Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Tavs dienas horoskops 22. janvārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Piektdien Aunam būs iespēja sajusties zirgā! Diena viņam piešķirs tādas īpašības kā izlēmība, apņēmība, mērķtiecība un izpratne, pateicoties kurām pat risināmie grūtie jautājumi padosies viegli. Piektdien Auns spēs tikt galā ar samudžinātu problēmu, atrodot veidus, kā to atrisināt. Viņa plāni būs skaidri, darbības - efektīvas, turklāt tas attieksies ne tikai uz paša, bet arī uz citu problēmām - Auns piektdien labprāt palīdzēs tam, kurš vērsīsies pie viņa pēc palīdzības.

Piektdien zvaigznes piešķirs Aunam apņēmību un pārliecību par sevi visās dzīves sfērās, ieskaitot mīlestību. Tas nozīmē, ka viņš beidzot varēs ņemt iniciatīvu savās rokās un attiecībās spert tos soļus, kas jau sen aktuāli. Nebaidies, ka mīļotais cilvēks var nepareizi novērtēt Auna uzstājību. Pieklājības pēc mazliet izrādījis sašutumu, piektdien viņš pat priecāsies nodot Aunam vadības grožus un atbildību par lēmumu pieņemšanu.

Piektdiena sniegs Vērsim milzīgu, gandrīz neierobežotu potenciālu! Viņam galvenais būs nepalaist garām brīdi, lai izmantotu visas labvēlīgās iespējas. Horoskopa zvaigznes aicina Vēršus nesēdēt mājās - ūdens neplūst zem guļoša akmens -, bet mēģināt atrasties pašā notikumu centrā. Ievērojot šo padomu, Vērsis spēs daudz sasniegt: diena viņam dos iespēju mainīt dzīvi uz labo pusi. Nu, arī neizmantot šo iespēju ir viņa tiesības. Kā saka: “Es negribu” ir iemesls, “Es nevaru” ir tikai attaisnojums.

Attiecību jomā zvaigznes piektdien Vērsim iesaka atpūsties, ļaujot notikumiem attīstīties savu gaitu. Pēdējā laikā viņš pārāk centās pārvaldīt visu, kas saistīts ar attiecībām un jūtām. Dažreiz šī taktika ir patiešām noderīga, bet piektdien labāk no tās atteikties. Nevajadzētu izdarīt spiedienu un uzstāt uz savu. Ja situācija neveidojas Vērsim labvēlīga, labāk vienkārši paiet malā un paskatīties apkārt: varbūt tā vietā, lai mēģinātu “salīmēt veco”, vērts izmēģināt veiksmi kādā citā vietā?

Piektdien horoskopa zvaigznes mudinās Dvīņiem pavadīt šo dienu klusumā - gan ārējā, gan iekšējā. Ir pienācis laiks paskatīties uz notikumiem kā no malas. Lai noskaņotos uz meditatīvu vilni, Dvīņiem vienkārši jāizvairās no aktīvas komunikācijas, ieklausoties zemapziņas balsī. Nesteidzīgas pārdomas, aromātiska vanna, sveces vai pat tikai dīka gulēšana dīvānā piektdien palīdzēs Dvīņiem ielūkoties sevī un atrast atbildes uz aktuālajiem jautājumiem.

Piektdien zvaigznes iesaka Dvīņiem padomāt, ko darīt, lai stiprinātu attiecības. Ja viņi jūtas stabili un personīgā dzīve nonākusi mierīgā gultnē, vajadzētu to dažādot, pirms pārvēršas par ieradumu! Varbūt Dvīņi vai partneris jau jūtas noguruši no ikdienas rutīnas? Galvenais, kas jāatceras, ir tas, ka mīlestībai nepieciešami jauni iespaidi un vēsmas. Bez tiem tā var palēnām izplēnēt.

Piektdiena būs brīnišķīga diena, kad Vēzim būs līdzsvarots noskaņojums. Horoskopa zvaigznes sniegs harmonijas sajūtu ar pasauli un sevi, un to sajutīs arī apkārtējie cilvēki. Pateicoties pozitīvajām emocijām, Vēzim piektdien nebūs grūti iegūt cilvēku labvēlību un, ja nepieciešams, piesaistīt atbalstu. Diena būs ideāli piemērota komunikācijai, romantikai, ceļojumiem, radošumam. Pavadi to blakus tiem, kas tev ir dārgi - tevi gaida prieka, sirsnības un mīlestības jūra!

Piektdien Vēzim vajadzētu būt gatavam, ka ne visus viņa vārdus vai rīcību uztvers adekvāti. Mīļotais cilvēks tos var interpretēt pilnīgi savādāk un pat apvainoties vai sadusmoties. Ja tas notiks, Vēžiem jāsauc palīgā visa sava pacietība! Tā vietā, lai strīdētos ar partneri, mierīgi jāpaskaidro viņam, ko Vēzis patiesībā domāja, un situācija uzlabosies.

Piektdiena būs lieliska diena, lai Lauva varētu pievērsties karjeras izaugsmei vai sasniegt citus vērienīgus mērķus. Diena viņam piešķirs tādas iezīmes kā organizētība, gribasspēks un spēja virzīties uz mērķi (it īpaši, ja tas ir cienījams mērķis). Horoskopa zvaigznes sola, ka, novirzot enerģiju pareizajā virzienā, Lauva piektdien spers pārliecinošu soli uz priekšu. Vienīgais "bet": jebkurā lietā viņam nevajadzētu paļauties uz citiem, jo to atbildības sajūta nebūs tik augstā līmenī.

Piektdien Lauvai būs iespēja vakaru pavadīt jautri un ar dzirksteli. Galvenais ir pārvarēt savu nevēlēšanos un atstāt māju, kaut vai virtuāli! Zvaigznes iesaka pieņemt jebkuru uzaicinājumu doties ārā, vai tā būtu pastaiga parkā vai traukšanās ar ragaviņām no kalna. Tas sola Lauvai labas izredzes, iespēju atrast interesantu romantisku paziņu un varbūt pat satikt mīlestību.

Piektdien Jaunavai būs iespēja pārliecināties par sakāmvārda "Nekas nav tā, kā izskatās" patiesumu. Pastāv liela varbūtība, ka daži no pirmā acu uzmetiena nelabvēlīgi apstākļi galu galā novedīs līdz veiksmei. Tāpēc nevajag kurnēt par likteni un izdarīt pārsteidzīgus secinājumus: piektdien var gadīties, ka ne pārāk pozitīvu notikumu aizsegā liktenis Jaunavai sagādās patīkamu pārsteigumu!

Piektdien Jaunavai jābūt uzmanīgai, komunicējot ar mīļoto cilvēku. Gan viņai, gan partnerim šajā dienā nebūs nosliece uz diplomātiju un abi būs diezgan uzvilktā noskaņojumā! Spriedze jebkurā brīdī var izlauzties kā strīds. Ja Jaunava tomēr nesavaldīsies, viņai jāatrod sevī spēks un takts, lai savlaicīgi atvainotos. Tas palīdzēs mainīt situāciju: dusmu uzplaiksnījums dos Jaunavai iespēju “nolaist tvaiku” un pēc paskatīties uz situāciju mierīgākā noskaņojumā.

Piektdien Svarus gaida lielu iespēju dienu, turklāt šīs iespējas nebūs atkarīgas no šķēršļiem, kas ceļā var rasties. Gluži pretēji, Svariem būs kaujiniecisks noskaņojums, tāpēc šķēršļi un sarežģīti uzdevumi tikai iedegs viņos azartu. Tas pats attiecas uz sāncenšiem: piektdien viņi stimulēs Svarus kā vērsim deguna priekšā vicināta sarkana lupata. Tāpēc Svariem nevajadzētu baidīties no šķēršļiem, gluži pretēji - piektdien tieši tie liks viņiem cīnīties un uzvarēt!

Piektdien Svariem vēlams nosvērt uz saviem iekšējiem svariem visus pašreizējo attiecību plusus un mīnusus. Viņu vilcināšanās un šaubas ir dabiskas: daudz kas mīļotajā cilvēkā patiesi sajūsmina, bet ir arī tas, kas mazina dedzību. Svariem jāmēģina objektīvi paskatīties uz situāciju it kā no malas - piektdien loģika spēs gūt virsroku pār jūtām. Saprotot, kas ir kas, varēsiet sastādīt plānu, kā rīkoties tālāk. Plāns palīdzēs nākotnē neatkāpties no izvēlētā kursa.

Piektdien Skorpionam jebkurā no viņa dzīves jomām var parādīties ļoti vilinošs piedāvājums, bet, pirms tam piekrist, horoskopa zvaigznes iesaka labi padomāt. Iespējams, ka piedāvājums patiešām ir izdevīgs, bet varbūt tajā slēpjas kāda viltība. Lai to noskaidrotu, Skorpionam jāapkopo vairāk informācijas un tikai pēc tam jāpieņem lēmums. Ja Skorpions steigsies ar atbildi, tad riskēs zaudēt, jo, kā zināms, ne viss ir zelts, kas spīd.

Piektdien Skorpionam jādomā par to, kas viņam traucē virzīties uz priekšu attiecībās ar mīļoto cilvēku. Varbūt viņu kaut kas notur pagātnē - senas vilšanās vai vecā mīlestība? Skorpionam jāmēģina nopurināt no pleciem šo nevajadzīgo kravu, lai sāktu dzīvot un mīlēt šodienā. Tikai dzīvojot tagadnē, viņš varēs radīt sev tādu nākotni, kādu pelnījis!

Piektdien horoskopa zvaigznes brīdina Strēlnieku, ka darāmos darbus un pienākumus nevajadzētu uztvert pārāk nopietni. Tas jo īpaši attiecas uz ikdienas rutīnas jautājumiem un citiem sīkumiem. Biedējoši iedomāties, kāda spriedze var rasties, ja mēģināsi visu izdarīt, niknojoties par vismazāko kļūdu! Strēlnieks piektdien būs noskaņots tā, ka jebkura neprecizitāte spēs atņemt viņam dvēseles mieru. Tomēr to nebūs grūti novērst: pietiks ar paskatīšanos uz sevi kā no malas, neaizmirstot par humora izjūtu.

Piektdien mīlas frontē Strēlnieks noskaņots tikai uz uzvaru un viņam būs visas iespējas uzvarēt! Zvaigznes sola, ka Strēlnieks būs pavedinošs, neatvairāms un spēs ietekmēt cilvēku, kurš viņam patīk, liekot notikumiem attīstīties pēc sava scenārija. Tomēr svarīgi to nepārspīlēt un nejaukt apburšanu ar rupju spiedienu. Pretējā gadījumā piektdien Strēlnieka romantiskais randiņš varētu beigties ar dumpi.

Piektdien notikumi būs Mežāzim labvēlīgi, un liktenis var sagādāt patīkamu pārsteigumu. Nav izslēgta paaugstināšana amatā, dāvana, neplānoti ienākumi. Vienīgais šodienas vājais posms ir attiecības ar citiem: Mežāži var nejauši tās sabojāt, pārāk koncentrējoties uz sevi un saviem panākumiem. Varbūt tiecoties pie mērķa Mežāzis pārlieku grūstīsies ar elkoņiem, vai, gluži pretēji, viņa sasniegumi izraisīs skaudību. Lai kā arī būtu, piektdien Mežāzim vajadzētu izturēties pieticīgāk, cenšoties neaizskart citu jūtas.

Piektdiena Mežāzim solās būt daudzsološi romantiska! Ja Mežāzim paredzēts patīkams vakars ar mīļoto cilvēku, tas solās simtprocentīgi izdoties, bagātinot abus ar jaunām sajūtām, dāvājot maigumu un jūtu harmoniju. Ja Mežāzis joprojām ir viens, piektdien viņam ir iespēja kādā no sociālajiem tīkliem satikt interesantu cilvēku un pavadīt jauku vakaru viņa virtuālajā kompānijā.

Piektdiena Ūdensvīram solās būt piepildīta ar emocijām un sirsnīgu komunikāciju! Horoskopa zvaigznes iesaka pēc iespējas vairāk laika veltīt mīļotajam cilvēkam, draugiem un ģimenei. Pat vienkārša laika pavadīšana kopā ar tuviem cilvēkiem ļaus Ūdensvīriem spēcīgi uzlādēties ar pozitīvo enerģiju. Ja starp Ūdensvīru un mīļoto cilvēku nobriedusi svarīga saruna, vislabāk to rīkot šajā dienā: piektdien Ūdensvīram nav jāuztraucas par to, vai viņu sapratīs pareizi.

Piektdien Ūdensvīram jābūt reālistiskam visā, kas saistīts ar kopīgiem plāniem. Dienā ir tikai 24 stundas, bet viņš šajā periodā vēlas paveikt gandrīz vairāk nekā visas nedēļas garumā! Ūdensvīram vajadzētu ņemt vērā mīļotā cilvēka padomus (viņam būs prātīgs skatījums uz notiekošo) un jāsagatavojas tam, ka kāda daļa no piektdien plānotā būs jāatliek. Toties viss palikušais izdosies lieliski.

Piektdien Zivis spēs demonstrēt lielu aktivitāti biznesā un citās aktuālās lietās, taču horoskopa zvaigznes brīdina par sasteigtu rīcību un lēmumiem. Diena mudinās Zivis vispirms rīkoties un pēc tam domāt, un tas var slikti ietekmēt uzsākto. Zivis piektdien nedrīkst ļauties emocionāliem impulsiem, nepacietība jāsavalda un jārīkojas pēc noteikuma: "Septiņas reizes nogriez", tas ir, "nomēri" ...

Piektdien Zivīm būs ļoti jācenšas, lai piesaistītu sev tīkamā cilvēka uzmanību! Ja viņas vēlas, lai tas izdotos, būs jāizrāda daudz lielāka aktivitāte un pašpārliecinātība, nekā, pēc Zivju domām, atļauj pieklājības likumi. Taču zvaigznes piektdien būs to pusē, kuri nemokās kompleksos un droši ķeras vērsim pie ragiem. Tātad, ja Zivis gatavojas cīnīties par savu mīlestību, jābūt drosmīgākām, citādi palaidīs garām savu iespēju.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!