Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 17. janvārim

Redakcija
Redakcija

Sagaidi jaunu dienu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (21.03 – 19.04)

Veiksmīgs laiks, lai realizētu iepriekšējo dienu plānus. Diena piemērota pārmaiņām kādā no dzīves jomām, tai skaitā darba vietas maiņai un izmaiņām ģimenes attiecībās. Droši ejiet pretī jaunajam un drīzumā jūs gaida veiksme. Šobrīd pastiprinās intuīcija un pārliecība, kas atstāj pozitīvu iespaidu uz attiecībām gan ar kolēģiem, gan ģimenes locekļiem.
Nostipriniet vēl vairāk savas pozīcijas un centieties visas dienas garumā saglabāt mieru.Vērsis (20.04 – 20.05)

Šodien zvaigznes sola jums veiksmi mīlas lietās, kā arī attiecībās ar bērniem, ja jums tādi ir. Tiesa gan- jums jābūt nosvērtam. Izlemiet visus jautājumus miermīlīgā ceļā, neaizmirstiet, ka bērni mācās ne jau no draudiem un sodiem, bet gan no vecāku personīgā piemēra. Veltiet viņiem pēc iespējas vairāk laika.
Savukārt, darba lietās šodien pārāk neveiksies, sevišķi jautājumos, kas saistīti ar finansēm. Tāpēc mēģiniet naudu šodien nekur neiegudīt.
Diena piemērota atveseļošanās pasākumu veikšanai.


Dvīņi (21.05 – 21.06)

Šodien svarīgi visu izdarīt bez kavēšanās, savlaicīgi. Mēness pašlaik atrodas Dvīņos un šis ir jūsu laiks jaunu plānu kalšanai un ideju realizācijai. Galvenais- izrādiet centību un darbasparu. Nekonfliktējiet ar apkārtējiem un nemēģiniet viņiem uzspiest savu viedokli. Tāpat nesoliet to, ko nevarat izpildīt, citādi varat iekulties nepatikšanās.
Šodien jums veiksies mīlas lietās. Vakarā varat noorganizēt kādu romantiksu randiņu vai pasēdēšanu sveču gaismā ar mīļoto cilvēku.Vēzis (22.06 – 22.07)

Šodien jums ļoti gribēsies ar savām idejām paspīdēt un izcelties citu vidū, taču labāk nedariet to,- tik un tā jūsu centieni būs veltīgi. Labāk sakārtojiet ieilgušās darba lietas, pabeidziet iesāktos darbus, bet drosmīgās idejas atstājiet citai dienai. Jums šobrīd nav labākais laiks jaunu darbu un projektu uzsākšanai.
Arī veselība šodien var pieklibot. Tāpēc saudzējiet sevi, izvairieties no smagas fiziskas slodzes un nervu spriedzes. Pavadiet vairāk laika ar saviem ģimenes locekļiem un citiem cilvēkiem, kuru klātbūtne jūs uzmundrina un iepriecina.


Lauva (23.07 – 22.08)

Šodien pievērsties darba lietām būs grūtāk nekā citkārt. Tas prasīs milzu piepūli, pašdisciplīnu un organizētību. Taču saņemieties un dariet. Pie kam dariet visu rūpīgi, iedziļinoties katrā sīkumā, citādi palaidīsiet garām svarīgas lietas. Laba diena jautājumiem, kas saistīti ar mārketingu un citām lietām, kas nav "taustāmas".
Arī mājas lietās iespējamas rūpes un raizes. Lai izvairītos no nepatīkamiem brīžiem un negatīvām emocijām, jums labvēlīgi jāizturas pret apkārtējiem un jābūt ļoti "savāktam".


