Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 3

Tavs dienas horoskops 12. martam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Piektdien kāds no apkārtējiem centīsies izmantot Auna līdzjūtību! Šajā dienā Aunu iežēlināt būs pavisam viegli, tāpēc ikvienam būs iespēja uzspēlēt uz viņa jūtīgās dvēseles stīgām. Ja nevēlies, pakļaujoties cēlam impulsam, sajust uz kakla smagas sakas, mēģini mazliet kritiskāk izturēties pret asarainiem palīdzības lūgumiem.

Piektdien attiecību jomā Auns būs lepns un neatkarīgs, un tas varētu nepatikt viņa mīļotajam cilvēkam. Tiesa, viņš var paeksperimentēt: ja partneris visu dienu mierīgi pavada Aunam blakus, tas nozīmē, ka viņš patiešām pilnībā spēj mīlēt Aunu - pat viņa trūkumus. Tomēr varbūt vispār nevajadzētu pakļaut jūsu attiecības šādai pārbaudei. Jūs varat vienkārši pavadīt šo dienu šķirti, nespēlējot viens otram uz nerviem.

Vērsis piektdienu pavadīs savā iekšējā pasaulē. Tomēr šī pasaule būs ļoti pievilcīga un piepildīta ar daudzām burvīgām krāsām un tēliem. Šādās dienās ir labi pasapņot, veikt kādu radošu darbu, sēdēt mājīgā atzveltnes krēslā ar grāmatu rokās... Un vēl labāk - uzaicini kādu citu (kaut vai virtuāli) šajā mazajā pasaulē, lai tā nebūtu tik vientuļa!

Piektdien zvaigznes piešķirs Vērsim sapņainu, romantisku un nedaudz nevērīgi izklaidīgu attieksmi. Viņa prātu piepildīs dažādas mīlas fantāzijas, kas būs tālu no parastās dzīves prozas. Šajā stāvoklī Vērsis, tāpat kā Alise Brīnumzemē, būs gatavs piektdien aci pret aci satikties ar neticamākajiem piedzīvojumiem! Kā zināms – kad jūs patiešām ticat brīnumiem, tie parasti notiek.

Piektdien no paša rīta Dvīņi ķersies pie savu aktuālo problēmu risināšanas. Nav teikts, ka šie jautājumi būs patiešām nopietni un svarīgi. Drīzāk otrādi - piektdien jebkura sīka problēma var tik ļoti piesaistīt Dvīņu uzmanību, ka šķitīs grandioza! Ja jūs nevēlaties visu dienu veltīt sīkumiem, mēģiniet tiem nepiešķirt tik lielu nozīmi.

Piektdien zvaigznes iesaka Dvīņiem ieklausīties viņu fantāzijās un sapņos. Īpaši spilgtākajos no tiem vai tajos, kas regulāri atkārtojas. Piektdien Dvīņu intuīcija ļaus viņiem apzināties fantāziju un sapņu slēpto nozīmi. Tajos viņi var atrast padomu, kā uzvesties ar interesējošo personu vai (ja Dvīņi joprojām ir vieni) - norādi, kur un kad viņi var atrast savu mīlestību.

Piektdien dažas Vēža intereses (ne vienmēr svarīgas) viņu tik ļoti aizraus, ka viņš aizmirsīs par visu pārējo. Tātad dienas iznākums ir atkarīgs tikai no tā, kas tieši Vēzi ieinteresēs. Piektdien būs liela iespēja iztērēt dienu pilnīgiem niekiem, bet, ja Vēzis ķersies klāt pie kā noderīga, viņš var sasniegt izcilus rezultātus!

Piektdien zvaigznes atgādinās Vēzim, ka viņam ar mīļoto cilvēku sakrājušās daudzas interesantas idejas un plāni. Ir pienācis laiks beidzot ķerties pie to īstenošanas! Šo dienu Vēzim ieteicams veltīt tam, lai kopā apsēstos un apspriestu konkrētas viņu turpmākās rīcības detaļas. Jebkurš pasākums - sākot no mēbeļu iegādes līdz ceļojumam un precībām - ir pienācīgi jāpārdomā, citādi tas paliks tikai sapnis.

