Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:118, Did:0, useCase: 0

Video: "Dremel" videopadomi. Kā viegli pagatavot soliņu lodžijai vai dārzam?

Sadarbībā ar vienu no vadošajiem elektroinstrumentu ražotājiem "Dremel" , piedāvājam videopadomu sēriju, kā izmantojot dažādus elektroinstrumentus, ērti un ātri pagatavot dažādās mājai noderīgas lietas. Īstenībā vajadzīga neliela pacietība un vēlēšanās pašam kaut ko pagatavot- nav jābūt ne galdniekam ne inženierim, lai tiktu pie, piemēram jauna , paša pagatavota soliņa. Ar ērtiem instrumentiem to izdarīt ir pavisam vienkārši. Video gan angļu valodā, bet pat nesaprotot valodu nemaz, skatoties video, viss ir viegli saprotams.

Vairāk par piedāvāto "Dremel" elektroinstrumentu klāstu mājas lapā: Dremel – Big on detail
Vērtējums:
" Augstā sapulce! Taisni šinī brīdī Latvijas valstī stājas spēkā Latvijas jaunā valsts Satversme. Šī jaunā Satversme ieved Latvijā jaunu iekārtu, viņa rada pa daļai jaunus valdības orgānus un citādi noteic tikpat esošiem, kā ar jauniem orgāniem viņu funkcijas."
/ Jānis Čakste 1922.gada 7.novembrī /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv