Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 6. janvārim

Redakcija
Redakcija

Sagaidi jaunu dienu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Auniem šodien nav ieteicams strādāt. Veltiet šo dienu pilvērtīgai atpūtai. Pirmajā dienas pusē varat doties pie dabas, sarīkot pikniku vai dārza svētkus, pievērsties savam hobijam vai lietām, kas jums šķiet atslogojošas un patīkamas. Vakarā dodieties izklaidēties ārpus mājas. Neprecētajiem Auniem ir liela iespēja iepazīties ar kādu patīkamu pretējā dzimuma pārstāvi, piedzīvot jaukus, romantisma pilnus mirkļus un padarīt savu dzīvi interesantāku..


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vēršiem šobrīd visvairāk nepieciešama jautrība un uzticami draugi. Atstājiet nepadarītos darbus mierā (gala tiem tik un tā nekad nebūs) un dodietis kopā ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem (kuriem obligāti nav jābūt jūsu radiniekiem vai ģimenes locekļiem) nedaudz papriecāties. Jūs varat doties kopīgā izbraukumā, sarīkot ballīti vai vīna vakaru. Izmantojiet šo dienu, lai enerģētiski uzlādētos, jo priekšā jum stāv grūta nedēļa, kas prasīs daudz spēka.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņiem šī diena ir laba kolektīviem pasākumiem un veikumiem, jaunu prasmju un zinību apgūšanai, kā arī zinātniski pētnieciskajam darbam. Izmantojiet savu pieaugošos komunikabilitāti un optimismu jaunu draugu iegūšanai un paziņu loka paplašināšanai. Tie noderēs jūsu turpmākajos centienos, kā arī padarīs dzīvi interesantāku un saturīgāku. Vakarā gan pievērsieties personīgo attiecību sakārtošanai ar savu otro pusīti. Brīvajiem Dvīņiem vēlams izmantot jebkuru iespēju, lai izmainītu savu dzīvi uz labāko pusi.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžus šodien gaida neparedzēti notikumi vai pārsteigumi, gan patīkami, gan arī ne visai. Tāpēc labāk jau laicīgi esat gatavi uz visu. Tomēr no daudz kā varat izbēgt, ja liksiet visiem saprast, lai šodien jūs netraucē, un cik vien iespējams, veltīsiet šo dienu atpūtai. Meklējiet veidus, kā relaksēties mierīgos apstākļos, vēlams pat pabūt vienatnē. Skaļi burziņi un ballītes šodien nav priekš jums. Neaiciniet nevienu ciemos un arī pats nevienu neapciemojiet. Miers, laba mūzika vai grāmata, kā arī vīna glāze ir viss, kas jums šodien nepieciešams.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauvām šī ir brīnišķīga diena jebkuras jaunas lietas uzsākšanai, kā arī ģimenes attiecību sakārtošanai un uzlabošanai. Tāpat jūs varat veikt lielākus pirkumus (izņemot zeltlietas), pievērsties saimniecības jautājumu sakārtošanai un dziedniecībai. Jūsu enerģijas līmenis ir ļoti augsts, taču vēl lielāka emocionālā ievainojamība, kas var novest pie nepatīkamiem pārpratumiem un nesaprašānās ar tuviniekiem. Necentieties atrisināt visas problēmas uzreiz,- visam savs laiks.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Zvaigznes joprojām pret jums ir labvēlīgi noskaņotas. Jūs gūstat prieku, saņemat komplimetus, dāvanas un citas labas lietas. Arī veiksme smaida jums gandrīz ik uz soļa. Protams, ir arī kāds ne visai patīkams brīdis, taču tas ir sīkums, salīdzinoši ar visu labo, kas ap jums norisinās. Pie kam, ja meklēsiet kompromisu, varēsiet panākt vēl vairāk. Šī ir laba diena, lai izdaiļotu apkārtējo vidi vai labiekārtotu māju. Bet vakaru noteikti veltiet atpūtai kopā ar mīļoto cilvēku.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Jūsu dzīves potenciāls šobrīd atrodas visaugstākajā punktā, tāpēc veiksme noteikti būs jūsu pusē it visā, ar ko nāksies saskarties. Varat sākt plānot jaunus projektus, pārdomāt jaunas idejas un apkopot padarīto. To visu vēlams darīt, atrodoties pie dabas krūts savu tuvinieku lokā. Kopā būšana ne vienmēr nozīmē skaļu burziņu. Jūs katrs varat nodarboties ar savām lietām un tomēr būt kopā. Arī tas vieno, palīdz tikt galā ar nogurumu un likvidē stresu. Galvenais ir just savus mīļos sev blakus.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Skorpioniem šī diena piemērota jaunieguvumiem. Varat veikt darījumus ar nekustamo īpašumu, izdarīt lielākus pirkumus, pabeigt iesāktus projektus. Šajos virzienos tiešām viss izdosies, taču izvairieties no jaunu pienākumu uzņemšanās. Nevienam neko nesoliet- solīto tik un tā nespēsiet izpildīt. Un neielaidieties nekādos strīdos ne ar svešiem, ne tuviniekiem. Labāk padomājiet par attiecību uzlabošanu ar citiem cilvekiem, sevišķi- ar savu mīļoto.Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Strēlniekam laba diena, lai kopā ar saviem draugiem vai tuviniekiem atpūstos: varat doties izzinošā izbraukumā, paceļot pa Latviju vai veikt kādu pētnicisku eksperimentu. Esiet radoši, aktīvi un dzīvespriecīgi. Visā, ko dariet, esiet optimistiski noskaņoti, tad arī veiksme būs jūsu sabiedrotā. Gūstiet jaunus iespaidus un meklējiet iespējas dzīves kvalitātes uzlabošanai. Attiecībās ar mīļoto cilvēku viss būs kārtībā, ja būsiet pretīmnākošāki un saprotošāki.

Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Šī diena Mežāžiem būs veiksmīga daudzās jomās. Zvaigznes joprojām jums sola daudz izdošanās, prieka un taustāmu labumu. Ja vēlaties, varat šodien nododties lietām, kas jūs interesē vai aizrauj, padarīt iesāktos un nepabeigtos darbus vai pievērsties savam hobijam. Ja nē, vienkārši atpūtieties un izklaidējieties. Varat to darīt kopā ar draugiem, radiem vai ģimenes locekļiem. Iekļaujiet savā dienas plānā arī kādu sportisku nodarbi vai garāku pastaigu svaigā gaisā.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīriem šodien vēlams pievērsties ģimenei un ģimenes problēmu risināšanai. Droši vien jums ir kāds svarīgs, bet lielās aizņemtības dēļ nepadarīts darbs- tad izdariet beidzot to. Padomājiet par savas mājas, dārza vai apkārtnes labiekārtošanu, būtiskiem sadzīves apstākļu uzlabojumiem un ģimens locekļu vajadzībām.
Otro dienas pusi veltiet atpūtai un dziednieciskām procedūrām: ieejiet pirtiņā vai saunā, apmeklējiet baseinu, uzlieciet kādu ārstniecisku ķermeņa masku vai veiciet atveseļojošu masāžu.Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Diena būs pilna ar dažādām sīkām rūpēm. Daudziem vajadzēs atteikties no saplānotajiem pasākumiem, pievēršot savu uzmanību negaidītām tuvinieku problēmām, kas uzkritīs jums kā sniegs uz galvas. Pārējiem ieteicams savaldīt savas iegribas un kaut uz vienu dienu pievērsties savas iekšējās pasaules un veselības stāvokļa sakārtošanai. Atsakieties šodien no alkoholiskajiem dzērieniem, neveselīgas pārtikas un cigaretēm. Dodieties pie dabas, vislabāk uz priežu mežu, un uzņemiet spēku nākamās nedēļas darbiem.


Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls