Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 5. janvārim

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Auniem šī būs saspringta diena. Darāmā netrūks, taču labumu varat gaidīt tikai no jau iepriekš uzsāktajiem darbiem un projektiem. Šis nav īstais brīdis uzsākt kaut ko jaunu. Tāpat nav vēlams uzsākt jaunas attiecības, meklēt jaunus sadarbības partnerus vai iesaistīties avantūrās ar neparedzamām sekām. Nogaidiet labākus laikus- tie nav aiz kalniem, bet pagaidām pievērsieties tikai labi zināmām lietām un labi pazīstamiem cilvēkiem.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Diena nebūs viegla. Liktenis jums sagatavojis kārtējos nepatīkamos pārsteigumus. Brīžiem šķitīs, ka trūkst iekšējās brīvības un līdzsvara, ka neesat savas dzīves noteicējs. Pie kam problēmas gaidāmas ne tikai profesionālajā, bet arī privātajā dzīvē. Ļabā ziņā ir tā, ka dzīve visu noliek savās vietās un viss ātrāk vai vēlāk atrisinās. Centieties domāt labas domas, vēl jo vairāk tāpēc, ka rītdiena rādās daudz rožaināka par šodienu.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Arī dvīņiem šī būs saspringta diena. Netrūks tādu, kas vēlēsies traucēt jūsu profesionālajai izaugsmei, apmelos jūs, noliegs jūsu principus un uzskatus. Patīkamais mīsies ar nepatīkamo un visu laiku jutīsieties tādā kā vāveres ritenī. Arī mājas dzīvē viss var nebūt tik gludi kā gribētos. Tomēr neņemiet to visu pārāk pie sirds- skauģi un nelabvēļi neko nepanāks. Pie kam rīt jūs gaida jaunas iespējas un šoreiz zvaigznes būs jūsu pusē.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēzim šodien netrūks ne darāmā, ne rūpju, ne uztraukumu. Ļoti iespējams, ka nāksies mainīt saplānoto dienas grafiku un uzņemties vēl papildus pienākumus, kuri nu nekā nedarīs jūs priecīgāku. Taču pienākums ir svēta lieta un no tā nekur neizbēgsi. Samierinieties ar šī brīža situāciju, jo viss, ko padarīsiet virs ieplānotā, nāks jums par labu.
Vakarā gan atrodiet laiku kaut vai nelielai atpūtai- vienalga vienatnē, draugu vai ģimenes lokā.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Šodien nu gan neuzsāciet neko jaunu- visi jaunievedumi un jaunie projekti būs lemti neveiksmei vai arī nenesīs cerēto labumu. Tāpat nepieņemiet nopietnus lēmumus, neslēdziet svarīgus darījumus un nerisiniet globālus jautājumus. It visā jūs gaida pārpratumi, kļūdas un neveiksmes. Ja jums uz šo dienu ieplānotas svarīgas tikšanās, veiciet tās dienas pirmajā pusē, bet otro dienas pusi veltiet mājās veicamiem darbiem un atpūtai. Palutiniet sevi ar kādu kārumu, ieejiet relaksējošā vannā, izdzeriet krūzi nomierinošas tējas.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Arī Jaunavām nebūs viegla diena. Izvairieties no kontaktēšanās ar mazpazīstamiem cilvēkiem. Taču arī ar labi pazīstamiem ņemiet talkā diplomātiju- tikai tā tiksiet sveikā cauri. Kas attiecas uz darbu, tad tieši tajā šodien veiksies. Pievērsieties profesionālajai jomai un sasniegsiet daudz.
Vakaru vēlams pavadīt kopā ar mīļoto cilvēku vai ģimeni. Pēc raženas darba dienas vajadzīga mierīga un relaksējoša atpūta.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Svariem šī ir pretrunīga diena. Pirmā dienas puse nerādās sevišķi priecīgās krāsās,- netrūks ne pārsteigumu, ne pārpratumu, diemžēl daži no tiem ne visai labi. Savas intereses un idejas nāksies aizstāvēt ne pa jokam.
Dienas otra puse solās būt krietni patīkamāka. Darbi ies raitāk, lietas sāks risināties jums par labu un atradīsies arī kādas dzirdīgas ausis un palīdzīgas rokas. Galvenais- esiet uzmanīgi finansu lietās un jautājumos.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Jūsu dzīvē tuvojas brīdis, kas nesīs kādas samērā nozīmīgas pārmaiņas. Tāpēc šobrīd ir vērts pietaupīt savus spēkus, pārskatīt padarīto un ieplānoto. Padomājiet par jaunām iespējām un projektiem, meklējiet veidu, kā izpausties un nebaidieties no jaunā. Pat, ja jums šķiet, ka kaut kas nav tā kā vajag, atcerieties- viss, kas notiek,- notiek uz labu.Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Strēlniekiem šī nebūs viegla diena. Jūs mocīs daudz neatrisinātu un neatrisināmu problēmu. Zvaigznes iesaka mazāk lauzīt galvu par vienu vai otru jautājumu, bet vairāk baudīt. dzīvi. Dariet to, kas jums visvairāk patīk un laime atnāks pati.
Šodien jums ir iespēja paspīdēt ar saviem talantiem un prasmēm. Nepalaidiet garām iespēju apgūt jaunus apvāršņus, neatsakieties no izdevīgiem piedāvājumiem, tomēr neķerieties pie lietām, par kurām neko daudz nezināt.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Mežāžiem arīdzan šī nebūs viegla diena, taču ne nepatīkama. Gaidāmi vidažādākie notikumi, pārsteigumi un ieguvumi. Ja pareizi mācēsiet izmantot radušos apstākļus, iegūsiet sev ne vienu vien labumu.
Ir īstais laiks padomāt par veselību. relaksējošām procedūrām un pareizu ēšanu. Tāpat diena ir ideāli piemērota sportiskām nodarbēm un jebkurai fiziskai slodzītei.
Vakarā droši varat doties izklaidēties.

Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīriem šī ir enerģētisksi spēcīga diena. Tas nozīmē, ka jābūt sevišķi uzmanīgiem un piesardzīgiem jebkurās lietās un darījumos, sevišķi, ja tie skar jūsu finanses. Peļņu varat gūt tikai no esošajiem projektiem un aktivitātēm, neko jaunu plānot pagaidām vēl nav ieteicams. Nāksies saskarties ar daudz un dažādām problēmām, grūti risināmiem jautājumiem un neauglīgām sarunām.
Vakaru vēlams veltīt mierīgai atpūtai.Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Zivīm vēl joprojām nav vērts kalt nākotnes plānus. Pievērsieties tikai tekošajiem darbiem un pabeidziet iesākto. Visas jaunās idejas atstājiet uz nākamo nedēļu, tad tām būs labāks laiks, kā arī būs vieglāk atrast atbalstītājus un domubiedrus. Šobrīd mēģiniet nepazust bezgalīgo problēmu virpulī. Saglabājiet mundrumu un optimismu. Atcerieties- labāki laiki vairs nav aiz kalniem.


Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls