi mainīt savus noteikumus. Strēlniekam pirmdien jādara viss, kas viņam sagādā prieku: jānopērk kaut kas skaists un nevajadzīgs, ilgāk jāmērcējas vannā, jābūt kaprīzam. Dažreiz mīlestībā ir jābūt egoistam! Pretējā gadījumā visus ikdienas upurus partneris uzskatīs par pašsaprotamiem.

Pirmdien, ja Mežāzim ienāks prātā kāda ideja, tas var viegli iegūt apsēstības raksturu. Turklāt pirmdien idejas Mežāža prātā nāks biežāk nekā parasti, kas nozīmē, ka apsēstības var būt daudz vairāk nekā viena. Šajā stāvoklī Mežāzim labāk samazināt komunikāciju līdz minimumam, pretējā gadījumā sarunas ik pa brīdim pāraugs bezjēdzīgā strīdā. Labāk veikt kādu radošu darbu. Vismaz apsēstība ar uzmācīgo domu tam nekaitēs.

Zvaigznes iesaka Mežāzim sagatavoties kompromisiem ar mīļoto cilvēku. Viņam vajadzētu paskatīties uz savām attiecībām kā no malas: ja nu cīņa par varu pārsniedz visas robežas? Ja Mežāzis neiemācīsies piekāpties, tas var visu sabojāt. Tāpēc ir vērts sākt apmācību diplomātijā tieši pirmdien: tā vietā, lai strīdētos par sīkumiem, mēģini iztēloties, kā tu rīkotos partnera vietā.

Pirmdien Ūdensvīriem būs grūti saprast, kāpēc “Viss, kas ir patīkams, ir vai nu nelegāls, vai amorāls, vai izraisa aptaukošanos?” Kas vainas papildus tortes gabaliņam vai skūpstam? Vārdu sakot, Ūdensvīrs pirmdien par loģisku uzskatīs noteikumu: "Ja nedrīkst, bet ļoti gribas, tad var." Vajadzētu papildināt šo formulu ar nelielu punktu: "Viss ir labs ar mēru".

Pirmdien Ūdensvīram var būt nesaskaņas ar mīļoto cilvēku. Varbūt tas būs tikai neliels strīds par nieku, vai arī partneris nepiekritīs "vienīgajam pareizajam" Ūdensvīra viedoklim. Jebkurā gadījumā pirmdien Ūdensvīram nevajadzētu izdarīt globālus secinājumus par to, vai viņš un partneris ir piemēroti viens otram. Galvenais ir nevis uzspiest savas domas otram, bet gan meklēt veiksmīgu kompromisu.

Pirmdien Zivīm var būt neatvairāma vēlme pavēlēt citiem. Ja jūtat sevī patiesas līdera īpašības, tad dariet to! Bet, ja šīs īpašības Zivju raksturā trūkst, tad pat nevajadzētu mēģināt. Labāk uzspēlēt kādu datorspēli. Vēl labāk - pārslēdziet vētraino enerģiju uz romantisku randiņu – tas nebūs jānožēlo.

Zvaigznes spēs piešķirt Zivju mīlas attiecībām kaisli! Viņas var piedzīvot jūtu vētru attiecībā pret partneri un tajā pašā laikā - pilnīgu vēlmes trūkumu to paturēt sevī. Kāpēc gan paturēt? Lai šī diena Zivīm un viņu mīļotajam cilvēkam sagādā neaizmirstamas emocijas. Ja viņi ir bijuši kopā ilgu laiku, var atkal parādīties šķietami aizmirstās jūtas. Ja Zivis attiecībās sper tikai pirmos soļus, pirmdien būs grūti pretoties uzreiz viena vai divu soļu lēcienam!

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!