Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Tavs dienas horoskops 13. janvārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Trešdien Auna horoskopā priekšplānā izvirzīsies līdera un organizatoriskās tieksmes. Apkārtējie cilvēki tieksies pie viņa, savukārt Auniem atliks tikai vest viņus sev līdzi, vadot un iedvesmojot. Ģimenes un draugu lokā Auns spēs sarīkot pikniku vai citas jautras izdarības brīvā dabā, sniegā, bet jomās, kas saistītas ar darbu un karjeru, izdosies sevi pierādīt, demonstrējot organizatorisko talantu kolēģiem un priekšniekiem. Būs laba iespēja spert soli uz augšu pa karjeras kāpnēm.

Trešdien Auns var pieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Attiecībās ar mīļoto cilvēku tas var kaitēt. Lai nenožēlotu sastrādāto tad, kad jau var būt par vēlu, Aunam trešdien nevajadzētu vispār neko pasākt: zvaigznes saka, ka viņa secinājumi par partneri var būt kļūdaini un "dzelzs argumenti" - ļoti pievilt.

Trešdien horoskopa zvaigznes Vērsim sola pārsteigumu un atklājumu dienu! Notikumi var likt viņam mainīt viedokli par kādu jautājumu, vai arī kāds no apkārtējiem cilvēkiem spēs viņu pārsteigt. Iespējams, ka trešdien negaidītā gaismā viņa priekšā parādīsies cilvēks, par kuru Vērsim jau izveidojis savs viedoklis. Vai arī pats Vērsis izdarīs ko tādu, ko no viņa neviens negaidītu. Dzīve ir daudz interesantāka nekā mūsu priekšstati par to, un Vērsim trešdien būs iespēja par to pārliecināties.

Trešdien personīgajā frontē Vērsim var būt īslaicīgs miegains klusums. Viņa plāni par romantiskiem randiņiem, jaunām paziņām un pat flirtu var atkal un atkal izgāzties. Zvaigznes saka, ka trešdien par to nav jāuztraucas: šajā jomā vēl nav pienācis īstais brīdis izrāvienam. Tikmēr Vērsis var pārslēgties uz darbu, mācībām un citām dzīves jomām. Vai vienkārši atpūsties, neuztraucoties ne par ko: kad pienāks laiks, mīlestība pati ielauzīsies viņa dzīvē.

Trešdien Dvīņu dzīvē var ielauzties notikumi vai jaunas ziņas, kas spēs daudz ko mainīt. Ne vienmēr runājam par jaunumiem ar plus vai mīnus zīmi - tas var būt jebkas: ceļojums, tikšanās, iepazīšanās, pēkšņi uzliesmojušas jūtas, jauna darba piedāvājums. Horoskopa zvaigznes brīdina Dvīņus neļaut situācijai ritēt savu gaitu. Trešdien viņiem jebkurā jautājumā jāpieņem apzināts, izsvērts lēmums, jo notikumi var izrādīties pagrieziena punkti, tikšanās - liktenīgas un jūtas - uz visu dzīvi.

Jā, ne vienmēr varam iegūt to, pēc kā tiecamies... Taču trešdiena nebūs tāda diena! Zvaigznes saka, ka Dvīņi savā personīgajā dzīvē spēs īstenot to, ko iecerējuši. Vēl nedaudz - un viņi sasniegs savu mērķi! Diena ir laba gan jaunu paziņu iegūšanai, gan esošo attiecību attīstībai. Trešdien izrādot patiesu interesi par cilvēku, sperot vismaz nelielu soli viņa virzienā, Dvīņiem ir visas iespējas panākt atbildes jūtas!

Trešdien, lai kādus lēmumus Vēzis pieņemtu, viņu vadīs nevis loģika, bet gan intuīcija: loģika neļaus Vēžiem precīzi saprast, kas jādara un kas nē. Toties intuīcijas balss būs īpaši skaļa. Pateicoties tai, Vēzis naktī var redzēt spilgtus sapņus, bet dienā – pamanīt zemapziņas mājienus. Horoskopa zvaigznes trešdien viņam iesaka neignorēt iekšējo balsi - tās padoms palīdzēs Vēzim smalki sajust īsto mirkli un rīkoties pareizi.

Trešdien zvaigznes iesaka Vēzim pielikt pūles, lai dažādotu savu personīgo dzīvi! Ja attiecības nav jaunas, to “asums” pamazām izzūd, un, lai mīlestību nenomainītu ieradums, jūtas ir jāatjauno. Jauni iespaidi, partnera iepazīšana no negaidītas puses un vienkārši romantiskas pastaigas zem mēness - tas viss trešdien spēs izvilkt Vēzi un viņa mīļoto no ikdienas rutīnas, iededzot viņu sirdīs kaislīgu uguni.

Trešdien Lauvas attiecībās ar mīļoto cilvēku var rasties spriedze. Varbūt atklāsies daži negaidīti biogrāfijas fakti vai negatīvas iezīmes. Vai varbūt Lauva trešdien vienkārši būs pārāk prasīgs pret apkārtējiem un strīdīgos jautājumos nepieļaus kompromisus. Horoskopa zvaigznes iesaka rūpīgi izsvērt visus par un pret: vai ir vērts kāpināt spriedzi un taisīt no mušas ziloni?

Trešdien Lauvai būs iespēja savā mīļotajā cilvēkā atklāt ko pilnīgi jaunu, ko nekad iepriekš nebija pamanījis! Varbūt tas būs jauns talants vai viņa daudzpusīgā rakstura neredzēts aspekts, vai varbūt kaut kas cits. Šodienas atklājums var radīt vispozitīvākās sekas attiecībām, paverot jaunas iespējas abiem augt un virzīties uz priekšu.

Trešdien zvaigznes iesaka Jaunavai pavadīt brīvo laiku tur, kur dzīve rit pilnā sparā, lai izklaidētos! Kurp doties, atkarīgs no viņas gaumes: tās varētu būt kādas aktivitātes brīvā dabā (slēpošana, slidošana, pastaiga un pikniks piesnigušā mežā u.tml.) vai sērfošana internetā (piemēram, sarīkojot Zoom atmiņu vakaru par kādiem senākiem jautriem un neaizmirstamiem ceļojumiem, ballītēm). Galvenais ir tas, ka Jaunava iegrimst komunikācijas virpulī: trešdien viņa tur sastaps visas savas iespējas. Jaunavas sabiedriskums palīdzēs sevi parādīt vislabvēlīgākajā gaismā un iegūt interesantas (un daudzsološas) paziņas vai stiprināt esošo draudzību.

Trešdiena solās būt patīkamu pārsteigumu, interesantu iepazīšanos un romantisku tikšanos pilna. Daži notikumi var būt pilnīgs pārsteigums, un kaut ko viņas dzīvē krasi mainīt! Patiesībā patīkamas izmaiņas Jaunavas personīgajā dzīvē jau sen ir nobriedušas; trešdien pietiks ar nelielu grūdienu, lai tās kā svaiga pavasara vēsma ielauztos viņas dzīvē.

Trešdiena neliks Svariem kaut ko pierādīt vai kaut kur steigties. Gluži pretēji, Svari būs noskaņoti pie jebkura darba ķerties pavisam apdomīgi un nesteidzīgi un, ja iespējams, pat atlikt. Horoskopa zvaigznes trešdien Svariem iesaka veltīt šo dienu sev, kā arī ģimenei un draugiem. Svari trešdien spēs novērtēt skaistumu visās tā izpausmēs, vai tā būtu laba filma, draudzīgas komunikācijas siltums, mūzika, mīlestība vai garšīgs ēdiens.

Trešdien Svari beidzot var sajust, kas ir mīlestība no pirmā acu uzmetiena! Nu, ja ne mīlestība, tad kaut kas līdzīgs maģijai. Situācija sola savest Svarus kopā ar kādu ļoti burvīgu un jauku cilvēku, turklāt tas notiks abiem pavisam negaidīti. Svariem trešdien būs jāņem palīgā visa savaldība, lai iepazītos, bet tajā pašā laikā pirms laika neparādītu savu īpašo interesi.

Trešdienā Skorpions nejutīsies pārāk labi, viņu jau dienas laikā var vilkt uz snaudu. Taču horoskopa zvaigznes sola, ka, ja viņš pārvarēs apātiju, tad nenožēlos! Diena sagādās interesantas iespējas, kuras Skorpions varēs izmantot tikai tad, ja būs pilnīgi iejuties darba ritmā. Nav izslēgts, ka šīs iespējas būs saistītas ar informācijas plūsmām – sākot ar internetu un grāmatām līdz sarunām, tenkām un baumām. Tātad Skorpionam trešdien vajadzētu turēt ausis vaļā, bet muti aiz atslēgas, jo izsakot ko nepārdomātu, viņš riskē kaitēt sev.

Humora izjūta ir brīnišķīga lieta, taču Skorpionam trešdien labāk ar to neeksperimentēt. Mīļotais cilvēks var uztvert viņa humoru neadekvāti, īpaši ņemot vērā to, ka Skorpiona joki šodien labākajā gadījumā līdzināsies ironijai, bet sliktākajā – iznīcinošai satīrai. Skorpiona izredzētajam diez vai patiks kļūt par tik izsmalcinātas kritikas objektu. Nav brīnums, ka viņam, atšķirībā no Skorpiona, nebūs ne mazākā vēlme smaidīt!

Trešdien Strēlnieka finanšu lietas noteikti virzīsies uz augšu! Varbūt dienas laikā viņš saņems interesantu piedāvājumu vai kāds no paziņām atmaksās parādu; varbūt priekšnieki izlems paaugstināt viņam algu, vai Strēlnieks izdomā lielisku ideju, kā kļūt bagātam. Tā vai citādi, bet Strēlniekam trešdien vajadzētu rūpīgi apsvērt visas finanšu idejas un iespējas, kas viņam rodas - pat ja tās no pirmā acu uzmetiena šķiet dīvainas.

Trešdien Strēlnieks varēs atļauties daudz - pat koķetēt ar kādu no jaukajiem kolēģiem. Varbūt tas vienkārši uzlabos noskaņojumu, vai, iespējams, negaidīti pašam Strēlniekam biroja romantikai būs patīkams turpinājums.

Trešdienā galvenā Mežāža iezīme var būt spontanitāte: viņa noskaņojumu nevarēs nosaukt par stabilu! No vienas puses, Mežāzis var nervozēt un niknoties uz cilvēkiem, kuri pagadījušies tuvumā, no otras puses, viņš ir spējīgs uz augstsirdīgu rīcību vai citu negaidītu soli. Turklāt ne tikai Mežāža rīcība, bet arī jūtas trešdien var būt ārpus loģikas. Dienas laikā viņā var uzliesmot draudzīgas simpātijas pret kādu vai mīlestība.

Situācija Mežāža personīgajā dzīvē var viņu nostādīt aci pret aci ar pagātni. Varbūt Mežāzis satiks cilvēku, ar kuru kādreiz saistīja maigas jūtas, vai arī viņam būs jāatceras savas kļūdas mīlestībā, lai tās vairs neatkārtotos. Zvaigznes trešdien iesaka Mežāzim mierīgi doties ceļojumā uz pagātni. Pieredze ir nepieciešama, lai to izmantotu,; tikai muļķi cenšas par visu pēc iespējas ātrāk aizmirst.

Trešdiena būs diena, kad Ūdensvīram vajadzētu pakļauties apstākļu plūsmai: viņš var nonākt situācijā, kad būs bezspēcīgs ko pasākt. Piemēram, neuzklausīs viņa viedokli, vai varbūt Ūdensvīrs vienkārši nespēs ietekmēt notikumus... Ja trešdien kas tāds notiek, horoskopa zvaigznes iesaka Ūdensvīriem samierināties un paļauties uz likteņa gribu. Peldēšana pa straumi ir gudrākais, ko viņš trešdien var darīt.

Trešdien Ūdensvīriem būs iespēja piešķirt jaunu elpu viņu attiecībām! Ja pēdējā laikā tajās ir mazāk kaisles uguns, kaut kas jādara, lai to atjaunotu. Diena mudina Ūdensvīrus uz drosmīgiem eksperimentiem mīlestības jomā: trešdien viņa izredzētais tos uzņems ar prieku. Tas ir labs iemesls, lai Ūdensvīrs ne tikai dalītos savās slēptākajās fantāzijās, bet, iespējams, pat piepildītu dažas no šīm fantāzijām.

Trešdiena ir neparedzama diena, kad Zivis varēs veiksmīgi sasniegt savu mērķi, izmantojot nestandarta metodes! Ja kādā no dzīves jomām Zivis plānojušas izmaiņas, drosmīgu soli vai eksperimentu, šajā dienā viņas var to mēģināt darīt. Pat ne pārāk droši projekti, kas prasa daļu avantūrisma, trešdien var negaidīti "trāpīt" tieši desmitniekā! Turklāt trešdienas horoskops ir ļoti labvēlīgs mīlestībai - šajā dienā Zivis spēj patīkami pārsteigt partneri.

Citādi trešdienā Zivis būs pašpietiekamas: viņas varēs pilnībā izbaudīt dzīvi, ērti sēžot uz dīvāna ar grāmatu rokās. Tomēr zvaigznes saka, ka, neskatoties uz tik norobežotu attieksmi, trešdien tomēr vajadzētu ieskatīties publiskajā telpā. Pārvarējušas sevi un tiekoties ar pasauli internetā, Zivīm ir iespēja iegūt paziņu, kas sagādās daudz romantisku vai vienkārši jauku emociju.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!