Jaunava (23.08 – 22.09)

Diena piemērota finansu operācijām. Šodien ieguldītā nauda sola peļņu jau tuvākajā nākotnē, tāpēc nepalaidiet šo brīdi garām- slēdziet līgumus un veiciet darījumus.
Tāpat šodien pastāv iespēja pavirzīties pa karjeras kāpnēm, taču... kurā virzienā- uz leju vai augšu,- atkarīgs tikai no jums pašiem. Tāpēc centieties savaldīties, saglabāt vēsu prātu, nekonfliktēt ne ar vienu, bet ieklausīties savā intuīcijā un darboties, izejot no savām vēlmēm un mērķiem.Svari (23.09 – 23.10)

Trauksmaina diena. Varat izjust nemieru un neapmierinātību jau no paša rīta, kaut gan redzama iemesla tam nav. Ja spēsiet saglabāt mieru un visu rūpīgi saplānot, varēsiet padarīt diezgan daudz. Pretējā gadījumā jūs gaida sarežģījumi darbā un arī attiecībās ar pretējo dzimumu, kā rezultātā neapmierinātība tikai augs. Un jāsaka, ka visu nepatikšanu iemesls būsiet jūs pats. Tāpēc mēģiniet nomierināties, neuztraukties par sīkumiem un nestresot. Tad arī vakars izvērtīsies jauks, sevišķi, ja pavadīsiet to kopā ar mīļoto cilvēku.


Skorpions (24.10 – 21.11)

Šī jums nebūs pārāk viegla diena. Taču, neskatoties ne uz ko, pacentieties tuvināties savam mērķim un veikt visu ieplānoto. Šī diena nav bezgalīga, tā beigsies, un tuvākajā nākotnē jūs gaida patīkamas pārmaiņas, ja vien pats pacentīsieties savā labā. Bet pagaidām neplānojiet neko jaunu un nekādā gadījumā nemēģiniet realizēt jaunus projektus.
Mēģiniet nereaģēt pārāk asi uz apkārtējo aizrādījumiem, visā meklējiet kopīgu valodu un kompromisu.
Otro dienas pusi veltiet mierīgai atpūtai un ūdens procedūrām.Strēlnieks (22.11 – 21.12)

Ļoti nepiemērota diena, lai komunicētu ar apkārtējiem. Tāpat šodien nevajadzētu dibināt jaunas pazīšanās, tām var būt nepatīkamas sekas. Toties diena laba jaunu lietu un projektu uzsākšanai, personīgo mērķu sasniegšanai un radošai darbībai.
Otro dienas pusi vajadzētu pavadīt pēc iespējas mierīgāk, nododoties savas veselības uzlabošanai.Mežāzis (22.12 – 19.01)

Neņemiet pārāk pie sirds apkārtējo kritiku vai kāda cilvēka neapmierinātību ar jums- jūs tik un tā nespēsiet izmainīt viņa domas, tikai sabojāsiet garastāvokli. Lai mazinātu spriedzi, izvairieties no sapulcēm, garām pārrunām un atceliet tikšanās, ja jums tādas bijušas ieplānotas.
Šodien ir jūsu veiksmīgā diena dažādu projektu (gan jaunu, gan jau uzsāktu) realizācijai. Pievērsieties darba lietām un nemanīsiet kā diena paskries. Mēģiniet visu darīt ātri.
Otrā dienas pusē vēlams nodarboties ar sportu, izbraukt ārpus pilsētas, doties garākās pastaigās utml.Ūdensvīrs (20.01 – 18.02)

Ļoti rosīga diena, kas sola daudz intersanta un jauna. Tā piemērota ne tikai ražīgam darbam, bet arī ārstniecības procedūrām. Radošo profesiju pārstāvjiem noteikti būs iespēja realizēt savus plānus. Jūsu drosme un talants pārsteigs apkārtējos. Taču esiet uzmanīgi ar mazpazīstamiem cilvēkiem. Dienas otrā pusē var pieaugt emocionalitāte un satraukums, tāpēc šo dienas daļu centieties pavadīt kopā ar labi pazīstamiem un jums mīļiem cilvēkiem.Zivis (19.02 – 20.03)

Ja darbi šodien nesokas kā gribētos un viss rādās pelēkās krāsās, ziniet, ka kaut kur tuvumā ir cilvēks(i), kas jūsu ikdienu var padarīt krāsaināku. Vismaz vakaru pavadiet kopā ar viņu (iem). Ja arī kas nepatīkams atgadīsies, ziniet, ka ar visām problēmām jūs tiksiet galā. Efektivitāte gan būs atkarīga no jūsu koncentrēšanās spējas un centības. Varat sākt arī jaunus projektus. Domājiet par savu veselību- nepārpūlieties, atpūtietieties un labi izgulieties.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls