Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 3

Uzmundrinošie horoskopi 12. februārim visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Šodien pat vismierīgākie un nesatricināmākie Auni būs viegli uzbudināmi. Līdz ar to pastāv reāla neapdomātas rīcības iespēja. Dusmās jūs varat, piemēram, nesaprātīgi izrīkoties ar naudu, sabojāt kādas attiecības, nepareizi iztulkot ienākošo informāciju. Pastāv risks, ka mirkļa iespaidā varat pārvilkt svītru savai karjerai vai citiem sasniegumiem. Rezultātā cietīs arī jūsu veselība. Lai tas nenotiktu, neiesaistieties nekādās avantūrās un nerisiniet nekādas roblēmas, sevišķi, ja tās ir svešas, nevis jūsu.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vēršiem šodien gribēsies pierādīt, ka ar visu spēj tikt galā paši, bez citu palīdzības un līdzdalības. Taču šādi darbojoties par jūsu pavadoni var kļūt pārsteidzīgums, neapdomība, dusmas, emocionāla un fiziska pārslodze. Nezaudējiet optimismu un ticību sev, taču centieties pieņemt arī citu palīdzību un tādējādi samazināt personīgās agresijas līmeni. Neskaidrojiet šodien attiecības, ja nevēlaties tās saraut uz visiem laikiem. Un izvairieties no traumatiskām situācijām.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņi šodien būs kareivīgi noskaņoti un par katru cenu vēlēsies pastāvēt uz savu viedokli, kā arī aizstāvēt savus uzskatus. Brīžiem pat iespējama pārmērīga agresija. Labāk gan nepārsteidzieties un netraciniet citus, citādi izraisīsiet ļoti nepatīkamas konfliktsituācijas, kurās cietējs būsiet arī jūs pats. Apstājieties, ja jūtat, ka briest kas nelāgs. Šodien var tikt apdraudēta arī jūsu laulība vai partnerattiecības. Vakarpusē stresa iespaidā var pasliktināties jūsu pašajūta.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Visas dienas garumā Vēžiem draudēs potenciālas briesmas. Ja neesat no bailīgajiem, nebīstieties no grūtībām. Pilnīgi iespējams, ka visas likteņa sūtītās pārbaudes izturēsiet spīdoši. Ja nu gadījumā baidāties vai ne visai labi jūtaties, tad gan labāk neizaicināt likteni un jau laikus apstāties. Šis nav piemērots laiks jaunu darbu un projektu sākšanai. Jebkas, ko šodien uzsāksiet, vēlāk pārvērtīsies par jūsu galvassāpēm. Neiesaistieties nekādos riskantos pasākumos un izvairieties no tikšanās ar nepazīstamiem cilvēkiem.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauvām pienākusi spontānu vēlmju un bīstamu ideju diena. Gribēsies kaut ko mainīt, izcīnīt, iegūt ar vienu rāvienu. Skrupulozums un loģika uz brīdi atkāpsies un tā vietā stāsies neprātība un pārdrošība. Esiet uzmanīgi, rīkojoties ar tehniku, elektrotehniku un elektrību. Pārāk nedemonstrējiet savu tieksmi pēc neatkarības- sekas tam var būt šķiršanās no sava mīļotā cilvēka.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaunavām šodien būs vēlēšanās cīnīties par savām idejām, tādējādi ar savu rīcību radot apkārt sev nemierīgu un tracinošu atmosfēru. Mēģiniet savu pārmēra enerģiju jau no paša rīta ievirzīt pareizajā gultnē, lai vēlāk pašiem nebūtu jāpiedzīvo nepatikamus brīžus. Sekas nepareizai rīcībai var būt pavisam negaidītas un skumjas. Piemēram, jūs varat apbēdināt savus tuviniekus un pat nopietni sastrīdēties ar viņiem.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Šodien Svariem nāksies ar kaut ko saskarties pirmo reizi dzīvē. Sagatavojieties gūt mācību no personīgajām kļūdām un atcerieties, ka pirmie kaķēni vienmēr slīcināmi. Nav izslēgts, ka jums nāksies rīkoties pretēji saviem uzskatiem un riskēt ar kaut ko, kas jums dārgs. Uzmanīgi rīkojieties ar zālēm, instrumentiem, elektrotehniku. Par tipiska Svaru problēmām šodien var kļūt inertums, pasivitāte, konservatīvisms. Neatkāpieties pēkšņu grūtību priekšā,- bailes no nezināmā var pārvarēt tikai darbojoties..


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Nekļūstiet šodien par savu ambīciju ķīlnieku. Kaut arī būs vēlēšanās cīnīties ar katru, kurš jūs kaut kā aizskāris, nedariet to- tikai iemantosiet skandālista slavu. Ja jūs pārņēmušas pēkšņas dusmas, mēģiniet tikt ar tām galā visiem iespējamiem līdzekļiem. Kamēr nenomierināsieties, būsiet ienaidnieks pats sev. Pieaug fizisku traumu iespēja. Sevišķi problēmātiska šī diena būs sievietēm- Skorpioniem.
Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Strēlniekiem šodien jācenšas operatīvi reaģēt uz visu notiekošos, taču nezaudējot pašsavaldīšanos un cieņu. Ja esat noguruši dzīvot pa vecam, apsveicamas būs jebkādas pārmaiņas, ko ieviesīsiet savās mājās. Tas pat var būt kas tāds, ko līdz šim baidījāties īstenot. Taču neaizmirstiet par piesardzību, citādi viss var noiet greizi.
Šodien iespējamas konfliktsituācijas, strīdi, skandāli ar tuviniekiem. Daudziem Mežāžiem draud fiziska un garīga pārslodze. Neuzsāciet ķildas paši,- negatīvās emocijas atgriezīsies pie jums atpakaļ.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Arī Mežāžiem šodien pie katra nepatīkama sīkuma gribēsies kādam "dot pretī", taču atcerieties- jūsu iemīļotais darbības stils šajā periodā nav aktuāls un prasa korekcijas atkarībā no radušās situācijas. Iespējams, jums nāksies aizstāvēt savus uzskatus, naudu, teritoriju. Taču darot to, domājiet arī par citiem.
Ļoti iespējams, ka šodien notiks kāds pamatīgs pavērsiens jūsu ģimenes lietās, personīgajā dzīvē, mīlestībā.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Par galveno šodien kļūs piedzīvojumu kāre un tiekšanās pēc asām izjūtām. Taču jūsu izklaides un pašizteikšanās paņēmieni var prasīt jaunus finansu ieguldījumus. Pims kaut kur iesaistīties (sevišķi, ja runājam par riskantiem pasākumiem), labi pārdomājiet visu. Pievērsiet uzmanību arī mīlas attiecībām un tradicionālajai atpūtas programmai- iespējams, to visu prasās atjaunot vai uzlabot. Ūdensvīriem, kurām ir bērni, šodien vēlams pastiprināti pievērsties to audzināšanai.Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Zivis ar entuziasmu šodien dosies pretī jaunajam. Jūsu interešu centrā var nonākt tehnika, programmēšana, politiskā dzīve vai vēl kas cits. Iespējams, jūs iedvesmosieties no kāda. Pierastais, zināmais un pazīstamais šodien jūs tracinās. Visdrosmīgākie šīs zīmes pārstāvji var uzsākt konfliktu ģimenē, kolektīvā, domubiedru grupā utt. Tomēr nepārcentieties, lai neciestu jūsu autoritāte un sasniegumi. Iespējami piedzīvojumi ceļā, sevišķi, ja vadāt masīnu pats personīgi.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls.