Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 3

Tavs dienas horoskops 19. februārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Piektdien Aunam var parādīties ļoti vilinoša finansiāla iespēja - ja viņš no tās atteiksies, to ilgi nožēlos. Iespējams, jaunais projekts prasīs Auniem atsacīties no vecā rīcības plāna vai pat kādā jautājumā mainīt savu nostāju. Ja Auns ir pārliecināts, ka jaunie soļi būs daudz efektīvāki nekā iepriekšējie, viņam vajadzētu riskēt.

Piektdien Aunam vajadzētu padomāt par savu romantisko attiecību nākotni un dalīties pārdomās ar mīļoto cilvēku. Auna prāts darbosies forsētā režīmā, ļaujot paredzēt situāciju vairākus gājienus uz priekšu. Izmantojot šīs dienas sniegtās analītiskās prasmes, Auns varēs lieliski novērtēt perspektīvas un izredzes. Attiecību attīstībai pietiks, ja viņš un partneris izvirzīs kādu kopīgu mērķi.

Piektdien Vērsim būs visas iespējas izdarīt ko ļoti noderīgu ne tikai sev, bet arī citiem, bet tikai tad, ja viņš spēs paskaidrot apkārtējiem savu novatorisko ideju būtību. Horoskopa zvaigznes Vērsim apsola, ka viņa intelektuālais potenciāls piektdien būs uzdevumu augstumos, tomēr komunicēšana ar citiem būs viņa vājā vieta. Tikai aicinot palīgos pacietību un diplomātiju, Vērsis varēs iztikt bez strīdiem un virzīties uz priekšu savu ideju īstenošanā.

Piektdien Vērsim vislabākā romantiskā vide būs tā, kurā viņš varēs baudīt savu iecienīto mūziku kopā ar mīļoto cilvēku. Nav brīnums, ka par laimīgu cilvēku saka, ka viņa dvēsele dzied! Lai stiprinātu attiecības un labāk iepazītu partneri, Vērsim piektdien vajadzētu noorganizēt tematisko vakaru – mūzikas skaņās. Vai tā būs jaunībā iecienītā mūzika, šodienas favorīti vai mūzikas serpentīns – lemt abiem ar partneri. Vai varbūt karaoke?

Piektdien apstākļi nedos Dvīņiem iespēju atslābināties un darīt to, ko viņi vislabāk gribētu. Gluži pretēji, tie ik pa brīdim pieprasīs aktīvu rīcību. Gribot negribot Dvīņiem būs jāpieņem šie spēles noteikumi, un dienas beigās viņiem tas var pat iepatikties. Šajā procesā Dvīņi var ar pārsteigumu atklāt, ka viņu smadzenes piektdien strādā pārsteidzoši skaidri un ātri, piedāvājot tik graciozus gājienus, par kuriem viņi iepriekš nebūtu pat iedomājušies.

Piektdien Dvīņiem un viņu mīļotajam cilvēkam zvaigznes iesaka no sirds pasapņot! Daloties savos plānos, viņi varēs tuvināt to īstenošanu. Tāda būs šīs dienas iezīme, ka pat visneticamākajām fantāzijām būs iespēja piepildīties, ja tajās dalīsies ar sev dārgiem cilvēkiem. Piektdien, stāstot partnerim par salu, kuru viņi vēlētos apmeklēt, vai par sapņu dzīvokli, Dvīņi materializēs savu vēlmi, padarot to daudz taustāmāku un tuvāku.

Piektdien Vēža laime būs viņa paša rokās! Pareizāk sakot, paša prātā. Horoskopa zvaigznes apgalvo, ka Vēzis būs diezgan spējīgs ar domas spēku mainīt apkārtējo pasauli. Vai neesi pārliecināts par kaut ko? Pasaki, ka vari tikt galā. Jūties noguris? Pārliecini sevi, ka esi enerģijas un entuziasma pilns! Horoskopa zvaigznes sola: kā teiksi, tā arī būs. Piektdien Vēzim galvenais ir domāt pareizā virzienā, jo spēja piepildīties piemīt ne tikai pozitīvām domām!

Piektdiena būs lieliska diena Vēžiem, lai sāktu darīt ko jaunu. Nav svarīgi, vai tā būs jauna mīlestība, jauns posms attiecībās vai jauna romantiska iepazīšanās. Pat tik nevainīga lieta kā pastaiga pa jaunu maršrutu Vēzim var nākt par labu viņa personīgajai dzīvei. Tāpēc zvaigznes piektdien Vēzim iesaka drosmīgi iet uz priekšu. Kamēr viņš virzās pretī pārmaiņām, viņa potenciāls pieaug!

Piektdien Lauvai var būt grūtības ar organizētību un disciplīnu: viņš pēkšņi vēlēsies pārtraukt savu monotono dzīves ritmu. Nepretojies šai sajūtai! Horoskopa zvaigznes sola, ka, padodoties vēlmei kaut ko izdarīt spontāni un no sirds, Lauvai nenāksies vilties. Šis impulss var ienest viņa dzīvē jaunus iespaidus un emocijas, kā arī radīt jaunus projektus, kuriem būs visas iespējas gūt panākumus.

Piektdien mīlestībā Lauvai derētu ļauties eksperimentiem! Protams, nav runa par partnera maiņu (ja Lauvai tāds ir), bet gan par to, ka personīgajā dzīvē jāienes daudzveidība! Vientuļajiem Lauvām jebkura iepazīšanās vietne piektdien var kļūt par eksperimentu telpu. Turklāt nevajadzētu pārāk baidīties kļūdīties, galu galā visa dzīve ir izmēģinājumu un kļūdu poligons, tas ir, faktiski viens liels eksperiments.

Piektdien Jaunavai būs grūti koncentrēties uz vienu lietu, jo apkārt ir tik daudz interesantā, ka pilnīgi acīs ņirb! Dienas laikā dzīve ik pa brīdim piespēlēs viņai ko interesantu, liekot pārvirzīt uzmanību uz ko citu. Jauni iespaidi, cilvēki, idejas, plāni, darbi... Jaunava būs atvērta visām jaunajām tendencēm, vēsmām un idejām. Ja vien, protams, tās ielidojot pa vienu ausi, pa otru tūlīt neizlidos laukā.

Piektdien zvaigznes brīdina Jaunavu, ka viņas jūtas būs ārkārtīgi spēcīgas un nestabilas. Mīlestības eiforiju var nomainīt dusmu lēkme. Nav grūti iedomāties, ka šāda impulsivitāte neradīs prieku ne pašai Jaunavai, ne mīļotajam cilvēkam. Lai nekaitētu jūsu attiecībām ar neuzmanīgu vārdu vai rīcību, Jaunavai piektdien ir kaut kā jāsavalda savas vētrainās emociju izpausmes.

Piektdien Svari būs lieliskā cīņas formā! Un citi to spēs novērtēt, jo Svari gatavojas cīnīties tieši ar viņiem. Tomēr Svaru acīs viss var izskatīties tieši pretēji: apkārtējie provocēs, liekot viņiem sevi aizstāvēt. Bet fakts paliek fakts: Svariem piektdien būs tieksme panākt savu, maz uzmanības pievēršot citu cilvēku viedoklim un interesēm.

Piektdienā Svaru personīgā dzīve var nonākt posmā, kad jāpārdomā attiecības ar savu mīļoto cilvēku. Varbūt viņi pamazām ir nonākuši strupceļā, vai varbūt viņiem vienkārši nepieciešama neliela “sapurināšanās”. Tā vai citādi, ļaujot visam ritēt savu gaitu, Svari tikai pievērs acis uz problēmu. Ja viņi vēlas to atrisināt, piektdien par to vajadzētu padomāt, vislabāk – kopā ar partneri.

Piektdien Skorpiona domas spēs viegli lēkāt no viena temata uz otru – viņa prāts būs pārpilns ar idejām! Tas nepavisam nenozīmē, ka visas viņa domas būs vērtīgas, taču Skorpiona prāts būs atvērts un brīvs no šabloniem, kas nozīmē, ka varbūtība piektdien radīt kādu ļoti veiksmīgu ideju ir liela. Galvenais ir spēt atšķirt patiešām vērtīgas domas no vispārējās plūsmas. Bet tieši ar to, kā sola horoskopa zvaigznes, Skorpionam diemžēl var būt problēmas.

Piektdienā, ja Skorpions vēlas parunāt par kaut ko svarīgu ar mīļoto cilvēku, to nevajadzētu darīt: diena nemudinās būs atklātiem un saprast. Gluži pretēji, pat vienkāršākos jautājumus varēs atrisināt ar grūtībām, un jebkura iemesla dēļ var rasties pārpratumi. Tāpēc Skorpionam piektdien būtu jāņem vērā: tas, ko viņš gribēja pateikt un ko viņa izredzētais sapratīs, ir atšķirīgas lietas. Par to nevajadzētu apvainoties, labāk vienkārši atlikt sarunu uz citu dienu.

Piektdien Strēlnieks spēs aizrauties ar jebkuru, pat vismazāko problēmu. Uzmācīga melodija; darba jautājums, kas nedod mieru; spēcīgas emocijas par kādu nieku - tas viss piektdien izsitīs Strēlnieku no ierindas, neļaujot viņam koncentrēties uz kaut ko patiešām svarīgu. Tomēr tam būs savas priekšrocības: ienirstot savā mazajā pasaulē, Strēlnieks spēs saprast lietu būtību līdz atomiem un molekulām. Tas viņam palīdzēs jautājumos, kuriem nepieciešama rūpīga pieeja un iedziļināšanās.

Piektdiena būs pārsteidzoša diena, kad Strēlniekam, lai iekarotu pretējā dzimuma sirdis, būs jāparāda... intelekts. Nevis pievilcība un šarms un pat ne prasme ģērbties ar gaumi, bet gan intelekts: viņa spēja spriest, domāt un erudīcija. Ja Strēlnieks nav pārliecināts par savu IQ, viņam sarunā vajadzētu vairāk klausīties nekā runāt: kluss sarunu biedrs izskatās gudrāks, kas nozīmē, ka piektdien tā viņš atstās labvēlīgāku iespaidu uz savu partneri.

Piektdien horoskopa zvaigznes iesaka Mežāzim meklēt savu ceļu, ja ne uz citu sirdīm, tad vismaz viņu prātiem. Cilvēki, kuru viedoklis Mežāzim nav vienaldzīgs, piektdien pratīs pilnībā novērtēt viņa jaunās idejas un nestandarta pieeju. Laika gaitā tas ļaus viņam nostiprināt savas pozīcijas vai paaugstināt statusu. Tāpēc Mežāži - nezaudējiet laiku: ja vēlaties demonstrēt savu intelektu vislabvēlīgākajā gaismā - drosmīgi dodieties uz priekšu!

Piektdien Mežāzis, visticamāk, nespēs izvairīties no sentimentālām sarunām par romantiku, nostalģiskām atmiņām un līdzīgām emocionālām lietām! Un nemaz nevajag izvairīties! Mežāzim piektdien būs noderīgi ar kādu pārrunāt savus mīlestības pārdzīvojumus un uzklausīt citu cilvēku domas par šo jautājumu. Tas viņam palīdzēs tikt skaidrībā ar savām jūtām un saņemt atbildes uz jautājumiem, kas viņu patiešām uztrauc.

Piektdien Ūdensvīriem var uzrasties daudz ideju par mājas darbiem, vasarnīcas vai mājas labiekārtošanu. Tiklīdz tās parādīsies, tā uzreiz prasīs izlēmīgu rīcību. Tā kā šādas lietas netiek darītas vienatnē, savu plānu īstenošanā Ūdensvīri vēlēsies iesaistīt mājiniekus. Šāda komandējoša attieksme piektdien var nodrošināt Ūdensvīriem daudz pretenziju no tuviniekiem. Darbi jādara, bet kāpēc komandēt? Un vai Ūdensvīrs ir tik pārliecināts par saviem grandiozajiem plāniem?

Piektdien Ūdensvīriem vajadzētu iziet sabiedrībā! Mūsdienās šim jēdzienam ir diezgan ierobežota nozīme, tad nu Ūdensvīrs var izpausties tā, kā viņam iešausies prātā. Uz teātri vai koncertu diemžēl neaiziesi, tad nu jāizdomā kādas aktivitātes internetā vai ziemas sporta veidos brīvā dabā.