Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 20. janvārim

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Svarīgākos darbus vēlams plānot uz pirmo dienas pusi. Šajā laikā zvaigznes jums būs labvēlēigākas, darbi ritēs raitāk un garastāvoklis būs pacilāts. Tāpat pirmā dienas puse ir labvēlīga lielākiem pirkumiem, laulību, ceļojumu un atpūtas plānošanai
Profesionālajā jomā paļaujieties uz sevi. Piedāvātajās sadarbības iespējās ieklausieties, taču, pirms sniegt atbildi, rūpīgi visu izanalizējiet. Grūtākos jautājumos ņemiet talkā savu humora izjūtu.
Mēģiniet izvairīties no satraukumiem, pretējā gadījumā nāksies mocīties ar galvassāpēm. Katram gadījumam tomēr padomājiet par kādu pretsāpju līdzekli, -lai tas atrodas kaut kur tuvumā.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vēršiem šī ir laba diena. Visas bēdas un nelaimes šodien ies jums ar līkumu un dzīve rādīsies rožainās krāsās.
Profesionālajā sfērā varat nedaudz samazināt tempus, atlaist grožus un atļauties nelielu atelpu. Arī privātajā dzīvē laiks kļūt piekāpīgākam, bet, kad pienāks, laiks un mērķi rādīsies sasniedzamāki, varēsiet beidzot pievērsties jaunu ieceru plānošanai.
Taču jaunas iepazīšanās meklējiet jau tagad- tās palīdzēs paskatīties uz pasauli no cita skatu punkta. Cik lielā mērā atļausiet jaunajam paziņam pietuvoties jūsu dzīvei, atkarīgs tikai no jums.
Saglabājiet visas dienas garumā možu garastāvokli, tad arī ar veselību viss būs kārtībā.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņiem šī diena ir ideāli piemērota ceļošanai, darījumiem ar nekustamo īpašumu un radošām izpausmēm. Profesionālajā jomā veiksies, ja vien jau no paša rīta "neiziesiet no rāmjiem" Centieties savaldīties- strādājiet un satraukums pamazām norimsies. Pie kam dienas otrā pusē jūs gaida kāds patīkams jaunums vai iepazīšanās, kas vēlāk pāraugs tuvā draudzībā. Tiem, kas jau atraduši savu mīļoto cilvēku, ieteicams pielikt visas pūles, lai vakars būtu abpusēji patīkams.
Zvaigznes iesaka šodien pievērst uzmanību savai veselībai, atrast laiku sportiskām aktivitātēm un atveseļojošām prodedūrām.
Šodien nav ieteicams lietot alkoholiskos dzērienus..


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Profesionālajā jomā Vēžiem šodien vēlams pievērst pastiprinātu uzmanību sīkumiem. Pat, ja tas palēninās procesu, tomēr vēlāk atmaksāsies.
Neuzsāciet šodien jaunus projektus un arī neplānojiet neko nākotnei. Šobrīd nekas negūs vajadzīgo atbalstu, tikai radīs finasu problēmas.
Ir laiks padomāt par vairāku dienu atpūtu vai atvaļinājumu. Jūsu spēki šobrīd ir uz izsīkuma robežas, arī nervi saspringti, un, ja tā turpināsies, rezultāts nebūs ilgi jāgaida.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauvām šodien stāv priekšā interesanta un darbīga diena, kura sola arī šādu tādu amizantu piedzīvojumu.
Pirmā dienas puse būs ļoti veiksmīga profesionālajā darbībā veicamajam. Šis laiks arī ideāli piemērots attiecību veidošanai, kontaktiem ar labiem draugiem, darījumu slēgšanai. Viss, ko no rīta darīsiet, labvēlīgi ietekmēs jūsu tālāko likteni. Droši uzņemieties atbildību, jo neviena cita, uz ko to uzkraut, tik un tā nebūs.
Otrā dienas pusē esiet uzmanīgi ar dotajiem solījumiem. Izvairieties no ilgtermiņa līgumu slēgšanas un apsveriet katru savu soli. Nav vēlams pārāk uzticēties cilvēkiem pat tad, ja viņi šķkiet tīrie enģeļi- izskats var būt mānīgs.
Veiksmīga šodien būs arī privātā dzīve.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Lai arī domas jums šodien galīgi nebūs pie darba, neslaistieties un netērējiet tik dārgo laiku pa tukšo- vēlāk tas var sāpīgi atmaksāties. Pie kam pirmā dienas puse ir tiešām labvēlīga svarīgu jautājumu risināšanai. Šajā laikā var tikt galā ar daudzām problēmām, kuras līdz šim nepadevās risinājumam.
Otrā dienas puse solās būt stresaināka. Ja vēlaties izvairīties no strīdīgām situācijam un konfliktiem, nāksies savaldīties, paciesties un izrādīt lielāku sapratni pret citiem cilvēkiem. enerģiju un spēku tas, protams, prasīs, tāpēc vakarā kārtīgi atpūtieties: ieejiet dušā (lai ūdens aizskalo negatīvās emocijas) un iedzeriet nomierinošu tēju.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Svarus šodien gaida tik raibiem piedzīvojumiem, kā dzeņa vēders, pilna diena. Netrūks ne laba, ne ļauna. Aktīvi uzdarbosies cilvēki, kas vēlas jūs kaut kādā veidā "iegāzt", nodarīt pāri, padarīt atkarīgus. Tāpēc labi izanalizējiet notiekošo, neļaujieties provokācijām un izvairieties no konfliktsituācijām. Sevišķi uzmanīgi esiet attiecībās ar lišķīgiem cilvēkiem- reizēm, tas, kas izskatās absolūti nevainīgi, slēpj sevī patiesas briesmas.
Uzticieties savai intuīcijai! Tā jums ir labāka, nekā domājat.
Esiet uzmanīgi, braucot pie stūres, kā arī sargājiet savas locītavas.
Vīriešiem- Svariem šī ir laba diena, lai veidotu jaunas pazīšanās ar pretējā dzimuma pārstāvjiem.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Skorpioniem šī ir laba diena lielākiem pirkumiem, līgumu slēgšanai, biznesa darījumiem. Sevišķi veiksmīgi veidosies darbs komandā, kur katra "skrūvīte" ir savā vietā un darbojas vienkārši nevainojami.
Profesionālajā darbībā esiet līdz sīkumiem piekasīgs, precīzs un neatlaidīgs. Pat, ja kādam tas šķiet muļķīgi un lieki, atcerieties- tas, kurš smejas pēdējais, smejas visgardāk. Jums šī sīkumainība atmaksāsies jau tuvākajā laikā.
Dienas otrā pusē var pasliktināties pašsajūta. Izvairieties šodien no fiziskām slodzēm, sportošanas un aukstas dušas.
Vakarā līdzvaru var palīdzēt atgūt mīļotais cilvēks un jauka masāža.
Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Jums ļoti gribēsies iegūt iekšēju brīvību un dvēseles līdzsvaru, taču iedzimtais apzinīgums traucēs atvēlēt pienācīgu laiku atpūtai. Protams, diena ir veiksmīga profesionājam uzrāvienam, taču kāds gan no tā labums, ja nejūtat gandarījumu par padarīto.
Profesionālajā sfērā šodien tiksiet galā ar jebkuru problēmu un atrisināsiet jebkuru jautājumu, tomēr paņemiet vismaz pāris stundu pauzi, lai pievērstos tam, kam jūs vēlaties.
Otrā dienas puse nav piemērota aktīvai darbībai, pie kam kāds nepatīkams notikums to var nedaudz pabojāt. Nebīstieties, nekas briesmīgs jums nedraud, tomēr piesardzību ievērojiet.
Pirms došanās pie miega vēlams nobaudīt tasi nomierinošas tējas.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Ļoti iespējams, ka šodien jums krietnu laika sprīdi nāksies veltīt citu cilvēku (kolēģu, draugu, ģimenes locekļu) problēmu risināšanai. Tas, protams, nav nekas patīkams, taču ko lai dara- reizēm nākas ziedot savu laiku citu labā.
Profesionālajā jomā prasīsies pēc pārmaiņām un uzlabojumiem, līdz ar to dzims jaunas idejas. Un tas ir labi. Ja vēlaties mainīt pasauli ap sevi, dariet to droši. Viss izdosies un nākotnē veicinās vēl tālāku pozitīvu lietu attīstību.
Saudzējiet šodien veselību un nervus. Neklaigājiet un nestresojiet.
Vakarā sagādājiet savam mīļotajam cilvēkam kādu patīkamu pārsteigumu.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīriem šodien nāksies saskarties ar daudzām sīkām sadzīves problēmām, kas krietni vien patērēs jūsu pacietību un enerģiju. Ja negribat piedzīvot pilnīgu spēku izsīkumu, nesatraucieties par sīkumiem. Visas lietas un jautājumi patiesībā ir atrisināmi, pie kam puse no tiem parasti atrisinās paši no sevis.
Profesionālajā jomā jums šodien ir reāla iespēja vakardienas pretiniekus padarīt par saviem, ja ne draugiem, tad vismaz sadarbības partneriem. Jautājums, vai jūs to vēlaties.
Nav ieteicamas pirts procedūras, karsēšanās saunā, karsta duša. Toties silta relaksējoša vanna pat ļoti noderēs.
Bet pēc tās- pilnīga relaksācija un mierīga atpūta- tas palīdzēs gan atgūt spēkus, gan noņemt spriedzi.Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Profesionālajā jomā Zivīm šī diena ir labvēlīga darījumu braucieniem, finansu operācijām, budžeta plānošanai. Var uzsākt jaunus projektus, meklēt sponsorus un atbalstītājus. Sarunas veidosies veiksmīgi un jums par labu.
Daudzi no jums šodien piedzīvos radošu un emociālu uzplaukumu. Būs vēlme izpausties, parādīt savus talantus un spējas. Tas daudzējādā ziņā novedīs pie kreatīviem risinājumiem un palīdzēs realizēt interesantas lietas. Taču neizdariet spiedienu uz citiem cilvēkiem, ne visiem ir pa spēkam jūsu šodienas tempi. Katarm meklējiet individuālu pieeju. Ja jūsu ceļā gadās kāds vērtīgs cilvēks, centieties ar viņu nodibināt ciešāku kontaktu.
Dienas beigās, visticamāk, jutīsieties ļoti noguris, var arī pasliktināties pašaajūta, rasties galvassāpes. Vēlams iet laicīgi gulēt.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls