Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:286, Did:0, useCase: 0

Nākamā lapa

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Biežākās kļūdas, ko sievietes pieļauj attiecībās (1.daļa) 10.06.2019 22:06

Bieži vien savu rīcību vai pateiktus vārdus mēs analizējam tikai pēc tam, kad krietni jau ir par vēlu un tieši paša kļūdas ir vislabākais avots mācībai, kā nerīkoties vai rīkoties turpmāk, taču nereti gadās "uzkāpt uz viena un tā paša grābekļa" vairākkārt. Kļūdīties mēdz visi, tikai bieži vien kļūdas lielā mērā ietekmē mūsu ikdienu un nākotni, īpaši, ja runā par attiecībām starp vīrieti un sievieti. Par bieži pieļautām kļūdām mani "uzrunāja" cilvēku savstarpējās attiecībās starptautiski atzītas speciālistes Barbaras De Endželisas vārdi.

Ko par seksu raksta Freids? 07.06.2019 21:31

Beidzot arī tiem, kuri studiju gados nav lauzušies cauri vācvalodīgajam oriģinālam vai tulkojumiem lielajās valodās, ir iespēja iepazīties ar divdesmitā gadsimta skandalozākā zinātnieka, seksualitātes teoriju un psihoanalīzes “tēva” Zigmunda Freida pētījumu “Seksuālā dzīve”, ko izdevis Apgāds Zvaigzne ABC.

Kāpēc ir vērts nodarboties ar airsoft? 20.05.2019 10:53

Airsoft ir populārs sporta veids visā pasaulē, tomēr par to vairāk zina tikai tie, kas patiešām ar šo aktivitāti ir aizrāvušies un spēlējuši. Kādi ir populārākie airsoft ieroči, kādu drošības ekipējumu izmantot un kur drīkst spēlēt? Ar informāciju dalās airsoft veikals un spēļu parki GUNSnLASERS!

3 seksuālie vīrieša noslēpumi, rūpīgi slēpti no sievietēm 19.05.2019 20:02

Šķiet, ka pateicoties bezgalīgiem intīmās dzīves pētījumiem un personīgajai seksuālajai pieredzei, sievietēm būtu jāzina viss par vīrieša vēlmēm, fantāzijām un patikšanām. Taču tā tas nav. Ne visu vīrieši atklāj un ne visu stāsta, pat vairāk,- ir lietas, kuras tiek rūpīgi slēptas. Iepazīsties ar 3 lielākajiem noslēpumiem, kurus vīrietis labprātāk paturētu noslēpumā.

Vai ir iespējams nopelnīt naudu Instagram vietnē? 08.05.2019 19:27

Noteikti esat dzirdējuši, ka šobrīd viens no populārākajiem sociālajiem tīkliem ir Instagram. Cilvēko to izmanto ne tikai, lai dalītos ar sev nozīmīgiem dzīves brīžiem, bet arī, lai pelnītu naudu. Šajā rakstā centīsimies noskaidrot, kādā veidā un cik reāli ir iespējams iegūt papildus naudas līdzekļus ar Instagram vietnes palīdzību.

Tikai vīriešiem - kā tikt galā ar sievas draudzenēm 25.03.2019 13:14

Esiet laimīgi precējušies, taču jūsu kopdzīvi apēno sarežģītās sievietes, kas negribēti kļuvušas par jūsu laulības piedevu?

Liktenīgā sieviete - kāda viņa ir 22.03.2019 18:46

Liktenīgās sievietes piemēri sastopami ne tikai literatūrā vai kinematogrāfijā, bet arī reālajā dzīvē. Atcerēsimies kaut vai Salomi, kas salauza dzejnieka Rilkes un psihoanalītiķa Freida sirdi. Vai spiegu karalieni Matu Hari, kas bija tik valdzinoša, ka pat tad, kad stāvēja uz nošaušanu, no desmit karavīriem, kas uz viņu tēmēja, mērķī trāpīja tikai viens.

5 padomi, kā uzlabot seksuālo dzīvi, ja jūs esat attiecībās ilgāk par 10 gadiem 08.02.2019 19:53

“Skaudības un apbrīna pilnie skatieni nav vienīgais, ar ko nāksies saskarties jums un jūsu otrajai pusītei, ja jūs esat attiecībās 5-10 gadus vai ilgāk”, ir pārliecināta Svetlana Punte, aģentūras SEX GURU īpašniece. Viņas aģentūra sadarbībā ar starptautisko treniņu centru «СЕКС.РФ» jau 5. gadu organizē praktiskos “treniņus pieaugušajiem” Latvijā un ārzemēs.

Kamasutras psiholoģija. Ko par vīrieti var pastāstīt iemīļotā seksuālā poza 15.10.2018 20:58

Sekss pats par sevi- tas ir brīnišķīgi, tāpēc, kā daudziem var šķist, dot priekšroku vienai vai otrai pozai nav vērts. Tomēr prakse rāda, ka vairumam cilvēku kāda noteikta poza patīk labāk, savukārt citās viņš negūst tādu baudījumu. Kāpēc tā notiek? Apskatīsim populārākās seksa pozas no psiholoģijas viedokļa. Jo patiesībā katra poza dod mums ne tikai iespēju realizēt savas seksuālās vēlmes, bet arī iegūt emocionālu enerģijas lādiņu un apmierināt dvēseliskās vajadzības. Tāpēc, uzzinot, kurai seksuālajai pozai dod priekšroku tavs partneris, uzzināsi arī svarīgāko par viņa raksturu.

Vīriešu erotiskais horoskops 22.09.2018 21:20

Kāds viņš ir- tavs vienīgais un neatkārtojamais vīrietis? Ko viņš jūt un domā patiesībā? Un ko no viņa gaidīt? Uzzini šajā erotiskajā horoskopā slēptākās vīriešu vēlmes un emocijas.

6 soļu ikdienas skaistuma ceļvedis vīriešiem 06.09.2018 12:07

Mūsdienu steidzīgajā un dinamiskajā dzīves ritmā, kad laika plānošanai ir ļoti liela loma, ikdienas lietām jābūt vienkāršām, arī vīriešu skaistumkopšanas rutīnai. Tā kā vīrieši nav gatavi veltīt daudz laika skaistumkopšanai, tad vislabāk būtu atrast dažus lieliskus produktus un tos pareizi izmantot, tādā veidā padarot skaistuma rutīnu vienkāršu. Dove zīmola vadītāja Kertu-Kai Põldvere sniedz padomus, kas soli pa solim jāievēro, lai sasniegtu labāko matu, ādas un skūšanās rezultātu.

Ko par vīrieti stāsta automašīnas vadīšanas veids 22.08.2018 19:02

Dažādi cilvēki, veicot it kā vienu un to pašu darbību, rīkojas pavisam atšķirīgi. Tas attiecas arī uz automašīnas vadīšanu. Interesanti, ka pēc tā pat varot noteikt, kādas ir šī autovadītāja rakstura iezīmes.

Portatīvie datori skolniekiem un studentiem – kur pirkt un kā izvēlēties piemērotāko? 16.08.2018 16:39

Portatīvais dators ir kļuvis par neatņemamu mācību un studiju palīgu gan skolniekiem, gan studentiem. Kas ir svarīgākais, izvēloties datoru skolniekam vai studentam, un kā atrast piemērotāko no plašā piedāvājuma klāsta? Galvenokārt portatīvajam datoram ir jāpalīdz mācību procesā, taču nedrīkst aizmirst arī par atpūtas un izklaides aspektu! Ja gatavojies pirkt jaunu portatīvo datoru, bet neesi pārliecināts, kam pievērst uzmanību, lai atrastu piemērotāko, iepazīsties ar parametriem, kurus ievērot, izvēloties jaunu portatīvo datoru.

Izbaudi augstas kvalitātes sporta translācijas sporta bārā! 10.08.2018 13:36

Mūsdienās ikkatrs cilvēks kaut kādā līmenī seko līdzi tam, kas notiek sporta pasaulē. Nav iedomājama avīze, interneta žurnāls vai TV raidījums bez sporta sadaļas. Līdz ar to nav nekāds brīnums, ka ir izveidoti arī speciāli sporta bāri. Līdz ar to gan tie, kas fano par kādu ļoti konkrētu sporta veidu, gan tie, kas seko līdzi visiem iespējamiem sporta notikumiem, varētu kopīgi ļauties azartam, baudot translāciju sportiskā gaisotnē. Aizvien vairāk daudzi un dažādi sporta veidi, kas līdz šim nav bijuši tik populāri vai atzīti, šobrīd iemanto arvien vairāk fanu un sekotāju, tāpēc katrs apmeklētājs var atrast sev piemērotāko un iemīļotāko sporta veidu, kam sekot līdzi.

10 priekšrocības pērkot auto daļas internetā 28.07.2018 12:04

Brīdī, kad nepieciešams veikt automašīnas remontu vai nomainīt savu laiku nokalpojušās detaļas, ir divas iespējas — doties uz rezerves daļu veikalu vai arī ērti apsēsties un atvērt ierīcē interneta pārlūkprogrammu, lai iepirktos auto rezerves daļu interneta veikalā. Šobrīd otrais variants kļūst arvien populārāks, pircēji arvien vairāk uzticas tirdzniecībai internetā un arī novērtē priekšrocības, ko tā sniedz.

20 galvenās lietas, kuras vīrieti atbaida no seksa 12.07.2018 21:50

Sievietes šo vienmēr ir vēlējušās uzzināt...kas tad ir tas, kas vīrieti atbaida no seksa?

6 spēcīgākie afrodiziaki (uzbudinoši produkti) sievietēm 30.06.2018 22:17

Patiesībā afrodiziaki sievietēm ir ļoti atšķirīgi no vīriešu afrodiziakiem, tieši tāpat kā seksuālās baudas centri abu dzimumu pārstāvjiem atšķiras. Visiem sen zināms, ka sievietēm seksuālās baudas centrs atrodas smadzenēs, savukārt vīriešiem- dzimumorgānos. Seksuālā apmierinātība sievietēm pirmām kārtām ir psiholoģisks process, tai pat laikā vīriešiem tas fizioloģisks process.

Vīrieša seksualitāte tantras skatījumā 29.04.2018 22:09

Piedāvājam rakstu no igauņu tantriskās terapijas speciālistes Katrinas Urmas par vīriešu seksualitāti no Tantras prakses skatu punkta.

TOP 5 seksuālās dziesmas jeb mūzika, kas uzbudina 28.02.2018 21:25

Šī nav mūzika, kuras pavadībā jānodarbojas ar seksu; šī ir mūzika, pēc kuras noklausīšanās vienkārši nav iespējams nedomāt par seksu.

Mairis Briedis ielūdz fanus uz tikšanos Domina Shopping 28. oktobrī 26.10.2017 11:24

Jau šo sestdien, 28. oktobrī, plkst. 14.00-15.00 tirdzniecības centrā Domina Shopping (Ieriķu ielā 3) Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis, kurš septembra beigās Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfinālā plūca uzvaras laurus un aizstāvēja Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu, tiksies ar saviem līdzjutējiem.

Kas jāzina, veicot kredītu apvienošana pret nekustamā īpašuma ķīlu 19.10.2017 11:44

Kredītu apvienošana ir pakalpojums, ko izmanto daudzi kredītgrūtībās nonākušie. Tādā veidā var pārstrukturēt savas parādsaistības, atmaksāt tās izdevīgāk un ar citiem nosacījumiem, jo vairāku maksājumu vietā tiek iegūts viens jauns maksājums, kas ietver visas apvienotās parādsaistības.

23 lietas, kas sievietēm ir intīmākas par seksu (1) 17.10.2017 15:59

Tas, ka sievietes ielaiž vīrieti savā gultā, vēl neko nenozīmē. Viņš var sadomāties nezin ko, bet pa īstam iekarojis viņas sirdi ir tad, ja sievietes...

Kā izvēlēties atbilstošu datora galdu? 18.10.2016 07:42

Mūsdienās ir pagrūti iztēloties cilvēka dzīvi bez datora. Tas spēj aizstāt gan televizoru, telefonu, gan arī radio un dažādus video un mūzikas centrus, nemaz jau nerunājot par to, ka ļoti lielam skaitam cilvēku dators ir pastāvīga darbvieta. Tieši tādēļ jāparūpējas par to, lai vieta, kur mēs ikdienā pavadām daudz laika, būtu aprīkota ērti un funkcionāli un neradītu problēmas neērta iekārtojuma dēļ. Galdu izvēle datoriem mūsdienās ir neierobežota, un atrast tādus, kas neizjauks telpas dizaina koncepciju, nesagādā nekādas grūtības. Tomēr, galvenā loma datorgalda izvēlē ir ne tikai skaistumam.

Motofrīstaila pasaules čempionāts Rīgā jau šo sestdien! 14.10.2016 20:53

Pēc divu gadu pārtraukuma Arēnā Rīga 2016. gada 15. oktobrī atgriezīsies FIM Motofrītaila pasaules čempionāta Latvijas Grand Prix, kas var būt viens no izšķirošākajiem posmiem šī gada čempionātā. Līdz čempionāta beigām ir atlikuši vien četri posmi, un FMX piloti jau Rīgā centīsies salikt punktus uz "i" čempionāta kopvērtējumā. Sacensību tiesneši paredz, ka Rīgā tiks demonstrēti ļoti riskanti triki, lai cīnītos par uzvaru.

Renārs Zeltiņš sestdien Arēnā Rīga debitēs kā FMX Pasaules Čempionāta tiesnesis 13.10.2016 11:47

Jau šo sestdien, 15. oktobrī Arēnā Rīga notiks Motofrīstaila Pasaules čempionāta Latvijas Grand Prix izcīņa. Rudens sesijā Latvijas Grand Prix būs jau trešais Pasaules čempionāta posms, bet tas nebūt nenozīmē, ka cīņa par čempiona titulu un vietām nebūs spraiga. Vācijā neveiksmi piedzīvojušais Maikls Melero centīsies revanšēties Rīgā, bet arī latviešu publikas mīlulis Libors Podmols centīsies turpināt aizsākto uzvaru sēriju. To, kurš no divpadsmit sportistiem uzvarēs Latvijā, nav iespējams uzminēt, tas ir jāredz.

Sākusies Motofrīstaila pasaules čempionāta rudens sesija 04.10.2016 12:29

Septembra pēdējā nedēļas nogalē ar Spānijas Grand Prix pēc vasaras pārtraukuma sāksies Motofrīstaila pasaules čempionāta rudens sesija, kurā iekļauts arī Latvijas Grand Prix, kas Arēnā Rīga notiks 2016. gada 15. oktobrī. Pirms pasaules čempionāta otrās daļas lielākā daļa sportistu ir veltījuši daudz laika treniņiem, lai pēc vasaras pārtraukuma ar jauniem trikiem pārsteigtu tiesnešus, skatītājus un savus konkurentus.

Jau tradicionāli Rīgas svētkos pulcēs daudzus moto sporta cienītājus un spēkratu īpašniekus 11.08.2016 12:26

Rīgas 815. gadadienas svētkos pilsētas iedzīvotāji un viesi aicināti uz vienu no lielākajām svinību norises vietām - 11. novembra krastmalu, kur 13. augustā gan pie lielās skatuves, gan Eksporta ielas posmā (starp Muitas un Miķeļa ielu) no pulksten 11.00 līdz 17.00 notiks sacensību “Rīgas kauss 2016” un konkursa “Latvijas Gada motocikls 2016” aktivitātes.

Labākie palīgi un ierīces, kas padarīs treniņus interesantākus un efektīvākus 19.05.2016 14:20

Arvien vairāk un aktīvāk cenšamies nodarboties ar sportu un dzīvot veselīgi. Tā nav vairs tikai nodarbe, ko piekopjam tuvojoties pavasarim, lai siltajā laikā izskatītos labi peldkostīmā vai īsā kleitiņā. Sportošana un veselīgs dzīvesveids arvien vairāk sāk kļūt par cilvēku ikdienas sastāvdaļu. Viens no iemesliem – darbs un mazkustīgais dzīvesveids liek ne tikai pasliktināties veselībai, bet arī pašiem justies sliktāk, un tieši tāpēc dažādas sportiskas aktivitātes un pareiza ēšana tiek izvēlēta – nevis lai kļūtu par profesionāliem sportistiem, bet gan lai vienkārši uzlabotu savu pašsajūtu un ikdienu padarītu tīkamāku. Un priecē arī tas, ka dažādas ierīces, aplikācijas un viedtālruņi nāk talkā, lai palīdzētu plānot, veidot un attīstīt mūsu jaunos ieradumus.

6 paņēmieni, kas sievietei palīdz sasniegt orgasmu 23.04.2016 22:53

Uzziniet , kādi paņēmieni, pozas un sajūtas palīdz un paātrina baudas gūšanu sievietei.

Iepirkšanās no planšetdatoriem internetā vīriešu vidū ir ļoti populāra 19.04.2016 09:28

Planšetdatori ir kļuvuši par lieliskiem vidutājiem starp viedtālruni un portatīvo datoru. Tie ir kompakti, ērti lietošanai un lieliski piemēroti ceļojumu laikā un brīžos, kad nepieciešams ātri uzzināt kādu svarīgu informāciju internetā.

Datortehnika interneta veikalā 220.lv - Akcijas un labas cenas katru dienu! 15.04.2016 19:27

Plašākais datortehnikas piedāvājuma klāsts ir pieejams interneta veikalā 220.lv. Šeit katru dienu vari iegādāties preces ar lielām atlaidēm, kā arī bieži vien notiek dažādas akcijas, kā arī izpārdošanas, kuru laikā iespējams iegādāties datortehniku par ļoti patīkamām cenām. Šeit varēsi iegādāties datortehniku pat ar 50% atlaidi – nav slikti, vai ne? Interneta veikals 220.lv piedāvā patiešām plašu datortehnikas klāstu. Šeit atradīsi pašus populārākos ražotājus, piemēram, Acer, Asus, Dell, Apple.

No šodienas iebraukšana Jūrmalā par maksu 01.04.2016 11:47

No piektdienas, 1.aprīļa, līdz 30.septembrim, iebraucot Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā, spēkā iebraukšanas maksa. Tāpat kā iepriekšējos gados vienreizējas iebraukšanas maksa ir divi eiro.Visu gadu auto novietošana Jūrmalas pilsētas teritorijā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, ir bez maksas, izņemot privātās autostāvvietas. Rudens un ziemas periodā, no 1.oktobra līdz 31.martam, par iebraukšanu kūrortpilsētā nodeva nav jāmaksā.

Volvo Trucks radījis īpašu - Latvijai veltītu automašīnas modeli 25.03.2016 14:18

Par godu Volvo Trucks 20 gadu darbībai Latvijā, ir radīts īpašs Volvo FH modelis “Latvia 20 Edition”, kas pircējiem no 18. marta ir pieejams vien 20 eksemplāros.

Katra desmitā ģimene Eiropā izmanto nepareizas metodes veļas mazgāšanā 21.03.2016 19:32

Vismaz reizi nedēļā atvēlam laiku veļas mazgāšanai – ņemot vērā, ka lielākoties mājsaimniecībās ir tāda ierīce, kā veļas mazgājamā mašīna, tas nebūt nav pats nogurdinošākais darbs. Atliek vien ievietot veļas mašīnā mazgāšanai paredzētās drēbes, nospiest dažas pogas, izvēlēties režīmus, pievienot veļas pulveri un mīkstinātāju – un varam doties lasīt grāmatu vai skatīties filmu, kamēr ierīce visu izdarīs mūsu vietā. Tomēr ne vienmēr viss ir tik vienkārši, kā tas izskatās.

Izstādē „Auto 2016” – no praktiskā „Hyundai i20” līdz muskuļotajam „Ford Mustang” 21.03.2016 16:23

No 15. līdz 17. aprīlim Ķīpsalā notiks lielākā autoindustrijas izstāde Baltijā “Auto 2016”, kur jauno vieglo un apvidus automobiļu ekspozīcijā būs arī Latvijas mēroga auto pirmizrādes. Dalībnieku gatavošanās izstādei notiek pilnā sparā, un jau šobrīd, mēnesi pirms izstādes, daži ir atklājuši savas kārtis.

Pasaules čempionāts Motofrīstailā atgriežas Rīgā! 07.03.2016 10:31

Ar jauniem trikiem 2016. gada 15. oktobrī Arēnā “Rīga” atgriežas Pasaules čempionāta Motofrīstailā Latvijas Grand Prix izcīņa.

Inbox: 9 no 10 ienākošajiem e-pastiem ir mēstules 26.02.2016 13:12

Kā liecina Inbox dati, 95% no ienākošo e-pastu plūsmas ir mēstules. Vidēji reizi mēnesī tiek veikti kiberuzbrukumi, kurus uzņēmuma aizsardzības sistēmas sekmīgi novērš. Izejošie e-pasti praktiski nesatur kaitnieciskas vēstules un vīrusus.

8 pamatnoteikumi, kā vadīt auto, ja esat grūtniece 26.01.2016 09:25

Sievietes jau sen ir apsēdušās pie auto stūres un daudzas no tām vada auto pat labāk par vīriešiem. To nevar apstrīdēt. Taču sieviešu dzīvē ir situācijas, kad pie auto stūres labāk nesēsties, un šeit nav runa par braukšanu alkohola reibumā. Šāda situācija attiecināma tikai uz vājā dzimuma pārstāvēm un tā ir grūtniecība. Var rasties jautājums: kāpēc? Atbilde ir vienkārša: auto vadīšana pa mūsu ceļiem ir viens vienīgs stress, kas nav ieteicams sievietēm stāvoklī. Taču, ja sieviete izcili vada mašīnu un gūst no tā prieku un baudījumu, aizliegt viņai braukt nav iespējams. Tāpēc labāk brīdināt un sniegt dažus noderīgus padomus.

Arktiskā dīzeļdegviela 28.10.2015 12:00

Sākoties aukstākam laikam, kad gaisa temperatūra naktī pazeminās zem 0°C grādu atzīmes, ir svarīgi parūpēties, lai automašīnas bākā būtu laika apstākļiem piemērota dīzeļdegviela. Lai gada aukstajā periodā autovadītājiem nenāktos saskarties ar dažādām tehniskām automašīnas problēmām, jālieto arktiskā dīzeļdegviela.

Kampaņā „Pārsteidz ziemu!” jau ceturto gadu piedāvās bez maksas pārbaudīt auto pirms ziemas 22.10.2015 13:58

Ziema nereti pārsteidz nesagatavotus gan Latvijas autobraucējus, gan ceļu uzturētājus, tāpēc vējstiklu slotiņu Champion un auto spuldžu Osram oficiālais izplatītājs Latvijā – uzņēmums „Getz Bros. & Co. (Latvia)” sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju, apdrošināšanas kompāniju „Seesam Insurance AS”, riepu ražotāju „Bridgestone” un Latvijas Autoinženieru asociāciju no 23. oktobra līdz 7. novembrim jau ceturto gadu pēc kārtas piedāvās bezmaksas pārbaudi tiem automašīnu mezgliem, kas nodrošina drošu braukšanu ziemā.

Nākamā lapa