Piektdien Lauvai radīsies neatvairāms kārdinājums pažēlot sevi. Nav svarīgi, vai tam ir kāds nopietns iemesls. Pietiks ar nelielu aizvainojumu, lai tas Lauvas dvēselē izaugtu par grandiozu nodarījumu. Padevies šim impulsam, Lauva var visu dienu pavadīt drūmā noskaņojumā. Protams, pažēlot sevi dažreiz ir patīkami, bet ne pārāk daudz!

Piektdien zvaigznes mudinās Lauvu ieinteresēties par kādu mīļotā cilvēka hobiju. Vai otrādi - aizraut viņu ar savu entuziasmu. Piemēram, uzaicini kopā noskatīties savu iecienītāko filmu, parādi vēderdeju (ja tas ir Lauvas vaļasprieks), vai, ja partneris ir futbola fans, palūdz viņam par to pastāstīt. Piektdien šāds ceļojums vienam otra iekšējā pasaulē solās būt ne tikai jautrs, bet arī aizraujoši interesants.

Piektdien Jaunavai jāķeras pie sakrājušos darbu kalna: viņas darbaspējas, efektivitāte un aktivitāte būs vislabākajā līmenī! Domāšana šajā dienā darbosies ātrāk un labāk nekā parasti, turklāt Jaunava sajutīs paaugstinātu uzmanības koncentrēšanas spēju. Šādā stāvoklī viņa spēs atrisināt daudzas problēmas. Toties apkārtējiem piektdien labāk pievērst mazāk uzmanību. Viņiem ir savas darīšanas un intereses, Jaunavai - savas.

Piektdien Jaunavai var rasties kārdinājums sava mīļotā priekšā iegrimt pārdomās un ļauties melanholijai. Daļēji tāpēc, ka viņai patiešām būs šāds noskaņojums, daļēji vainīga būs neapzināta vēlme izraisīt līdzjūtību. Dažreiz ir tik patīkami parādīt savu vājumu, ļaujot mīļotajam sevi pažēlot un iepriecināt ar kādu dāvanu. Tomēr Jaunavai jāpatur prātā, ka šī viltība nedarbosies! Piektdien viņa varēs iegūt daudz vairāk ar smaidiem nekā ar asarām.

Piektdien Svariem būs vieglāk nekā parasti paveikt darbus, kuriem nepieciešama rūpīga uzmanība un pacietība. Viss, kas saistīts ar studijām, atskaitēm, plāniem, grafikiem utt. sola iepriecināt ar saviem rezultātiem. Taču ar emocijām viss nebūs tik saulaini. Šī diena romantikai būs tikpat maz piemērota kā grāmatvedības atskaite mīlestības apliecinājumiem!

Piektdien zvaigznes iesaka Svariem padomāt par attiecību izredzēm ar mīļoto cilvēku. Varbūt Svari pēdējā laikā jūtas neapmierināti ar to, kā tās attīstās? Vai arī paši baidās tās pacelt jaunā līmenī, jo kaut kas dziļi sirdī kavē un attur? Lai cik grūta būtu izvēle, Svariem piektdien vajadzētu mēģināt izsvērt plusus un mīnusus un spert pirmos apzinātos soļus vajadzīgajā virzienā. Nevar taču visu laiku mīņāties uz vietas?

Piektdien Skorpions var izjust dīvainu vēlmi demonstrēt citiem, cik ļoti aizskarta ir viņa cieņa. Un nav svarīgi, vai Skorpionam bija reāli iemesli apvainoties, vienalga, doma, ka viņa talanti palikuši nenovērtēti, atkal un atkal sabojās Skorpiona noskaņojumu. Protams, pažēlot sevi dažreiz ir patīkami, tomēr centies ar to nepārspīlēt. Patiesībā nav jau nemaz tik slikti!

Piektdien zvaigznes sūtīs Skorpionam pretrunīgas domas un jūtas. Varbūt viņš pats labi nesapratīs, ko vēlas, bet viņa mīļotajam cilvēkam var tikai just līdzi! Varbūt Skorpionu kaitina tas, ka viņš neviļus salīdzina partneri ar kādu, kurš iepriekš bijis viņa dzīvē? Protams, viņa pagātnes attiecībās bija daudz laba, bet viņš ir šeit un tagad. Un tikai to sapratis, Skorpions varēs doties tālāk.

Piektdien Strēlniekam visu brīvo laiku vajadzētu pavadīt mājās. Un vēl labāk - pabūt vienam vai tuvāko cilvēku lokā. Pretējā gadījumā Strēlniekam piektdien ik pa brīdim var rasties kaitinoši pārpratumi, kas izraisīs lielu aizvainojumu un skumju noskaņojumu. Bet mājsaimniecības darbi vai laba grāmata brīvajā laikā novērsīs viņa uzmanību un radīs labvēlīgu fonu.

Piektdien Strēlnieku var ļoti sāpināt daži mīļotā cilvēka vārdi vai rīcība. Tomēr tas nepavisam nenozīmē, ka viņam būs reāli iemesli neapmierinātībai: piektdienā pārpratumi var uzliesmot burtiski no nekā. Ja Strēlnieks sāks skaidrot attiecības, tas var aizņemt visu dienu, tāpēc labākais, ko viņš var darīt, ir ignorēt domstarpības. Pēc laiciņa viņš drīz vien pārsteigts atklās, ka no tām nekas nav atlicis.

Piektdien Mežāža neuzmanīgā izturēšanās var izraisīt ļoti daudzus konfliktus un aizvainot apkārtējos. Pirmkārt, to iemesls var būt pārmērīga pļāpība vai humors nevietā, kuri Mežāzim piektdien piemitīs vairāk nekā citkārt. Ja strīdi ar citiem nav iekļauti viņa pašreizējos plānos (un šie strīdi var kļūt ieilguši un dziļi), Mežāzim būs jāseko, ko viņš saka. Un, protams, atcerieties, ka citu cilvēku noslēpumi ir jāsaglabā.

Piektdien Mežāzis var justies ne savā ādā un vēlēties norobežoties no visiem. Tas nav nekas briesmīgs, un viņa mīļotais cilvēks to spēs saprast - ja tikai Mežāzis neizgāzīs pār viņu savu aizkaitinājumu. Vislabāk, ja jūti, ka noskaņojums ir pasliktinājies, piektdien kādu laiku pabūt vienatnē ar sevi. Tā Mežāzis spēs nomierināt nervus un vienlaikus pasargāt partneri no savām negatīvajām emocijām.

Piektdien Ūdensvīra domas tā vien riņķos ap naudu un finansiālo labklājību. Lai lieku reizi nebūtu jājūtas sarūgtinātam, mēģini mazāk koncentrēties uz negatīvajiem aspektiem. Pat ja Ūdensvīram patiešām ir maz naudas, nedrīkst aizmirst, ka par daudz tās nemēdz būt nekad. Lai cik tās būtu, tāpat kaut kam nepietiks. Tātad, vai ir vērts satraukties?

Piektdien zvaigznes iesaka Ūdensvīriem savaldīt savu kritisko attieksmi līdz labākiem laikiem. Viņa indīgums un asprātība ir vislabākajā līmenī, un, ja piektdien Ūdensvīrs tos izpaudīs uz mīļoto cilvēku, viņš var nest iznīcinošu triecienu viņa pašvērtējumam un pašapziņai. Tā vietā Ūdensvīram vajadzētu ar partneri parādīt maksimālo diplomātiju, uz kādu vien viņš ir spējīgs. Vēl labāk - turēt muti ciet līdz rītdienai.

Zivis piektdien nemaz neuztrauks apkārtējo viedoklis! Piektdien Zivis tik ļoti iegremdēsies savos plānos, ka vienkārši nevarēs pamanīt neviena iebildumus. Bet velti: dažreiz no citiem var dzirdēt noderīgus padomus. Un vēl - Zivīm piektdien labāk neiesaistīties strīdos: būs daudz aizvainojuma, bet maz jēgas.

Piektdien Zivīm nav ieteicams pārāk daudz domāt par naudu, un vēl jo vairāk - par naudas problēmām. Lai arī kabatās svilpo vējš, tas nav iemesls, lai izvairītos no iepazīšanās un grimtu kompleksos. Mīlestības un flirtēšanas jomā nauda nav pati galvenā! Ja Zivīm ir kaut piliens iztēles, viņas šo dienu var viegli pārvērst par īstiem pavedināšanas un mīlestības svētkiem. Turklāt iepazīšanās un pat randiņš var notikt virtuāli un tam nauda vispār nav vajadzīga!

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!