Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Tavs dienas horoskops 20. decembrim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Svētdienas rītā Auns būs apcerīgā noskaņojumā. No visiem uzvedības modeļiem visloģiskākais viņam šķitīs nepretošanās apstākļiem. Turklāt Auns neparasti smalki sajutīs nākotnes tendences, un viņš šo instinktu varētu izmantot savā labā. Taču nez kāpēc viņš nevēlēsies iejaukties procesos un tajos piedalīties. Citiem vārdiem sakot, zinot, kā svētdien gūt panākumus, Auns pilnīgi nevēlēsies rīkoties.

Zvaigznes mudinās Aunu uzsākt nelielu avantūru, kas viņa attiecības ar mīļoto cilvēku var novest pie jauna posma. Tā varētu būt, piemēram, saruna no sirds, uz kuru abi ilgi nevarēja noskaņoties. Tomēr svētdien izvēle ir Auna rokās: viņš var nevēlēties eksperimentēt un mīlas attiecībās atstāt visu, kā tas ir.

Pat ja neesi radošs cilvēks, svētdien izdari izņēmumu. Svētdienas horoskopa zvaigznes maksimāli pastiprinās Vērša radošo potenciālu. Šī diena ir ļoti laba, lai, ja arī neizdosies izveidot šedevru, to veltītu mākslai. Bet ne tikai. Diena Vērsim arī sola daudz iespēju sazināties ar interesantiem cilvēkiem par interesantām tēmām.

Svētdien zvaigznes Vērsim iesaka visā, kas saistīts ar attiecībām un mīlestību, uzticēties liktenim un mierīgi peldēt pa straumi. Viņa aktīvā dedzība pēdējā laikā nav devusi rezultātu, vai ne? Daudzas Vērša darbības atgādināja formulu "viens solis uz priekšu, divi soļi atpakaļ", tāpēc, ļaujot svētdien visam ritēt savu gaitu, viņš neko nezaudēs.

Svētdien Dvīņu prātā iešausies interesantas idejas, kas var pozitīvi ietekmēt gan viņu karjeru, gan dzīvi kopumā. Vai varbūt noderīgas idejas vietā tiks dota kāda ne mazāk noderīga iepazīšanās. Diez vai tā būs romantiska, bet materiālajā ziņā daudzsološa.

Svētdienas Dvīņiem vajadzētu ienirt radošuma atmosfērā! Ja viņiem ir mīļotais cilvēks, viņi var šķirstīt mākslas albumus, klausīties mūziku, gleznot, fotografēt u.tml. Vientuļie Dvīņi var kādā forumā iesaistīties diskusijā par grāmatām, filmām u.tml. un varbūt tur sastaps kādu radniecīgu dvēseli.

Vēža diena solās būt notikumiem bagāta un interesanta. Lai atrastos īstajā laikā īstajā vietā, paļaujieties uz savu intuīciju - svētdien tas būs vislabākais! Horoskopa zvaigznes sola nodrošināt Vēzim jaunas iepazīšanās, tai skaitā romantiskas, iespējas. Tiesa, diez vai ir vērts gaidīt nopietnu turpinājumu.

Mīlas lietās Vēzim nevajadzētu steigties. Viņam vienkārši nepietiks enerģijas, lai vienā rāvienā paveiktu visu, kas iecerēts! Tāpēc Vēžiem svētdien vajadzētu apstāties un pārdomāt turpmākās rīcības kārtību. Varbūt vajadzētu sadalīt savus centienus vairākos posmos.

Svētdien Lauvas galvenais spēks būs viņa vājības. Un vēl kāds spēks! Izmantojot šīs vājības, Lauva burtiski terorizēs citus. Viņa spēja ar jebkuriem līdzekļiem panākt savu sasniegs kulmināciju. Tajā pašā laikā pats Lauva domās, ka viņa uzvedībā nav nekā neparasta, un spēlēties ar citu jūtām ir pavisam dabiski.

Mīlas lietās pilnībā jāuzticas liktenim un jāatver visas durvis, kurās tas var ienākt. Nevajadzētu noraidīt piedāvājumus vai neuzklausīt sniegtos padomus. Tā varēs atrast jaunu romantisku paziņu vai uzzināt ko svarīgu par viņu interesējošu cilvēku.

Svētdien Jaunavas noskaņojums pastāvīgi mainīsies. Jautru noskaņojumu var nomainīt drūms mākonis, bet pēc pāris minūtēm no mākoņiem atkal parādīsies saule. Vārdu sakot, šajā dienā nav vērts piešķirt lielu nozīmi Jaunavas emocijām. Svētdien paredzētās svarīgās lietas labāk atlikt vai deleģēt kādam, kura garastāvoklis nav tik kaprīzs.

Zvaigznes svētdien Jaunavai sola mainīgu un ne pārāk rožainu noskaņojumu, kas var ietekmēt sapratni ar mīļoto cilvēku. Viņa vēlēsies būt nedaudz kaprīza, žēlot sevi, slepus cerot – viņu sapratīs un pažēlos. Tomēr svētdien Jaunavas partneris diez vai demonstrēs sapratnes brīnumus. Viņam pašam nebūs labāks garastāvoklis, un tāpēc aizvainojums var augt kā sēnes pēc lietus.

Svētdien Svariem var pamosties talants uzpūst ziloņus no jebkuras garām lidojošās mušas. Visu dienu viņus atkal un atkal kaitinās visādi sīkumi. Mēģiniet mazāk pievērst uzmanību negatīviem aspektiem un citu trūkumiem. Taču Svariem lieliski izdosies darbiņi, kas prasa rūpību un iedziļināšanos.

Kopumā šī diena nebūs slikta mīlestībai, taču Svariem būs grūti saprast, ko viņi vēlas. Romantisku randiņu? Flirtēt? Kopā gatavot vakariņas? Sēdēt un sapņot vienatnē? Svētdien Svari var izvēlēties jebkuru iespēju, vai arī vairākas pēc kārtas.

Svētdien Skorpionam gribētos nokļūt lielā, trokšņainā kompānijā, lai vismaz uz brīdi atrastos uzmanības centrā. Tagad gan tas nav iespējams, tāpēc nāksies tikai pasapņot un pafantazēt par šo tēmu. Varbūt labi vien ir, jo šajā dienā Skorpions divtik asi reaģētu uz izsmieklu un savā virzienā raidītām asprātībām.

Svētdienas zvaigznes diemžēl nemudinās Skorpionu uz sapratni un piedošanu, komunicējot ar mīļoto cilvēku. Gluži pretēji, tās piedos viņam ēzeļa spītību un vēlmi par katru cenu aizstāvēt savas tiesības (kuru apspiešanu Skorpions saredzēs ik uz soļa). Nav brīnums, ka tāpēc svētdien starp viņu un partneri šķilsies aizkaitinājuma dzirksteles, un tad vairs nav tālu līdz īstai vētrai! Lai līdz tam nenonāktu, lietderīgi pavadīt šo dienu šķirti vai apbruņojoties ar burvju pacietības un laipnības eliksīru.

Svētdien Strēlnieku nodarbinās mājas darbi un rūpes. Ir pienācis laiks rūpēties par mājas sakārtošanu un sadzīves apstākļu uzlabošanu, un visu pārējo var droši atlikt uz vēlāku laiku. Tomēr svētdiena nesola grandiozus izrāvienus un rezultātus. Vienkārši nepiešķiriet lielu nozīmi sīkumiem un mazām nepatikšanām, citādi Strēlnieks riskē vairākas dienas par tiem pārdzīvot.

Svētdienas vakarā zvaigznes Strēlniekam iesaka kopā ar savu mīļoto cilvēku (vai vienam pašam, ja tāda cilvēka nav) iziet no mājas pastaigā. Tomēr vajadzētu izvairīties no pazīstamām vietām! Strēlnieku svētdien ārpus ierastā maršruta gaida kaut kas patiešām interesants. Tāpēc viņam vajadzētu lūgt kolēģu padomu vai pameklēt internetā kādu vietu, kurā Strēlnieks nekad nav bijis.

Svētdiena Mežāzim būs pārpratumu pilna, un tā iemesls būs paša Mežāža nekonsekvence. Šajā dienā viņš ne nu gluži apzināti pārkāps likumus, viņa uzmanību vienkārši novērsīs dažādi sīkumi. Tas, kam Mežāzis citā dienā nebūtu pievērsis uzmanību, svētdien var viņu pēkšņi aizraut, tādējādi izjaucot visus dienas plānus.

Mežāzim radīsies reta iespēja no sirds izrunāties ar mīļoto cilvēku. Viņam vajadzētu drosmīgi izteikt visu, ko jau sen ir vēlējies! Zvaigznes sola, ka svētdien šāda saruna var ne tikai noņemt nepateiktā nastu no Mežāža pleciem, bet arī palīdzēt nobriedušo problēmu risināšanā. Izteicis tos skaļi, Mežāzis sapratīs: visas problēmas var atrisināt, un, kad viņš ir kopā ar savu izredzēto, viņi var visu!

Svētdien Ūdensvīrā modīsies īpaša nojauta par visu skaisto - pirmkārt, par naudu. Varbūtība svētdien atrast, ja ne apslēptus dārgumus, tad kāda vecu un vērtīgu lietu ir ļoti liela. Ūdensvīram jābūt uzmanīgam ar pārēšanos.

Svētdien nav izslēgta iespēja, ka kāds trešais negaidīti iejauksies attiecībās ar cilvēku, kuru Ūdensvīrs mīl. Kā uz to reaģēt un ko ar to darīt, jālemj Ūdensvīram.

Svētdien robeža starp “vajag” un “gribu” Zivīm kļūs ļoti nestabila. Viņas vēlēsies dot brīvu vaļu sev un savām jūtām. Tomēr vēlmju un emociju vadītām Zivīm nevajadzētu gaidīt citu atbalstu viņu rīcībai - viņu viedoklis par šīm lietām var nespēlēt viņu laukuma pusē.

Svētdienas Zivis gaida neaizmirstama mīlestības un romantikas diena! Ir vērts sagatavoties pārsteigumiem un pārsteidzošiem atklājumiem. Ja Zivis tikko spērušas pirmos soļus jaunās attiecībās, svētdien ir iespēja saprast, ka viņu dzīvē ienācis patiesi interesants cilvēks, kuru vēlētos labāk iepazīt. Ja jau ir partneris, Zivīm vajadzētu ļaut viņam uzņemties iniciatīvu, atslābināties un vienkārši baudīt dzīvi!

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!