Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 18. janvārim

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Jūs varat izbaudīt šo dienu un jauki pavadīt laiku, ja vien ļausieties laika plūdumam un nemēģināsiet neko izmainīt notikumu gaitā. Vēl jo vairāk tāpēc, ka izmainīt šīs dienas notikumus nebūs jums pa spēkam. Arī veiksme uzsmaidīs pilnīgi citās lietās, nevis tur, kur to gaidāt.
Profesionālajā darbībā sakoncentrējiet savu uzmanību uz būtiskāko, pievēršost uzmanību katram sīkumam, kas ar to saistīts, citādi jūsu pārlieku kūsājošā enerģija var izraiisīt virkni kļūdu, kuras pēc tam nāksies labot. Taupiet nervus un uztveriet uz sevi vērstu kritiku mierīgi, kaut gan zinu, ka jums tas nav viegli. Tomēr tas palīdzēs izvairīties no konfliktiem.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Jums šodien nav vērts mēģināt izdfarīt izrāvienu savā profesionālaja karjerā- tik un tā nekas nesanāks. Nepietiks ne spēka, ne resursu. Tomēr pamata satraukumam nav, jo nekādi nopietni šķēršļi jūsu ceļā nestāsies. Mierīgi veiciet savus ierastos ikdienas pienākumus, pienācīgu uzmanību veltot steidzamākajiem darbiem.
Šī ir lba diena, lai dotos komandējumā vai veiktu lietišķas biznesa pārrunas.
Saudzējiet savu veselību- tā jums šobrīd ir trausla.
Vakarā būtu vēlama radoša atpūsta. Apmeklējiet kādu kultūras pasākumu, kas palīdzēs uzlādēties garīgi, gan enerģētiski.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņiem šodien jābūt pacietīgiem,- ne visu, ko kārojat, iegūsiet uzreiz. Lai kaut ko sasniegtu, būs jāpieliek maksimums pūļu un jāaatrod līdzīgi domājoši atbalstītāji. Personīgā spēka un resursu savu ideju realizēsānai jums īsti nepietiks.
Svarīgu lomu jūsu dzīvē nospēlēs šodien nodibinātas pazīšanās. Taču tās attīstīsies lēni un it kā caur ērkšķiem. Pārvarēt problēmas palīdzēs jūsu neatlaidība un asās prāta spējas.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžiem gaidāma darbīga diena. Sevišķi veiuksmīga tā būs radošo profesiju pārstāvjiem. Taču arī tiem, kas darbojas biznesa jomā, neies slikti. Galvenais- neļaujiet nevienam sevi ietekmēt, palieciet pie sava viedokļa un darbojieties pārliecinoši. Kā arī izpildiet savus solījumus un nekrāpieties.
Jaunu projektus gan šodien nav vēlams uzsākt.
Vakarā atrodiet laiku atpūtai un sportiskām aktivitātēm. Labi izgulieties, lai nākamo rītu sagaidītu jaukā noskaņojumā.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauviņām šodien ļoti gribēsies izpausties, tomēr esiet uzmanīgi. Nav vērts pārāk daudz uzticēties citiem cilvēkiem- tas var sāpīgi atspēlēties. Nestāstiet nevienam par saviem plāniem un nodomiem, kā arī negaidiet atbalstu. Apbrīna šodien iespējama tikai no pretējā dzimuma pārstāvjiem- tur gan jums smaidīs laime, bet, kas attiecas uz profesionālo darbību, tad vienkārši mierīgi dariet savus darbus. Un darīt jums būs ko.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaunavām sarežģīta diena. Jums nāksies risināt vairākas problēmas vienlaicīgi, pie kam tās būs saistītas gan ar ģimeni un tuviniekiem, gan arī ar darba jautājumiem. Veiksme atkarīga no tā, cik prātīgi pret visu izturēsieties un cik labi saplānoesiet visus paveicamos darbus un pienākumus. Pacentieties savākties un pārlieku nestresot, labāk atrodiet palīgus, kuri daļu veicamo uzdevumu var atrisināt jūsu vietā.
Neskatoties uz lielo slodzi un aizņemtību, atrodiet laiciņu atpūtai un atveseļojošām procedūrām.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Svariem šo dienu labāk uzsākt mierīgā noskaņojumā, darot visu bez steigas. Neplānojiet neko nozīmīgu dienas pirmajā pusē,- jūsu plāni var nepiepildīties. Pat, ja sajutisiet, ka kaut kā jūsu dzīvē trūkst, nevajag gribēt pārāk daudz. Centieties visu uztvert mierīgi, neiesaistīties konfliktsituācijās un nedarīt vairākus darbus reizē.
Sevišķi otrajā dienas pusē, kas var izrādīties saspringtāka, svarīgi saglabāt mieru un vēsu prātu.
Vakaru veltiet atpūtai kopā ar ģiemeni un bērniem.

Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Skorpioniem šodien jāpārdomā viss, ko esat sasnieguši un izdarījuši līdz šim, jātiek vaļā no nerealizētiem sapņiem, jāatmet domas par nepiepildītām vēlmēm. Vārdu sakot, jāatbrīvo sevi no smaguma sajūtas, palaižot visu slikto nebūtībā. Padomājiet par cilvēkiem, kas jūs mīl un novērtē, smelieties spēku un atbalstu viņu padomos un mīlestībā. Nerīkojiet greizsirdības scēnas, neizsakiet pārmetumus, nestresojiet pitms laika. Viss, kas notiek, notiek uz labu. .
Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Nav slikta diena. Iespējams, saņemsiet kādu labu ziņu, taču tā radīs arī kaut kādu papildus slodzi vai stresu.
Nepalaidiet garām iespēju uzlabot savu finansiālo stāvokli. Īpašā statusā šodien atradīsies tie Mežāži, kas darbojas radošajā vai izglītojošajā sfērā. Pārliecība par sevi un optimisms palīdzēs jums tikt galā ar visām grūtībām un problēmām.
Otrā dienas pusē izvairieties no kontaktiem ar aizdomīgām personām, bet vakaru pavadiet kopā ar labiem draugiem.

Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Atbildīgā attieksme pret darbu ļaus pārvarēt visas grūtības un šķēršļus. Zvaigznes iesaka noteikt sev prioritātes, kas ir pirmām kārtām paveicamas un pareizi sadalīt laiku to veikšanai. Darbu ir tik daudz, ka visu vienā dienā paveikt nevarēsiet. Jūsu enerģiskums un darba spējas gan var pārsteigt apkārtējos, tomēr nepārpūlieties, pasaudzējiet savu veselību. Un nesatraucieties par konkurentu sasniegumiem. Neieņemiet kareivīgu pozīciju attiecībā pret viņiem. Jūsu sasniegumi nebūt nav sliktāki.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Šī diena būs veiksmīga, ja jūs nenobīsieties no šķēršļiem, kas var gadīties jūsu ceļā. Neatlaidība dod apbrīnojamus rezultātus, pat, ja tā jums reizēm šķiet neattasinota spītība. Kritiku laidiet gar ausīm- tai nav jāatrauj jūs no svarīgām lietām.
Vakaru ieteicams pavadīt jautrā noskaņojumā patīkamu cilvēku kompānijā. Ja jums ir draugi, ar kuriem kaut kad un kaut kādu iemeslu dēļ esat sastrdējušies un sen neesat tikušies, šodien ir īstā diena, lai uzaicinātu viņus ciemos.

Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Diena nav piemērota fiziskām aktivitātēm un fiziskai slodzei. Īpaši tas attiecināms uz vīriešiem- Zivīm. Atsakieties no agresivitātes, uzstājības un neatlaidības. Neko neplānojiet,- plāni var nepiepildīties. Pagaidām apmierinieties ar to, kas jums jau ir.
Sievietes- Zivis var sajust spēcīgu nogurumu, spriedzi, nervozitāti. Pacentieties pārāk sāpīgi neuztvert apkārtējo aizrādījumus. Izturieties pret sevi kritiski. Pret saviem tuviniekiem izrādiet maksimālu uzmanību un rūpes.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls