Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 3

Uzmundrinošie horoskopi 5. martam visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Šodien jūs ar neiedomājamu vieglumu varat sasniegt to, kas agrāk šķita nepieejams. Nav izslēgts, ka saņemsiet kādus taustāmus labumus no vecākiem, draugiem vai citiem cilvēkiem. Zvaigznes iesaka nepārtērēt savus spēkus un novest līdz galam iesākto. Pozitīvs noskaņojums dos spēcīgu impulsu situācijas uzlabošanai nākotnē.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Diena solās būt veiksmīga tiem, kas darbojas biznesa lauciņā. Neskatoties uz to, ka kalendārā redzams datums sarkanā krāsā, jums ieteicams likt lietā savu intuīciju un pārdomāt, kas nepieciešams finansiālā stāvokļa uzlabošanai. Izvairieties no konfliktiem Tāpat Vēršiem šodien nav ieteicamas jaunas iepazīšanās interneta vidē.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Pazeminās jūsu dzīves potenciāls. Pacentieties labi izgulēties, kārtīgi atpūsties, mazāk par visu pārdzīvot un ēst vitamīniem bagātu pārtiku. Labi un veselīgi produkti ir tas, uz ko ekonomēt šobrīd nav ieteicams.
Domstarpības var rasties arī personīgajā dzīvē, kas gan nebūs nekas vērā ņemams, drīzāk uzskatu nesakritība vai vilšanās pec tam, kad esat kādu idealizējuši. Taču radīsies arī jaunas iespējas attiecībās.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Šodien apstākļi jūs var pārsteigt nesagatavotu. Var uzrasties jauni pienākumi un rūpes. Centieties pārāk neaizrauties ar jauno, citādi ierastais svētdienas ritms pajuks un jūs nebūsiet pienācīgi atpūtušies.
Ja ir noticis tā, ka esat ierauti attiecību skaidrošanā, nenolaidieties tik zemu, lai skaļi klaigātu.
Šodien ir atrast kādu brīdi atveseļojošām procedūrām un veselības profilaksei.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauvām šī ir laba diena, kad sapņi var kļūt par īstenību. Ja spēsiet sevī pamodināt iekšējo enerģiju un ar azartu ķersieties pie lietas, varēsiet gāzt kalnus.
Personīgajā dzīvē prieka brīžus var nomainīt melanholisks noskaņojums. Tiem, kas cietuši neveiksmi attiecībās, radīsies vēlme kaut ko mainīt. Zvaigznes brīdina: neuzkāpiet atkārtoti uz tā paša grābekļa!


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaunavām šodien netrūks fiziskas slodzes, taču zvaigznes sola jums drīzumā papildus peļņas iespējas vai jaunu darbu.Taču lielākoties jūsu rūpes būs saistītas ar māju, saimniecību un tuvinikeim. Uz laiku varat aizmirst par strīdiem, savstarpēju nesaprašanos un nesaskaņām.
Nelietojiet šodien alkoholiskos dzērienus! Ēdiet veselīgu uzturu un vitamīniem bagātus produktus..
.

Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Šodien jums nebūs tik daudz enerģijas, cik parasti. Tāpēc atlieciet visu darbus un pievērsieties atpūtai. Diena ir piemērota, lai tiktos ar seniem draugiem vai meklētu jaunus. Vecās attiecības var iegūt jaunu pavērsienu, savukārt, jaunās iedvesmos, kas būs kā labākā terapija jūsu panīkumam.
Nepievērsiet uzmanību satraucošām ziņām- ļoti iespējams, ka tās ir tikai baumas.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Skorpioniem šī ir laba diena, lai risinātu sarežģītus jautājumus. Radošais pacēlums apvienojumā ar saprātu jums palīdzēs sabalansēt darbu un atpūtu. Ja esat nolēmis uzsākt kaut ko nopietnu, tad rezultāts drīz vien liks sevi manit ļoti patīkamā veidā.
Šodien esiet uzmanīgs pret savu veselību un neko nepērciet interneta veikalos.Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Šodien pieaugs jūsu azartiskums un vēlme dzīvot pilnasinīgu dzīvi. Tajā pat laikā vēlēsieties iekšēji noslēgties no citiem. Tas viss var radīt vainas sajūtu tuvinieku priekšā, taču mēģiniet neizjust to tik sāpīgi,- jūsu brīvības alkas ir normāla parādība, pie kam par šīm vēlmēm apkartējie pat nenojauš. Ņemiet talkā savu humora izjūtu- divdomīgās situācijās tas būs jūsu labākais ierocis.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Šī ir lieliska diena pārmaiņu vējiem. Pienācis laiks nesamierināties ar ierasto un acīmredzamo,- sāciet interesēties par oriģinālo, tad arī iespējas uzradīsies pašas no sevis. Jauni pavērsieni palīdzēs sapurināties un sākt jaunu cīņu par saviem mērķiem. Tāpat nestandarta skatījums uz lietām palīdzēs atbrīvoties jums no kādas nepatīkamas kaites.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Sāciet domāt un orientēties uz nākotni. Iespējams, ka pirmos soļus jaunajā virzienā spersiet jau šodien. Ja nē, turpiniet meklēt savu īsto dzīves nišu, un jūs noteikti to atradīsiet.
Šī ir lieliska diena, lai pārbaudītu sevi un savus talantus. Noticiet sev un jums viss izdosies. Pilnveidojiet savu garīgo pasauli un nostipriniet veselību.Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Nelidinieties mākoņos, nesapņojiet un nefantazējiet,- šodien vēlams domāt reāli un stingri stāvēt uz zemes. Ja sekosiet saviem sapņu tēliem, vairs nespēsiet atšķirt taisnību no meliem. Jaunas lietas un projekti pagaidām domāti citiem. Savukārt jums, pagaidām jāpaliek pie ierastā. Esiet taupīgi, ekonomējiet un rīkojieties prātīgi. Ja visu to ievērosiet, līdz gada beigām varat krietni uzlabot savu finansiālo stāvokli.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls