Nākamā lapa

11 vienkāršas lietas, kas palīdz uzveikt sliktu garastāvokli 19.12.2017 09:41

Slikta garastāvokļa un nomāktības iemesls bieži vien ir ļoti elementārs - organismam trūkst nepieciešamo vielu, kas tieši ietekmē cilvēka emocionālo labsajūtu. Lūk, daži pārtikas produkti, kas, pateicoties to sastāvam, palīdzēs izvairīties no minētajām problēmām.

Efektīvākā metode pret galvassāpēm 24.11.2017 12:24

Šī metode ir ļoti sena un mūsdienās praktiski nav zināma. Ar tās palīdzību, lai likvidētu galvassāpes, nav nepieciešami nekādi līdzekļi, ne arī priekšmeti. Nav nepieciešams pilnīgi nekas. Vienīgais, kas jums būs vajadzīgs, tās ir jūsu plaukstas. Metode ir ļoti ātra un iedarbīga, taču uzreiz jābrīdina, ka arī ļoti neparasta, un pieļauju, ka daudzi no jums pirmajā brīdī tai var nenoticēt. Tomēr izmēģiniet kaut vai vienu reizi- un redzēsiet, ka atgriezīsieties pie tās vēl un vēl.

Katram savu diētu pēc asinsgrupas 20.10.2017 10:58

Kā zaudēt liekos kilogramus un ievērot veselīgu diētu, kas nenodarīs ļaunu jūsu veselībai? Lūk variants - diēta pēc asinsgrupas.

Ābolu etiķis - palīgs, atbalsts un dziednieks simts veidos 02.09.2017 13:10

Jau sen gribu pierakstīt, ne tikai stāstīt dažādās nepieciešamības reizēs par kādu vienkāršu, bet patiešām varenu un iedarbīgu brīnumlīdzekli: manā pieredzē tas patiešām tā ir bijis, īpaši, runājot par veselības aspektiem. Zinot, ka līdzīgos gadījumos, ko man nācies piedzīvot, daudzi lieto dārgas zāles un laikietilpīgas metodes, šis preparāts, palīgs, sadzīves sastāvdaļa ir bijis reāls glābiņš un ātrs risinājums. Tātad, dāmas un kungi -ĀBOLU ETIĶIS.

Svaigās dārzeņu un augļu sulas veselībai 22.08.2017 13:22

Pastāv viedoklis, ka sulu nedrīkst gatavot ar elektriskās sulu spiedes palīdzību, jo nonākot kontaktā ar metālu, tā zaudē daļu vērtības. Sava taisnība te ir. Tomēr jāņem vērā, ka mūsdienu sulu spiedēs ražotāji izmanto materiālus, kas minimāli iedarbojas uz sulu komponentiem. Turklāt gatavojot sulu ar veco, labo un pārbaudīto veidu – rīves palīdzību, tik un tā neizbēgsiet no vitamīnu zudumiem, jo šajā gadījumā sula samērā ilgi atradīsies kontaktā ar gaisu, kā rezultātā daļu no savām ārstnieciskajām īpašībām tomēr neizbēgami zaudēs.

Priežu vai egļu čiekuru ievārījums (sīrups) 13.08.2017 16:51

Ievārījums, kas gatavots no čiekuriem ir ne tikai garšīgs un neparasts, bet arī ārstniecisks. Tā iedarbīgums un efektivitāte nav mazāka, kā, piemēram, upenēm vai avenēm. Un pietiek kaut vai vienu reizi pagatavot šādu ievārījumu, lai jūs saprastu, ka jāgatavo vēl. Tomēr jāatceras, ka tā kā šis ievārījums ir ārstnieciska tā lietošana jāierobežo līdz maksimums 3 ēdamkarotēm dienā. Pateicoties augstajam fitoncīdu sastāvam tajā, kas ir dabīgie baktēriju ienaidnieki, čiekuru ievārījums stiprinās organisma aizsargspējas, paaugstinās imunitāti un būs neaizstājams bronhīta, klepus, saaukstēšanās, angīnas un smaganu saslimšanu gadījumos.

No 17. - 24. aprīlim Latvijas Biodanza skolotāju asociācija aicina uz Atvērtajām Biodanza (biodejas) nodarbībām 9 Latvijas pilsētās Izdejo dzīvi! 20.04.2017 08:56

19. aprīlis ir Biodanza metodes idejas autora dzimšanas diena. Biodanza ("bio" - dzīve, "danza" - deja, jēgpilna kustība) ir personības attīstības metode, kuras attīstība aizsākās Dienvidamerikā 20. gs 60. gados. Lai arī biodanza metodei ir daudzi terapeitiski aspekti, tās izveidotājs psihoterapeits, antropologs un mākslinieks Rolando Toro (1924.-2010.) uzskatīja, ka tās galvenais mērķis ir savienot cilvēkus ar dzīvi. Daudzās pasaules valstīs ik gadu notiek dažādi cilvēkus vienojoši pasākumi, lai ar pateicību pieminētu Rolando Toro par Biodanza idejas radīšanu un attīstīšanu visa mūža garumā.

Notiks I Liq Chuan Lielmeistara lekcija Rīgā 07.11.2016 11:24

Pirmdien, 21. novembrī plkst.19:00 Latvijas Universitātes Kalpaka bulvāra bibliotēkā notiks I Liq Chuan Lielmeistara un Tradīcijas sargātāja Sema F.S. Čina (Sam F.S. Chin) lekcija “I Liq Chuan: Cīņas māksla, Filozofija, Harmonija”. Lekcijas laikā Lielmeistars iepazīstinās klātesošos ar I Liq Chuan metodēm apziņas, fiziskās sagatavotības, un veselības pilnveidošanai. Ieeja pasākumā par ziedojumiem.

Atkārtoti izdota grāmata “Topi vesels” 01.08.2016 18:26

Grāmatas “Topi vesels” pirmā tirāža, kas klajā nāca 2014. gada nogalē, izsauca plašu rezonansi sabiedrībā. Tagad, pēc gadu ilga iztrūkuma, darbs atkal ir pieejams lasītājiem grāmatnīcās “Jānis Roze” – atjaunots un papildināts.

Ances Annas Šternbergas pieredzes stāsts par atveseļošanos no slimības, ko Rietumu medicīna atdzinusi par neārstējamu, uzrunāja un turpina uzrunāt daudzus. Grāmatā “Topi Vesels” autore dalās ar piedzīvoto slimošanas laikā un slimības uzveikšanas procesā. Viņa stāsta par alternatīvo terapiju izmantošanu un ietekmi uz veselību. Tā kā Ance ir nopietni pievērsusies uztura jomai, grāmatā atrodami arī padomi ēdienkartes dažādošanai, ieteikumi ēst gatavošanai, virtuves noslēpumi veselīgas maltītes radīšanai un, protams, receptes, kas iedvesmos un motivēs rūpēties par pašsajūtu daudz vairāk.

Kā smaržo laime? Akvelīnas Līvmanes padomi 01.07.2016 18:57

Vai vēlaties nostiprināt imunitāti?Nevarat iemigt? Vēlaties atmodināt seksuālās vēlmes? Zinātnieki ir pierādījuši, ka ārkārtīgi svarīga loma šajos procesos ir ožai. Smaržas var atgādināt par skaistiem dzīves brīžiem un rūgtām asarām, tās var uzmundrināt un atslābināt, izsaukt sajūsmu un arī izraisīt nepatiku. Kā pārliecināties, vai izvēlētā ēteriskā eļļa ir kvalitatīva?

Ziņģītes veselīga rīta rituāla trīs soļi 15.06.2016 15:29

Inese Ziņģīte 20 gadu vecumā pēc smagas mugurkaula traumas kļuva paralizēta. Lai arī ārsti nedeva cerības, viņa pati izstrādāja savu īpašo vingrojumu kompleksu un septiņu gadu laikā atsāka staigāt. Kopš tā laika Ziņģīte dalās ar saviem veselīga dzīvesveida ieteikumiem un ir kļuvusi zināma Latvijā. Ziņģīte atklāj sava rīta rituāla trīs soļus, kas dienai nodrošina možu garu.

Ar iedvesmas lekciju un īpašu meistarklasi ceturtdien, 16. jūnijā, Esplanādes parkā Rīgā festivāla “Zelta ritmi” ietvaros uzstāsies veselīga dzīvesveida piekritēja Inese Ziņģīte. Pasākums apmeklējams bez maksas.

Saulgriežu Jogas festivāls 2016 – pasaules jogas praktiķi, mūziķi no Austrālijas un iedvesmojošā GONGU NAKTS 27.05.2016 06:30

Jau ceturto gadu kvalitatīvas dzīves cienītājiem ir iespēja tikties Saulgriežu jogas un mūzikas festivālā. Laikā, kad saules enerģijas spēks ir visizteiktākais, no 17. līdz 19.jūnijam, vienkopus pulcējas jogas praktiķi, meistari, entuziasti, kā arī tie,kas vēlas iepazīties ar jogu, lai piedzīvotu intensīvu un enerģētiski spēcīgu notikumu, gūstot jaunu pieredzi un zināšanas.

Mazliet par dziedināšanos. Kāpēc šobrīd tas būtiski, kāpēc agrāk neiespējamais kļūst iespējams. 1.daļa 23.05.2016 18:00

Nebūs lieki piebilst, ka šeit rakstītais ir daudzu gadu personīgās dziedināšanās pieredze, sarunas "līdz mielēm" par šo tēmu ar saviem domubiedriem/kolēģiem un neapšaubāmi konsultācijas, darbs jeb precīzāk mana loma citu cilvēku dziedināšanās ceļā nodarbībās vai individuāli.

Desmit maģiski ziedi, kas harmonizē, nomāc stresu un aizsargā 19.05.2016 19:34

Meditācija ir nodarbe, kas ļauj atbrīvot prātu no domām, kas nomāc, nogurdina un neļauj atslābināties. Mūsdienās pieejami simtiem meditācijas paņēmienu, kas parasti veicina modru esošā stāvokļa apzināšanos. Ir pavasaris, skaistais maija mēnesis, kad visapkārt zaļo un plaukst ziedi, harmonizējot ar mūsu pašu sajūtām šajā laika posmā. Kādēļ mēs jūtam kaut kā jauna sākšanos, kādēļ biežāk iemīlamies pavasarī, kādēļ vēlamies sākt dzīvot veselīgi, kvalitatīvi tieši tagad? Iepazīsties ar dabas košumu, kam ir liela nozīme šo cēloņu likumsakarībās.

HELSUS aicina uz lielāko zināšanu festivālu Baltijā! 17.05.2016 15:46

Jau šonedēļ - 2016. gada 21. un 22. maijā Jelgavā notiks starptautiskais zināšanu festivāls HELSUS 2016. Festivāls vienuviet pulcēsies vairāk kā 240 meistarus - zinātniekus, lektorus un praktiķus, kuri ar zināšanām dalīsies HELSUS 7 dārzos: Veselības dārzā; Uztura dārzā; Vides dārzā; Dvēseles dārzā; Sevis izzināšanas dārzā; Fiziskās prakses dārzā; Dārzā bērniem.

Saulgriežu jogas un mūzikas festivāls piedāvā ieskaņas pasākumu sēriju “Pielaiko jogu parkā!” 13.05.2016 10:18

Katru sestdienu, līdz Saulgriežu jogas un mūzikas festivālam, Kronvaldu parkā plkst. 10:00 no rīta, norisināsies bezmaksas jogas nodarbība, ko apmeklēt aicināti kā jogas praktiķi, tā visi tie,kas vēlas “pielaikot jogu”, izmēģinot to pirmoreiz. Turpmāko piecu nedēļu laikā, ik sestdienas rītu, būs iespēja piedzīvot dažādu pasniedzēju vadītas jogas nodarbības, atšķirīgās tehnikās, iepazīties ar jogas pasniedzējiem, kā arī vairāk uzzināt par gaidāmo festivālu kvalitatīvas dzīves cienītājiem,kas šogad norisināsies no 17. līdz 19.jūnijam,Siguldā.

HELSUS aicina: Kaldini sevi, rotā tautu! 11.05.2016 14:00

2016. gada 21. un 22. maijā Jelgavā HELSUS festivāls 2016 aicinās savu izziņas ceļu rast ikvienam. Lai paveiktu iecerēto, vienuviet šogad pulcēsies vairāk kā 240 meistari - zinātnieki, lektori un praktiķi, kuri ar zināšanām dalīsies 7 HELSUS dārzos: Veselības dārzs; Uztura dārzs; Vides dārzs; Dvēseles dārzs; Sevis izzināšanas dārzs; Fiziskās prakses dārzs; Dārzs bērniem.

Ceturtais „Saulgriežu jogas un mūzikas festivāls” (17.–19. jūnijā Siguldā) 06.05.2016 15:19

Jau ceturto gadu jogas un veselīgā dzīvesveida praktizētāji ir aicināti uz kopā sanākšanu „Saulgriežu jogas un mūzikas festivālā”, kur norisināsies dažādas jogas un ar veselību saistītas prakses un semināri visai ģimenei. Festivāla trīs dienu programma piedāvā jogas klases un lekcijas ar vietējiem un ārvalstu viesiem, veselīga uztura speciālistu paraugstundas kulinārijā, kā arī radošas un dzīvespriecīgas aktivitātes jaunajai paaudzei.

Dieva aptiekā rastā veselība 28.04.2016 15:06

Vai zinājāt, ka pret katru slimību dabā atrodams kāds augs? Jā, Dieva aptiekā ir viss. Un agrākos laikos cilvēki to zināja. Šodien lielākā daļa ļaužu ir aizmirsuši šīs senču gudrības, kā rezultātā cieš no smagām slimībām. Ir laiks sākt rūpēties par savu ķermeni un veselību, atgriežoties pie dabas un Dieva aptiekas. Jo tikai tā mēs varēsim atbrīvoties no dažādām saslimšanām, nenodarot nekādu kaitējumu savam organismam.

Akmeņi, to krāsa un dziedinošās īpašības 20.04.2016 17:16

Krāsas dziedinošā iedarbība ir saistīta ar konkrēta garuma viļņu svārstības ietekmi uz mūsu orgāniem un psihiskajiem centriem. Visas matērijas formas ir Visuma Apziņas ārējās izpausmes formas. Arī akmeņi, metāli un dārgakmeņi ir noteiktas enerģijas izpausmes forma. Tā kā akmeņu spēks ir atkarīgs no to spējas lauzt un atstarot gaismu, tie var palīdzēt net tikai slimību gadījumos, bet arī lai pastiprinātu vāju čakru.

Darīsim sevi un šo pasauli labāku 11.04.2016 15:51

Pamācoša un pielietojama informācija dažādās dzīves jomās un tēmās – tā par sevi raksturo radošās dzīves studija “Alfa Jums”. Tā ir iespēja katram pašam strādāt ar sevi praktiski, jo otra vietā darīt nav iespējams, tikai cilvēks pats var mainīt savu dzīves kvalitāti. Dzīves studija ir vieta, kur smelties padomu, atbalstu, spēku. Lai mainītos, ir jāsaprot problēmu cēloņi – šeit izpalīdzīgs var būt pie dziednieks vai zemapziņas problēmu izzīmēšanas nodarbības, kuru laikā tiek aplūkota zemapziņa, apjaustas aplamās programmas un dvēseles traumas, ar kurām jāstrādā. Tas ir darbietilpīgs process, kuru kā paša tīrīšanās ceļu izvēlas apņēmīgākie un disciplinētākie.

Džuan Juaņ cigun – zinātne par dzīvi 06.04.2016 17:55

Kurš gan nevēlas uzlabot dzīves kvalitāti, noturēt sevi pie labas veselības un kļūt laimīgs? Bet vai esam gatavi pielikt pūles, izkopt pārliecību un neatlaidīgumu, lai to sasniegtu? Turklāt – realizētu ilgtermiņā, visas dzīves laikā? Varētu teikt, ka tas ir viens no cilvēka lielajiem dzīves mācības uzdevumiem – atrast dabisku, sev piemērotu veidu, kā apzināti virzīt savu būtību uz veselīgu un harmonisku dzīvi.

Sajust, saprast, atveseļot 05.04.2016 10:10

Homeopāts un pediatrs Edgars Mednis, iespējams, savus mazos pacientus pazīst pat labāk nekā viņu vecāki. Lai noskaidrotu slimības iemeslu un cēloni, reizēm ar mazajiem ķipariem jāpavada pat vairāk nekā stunda. Dakteris Mednis ir pārliecināts, ka ar homeopātiju iespējams izārstēt gandrīz jebkuru slimību. Taču svarīgākais, ko viņš dod mazo pacientu vecākiem, ir drošība. Gan par to, ka dakteris vajadzības gadījumā būs sasniedzams, gan par to, ka ārsts atbild par saviem vārdiem un, protams, darbiem...

Skats uz pasauli aizvērtām acīm 24.03.2016 15:43

Reizēm neizskaidrojamais ir vēl vērtīgāks par taustāmi apstiprināmo un ziniet, tas aizrauj sev līdzi. VIJA BUŠA ir dabiskas redzes atjaunošanas skolotāja. Ticību saviem dziļākajiem spēkiem un mazliet vieglprātīgu attieksmi viņa uzskata par milzum lielu panākumu atslēgas svarīgākajiem posmiem. Stāstot par acs atslābināšanas metodēm un to izcelsmi, nonākam līdz skaidrībai par prāta un dzīves ceļu mezgliem.

Pasakaina ziedu pasaule liek aizmirst par slimību 11.03.2016 15:36

Vakar pēcpusdienā Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” Bērnu nodaļas telpās pavērās ļoti neparasts skats – ikdienā kluso un mierīgo medicīnas iestādi pāršalca priecīgas bērnu čalas un pārpludināja ziedi. Labdaris.lv bija sarīkojis pasākumu “Ziedu kaleidoskops”. Tur viss izskatījās un bija priecīgs, radošs, pavasarīgs un gaišs. Telpas rotāja ziedi, bērni darbojās dažādās radošajās meistarklasēs, apbrīnoja ziedu feju un rotājās paši. Tā bija īsta pavasara ziedu pasaka!

Uzzini kā pārvarēt stresu ar iztēles palīdzību 04.03.2016 15:18

Iedomājieties situāciju, ka jums jāsniedz prezentācija savai priekšniecībai, taču jūs vienkārši nekādi nespējat koncentrēties.Jūs nervozējat, uztraucaties, un, cenšoties atcerēties pirmos vārdus, atskāršat ka pilnīgi nekas nav palicis prātā. Un jo vairāk pūlaties atsaukt atmiņā stāstāmo, jo lielāks stress jūs pārņem! Un tā, jūs paņemat pārtraukumu, aizverat acis un cenšaties atcerēties savas iepriekšējās brīvdienas okeāna krastā. Jūs sadzirdat ritmiskas viļņu šalkas, sajūtat gaisa sāļo smaržu un saules staru siltumu uz savas ādas. Iztēlojoties šo ainu, jūs sākat lēnām atslābināties, sirds ritms un elpošana palēninās. Pēc dažām minūtēm atverot acis, sajūtat atvieglojumu, jūtat, ka pārvaldāt situāciju un vairs nav grūtību atcerēties prezentācijas ievadvārdus.

Četri dabīgie preparāti labākam miegam 02.03.2016 19:45

Ja ir grūtības aizmigt, ārsti iesaka izvērtēt savu dzīvesveidu – iespējams, tu lieto pārāk daudz kofeīna, pārāk maz kusties, vēlu vakaros daudz strādā vai pavadi laiku pie televizora ekrāna. Ja tomēr ar izmaiņām dzīvesveidā nepietiek, atgūt veselīgu naktsmieru var palīdzēt dabīgi preparāti. Kādu augu valsts līdzekļu iekļaušana uzturā palīdzēs atgriezties pie saldāka miega, stāsta aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa.

Dziednieka O.Peipiņa padomi 24 stundām diennaktī: veselībai, priekam, veiksmei 20.02.2016 13:41

Savu rītu sāciet ar kaķa uzvedības atdarināšanu. Kaķis ir neatkarīga būtne, dzīvo pats par sevi. Viņš jūt savu ķermeni, un pat neēdis neatzīsies, ka grūti. Viņam piemīt absolūta harisma. Lūk, daži padomi, kā arī jums sajust savu ķermeni, kļūt veseliem, dzīvespriecīgiem un laimīgiem.

Apgāds „Jumava” izdevis Oļega Auzera grāmatu „Mans sudraba ceļš apziņā” 23.12.2015 14:04

„Cilvēka augstākais mērķis ir būt par cēloni visam, bet viņa patiesā būtība un laime ir piepildīt otra vēlēšanos! Oļegs Auzers.

Oļegs Auzers — leģendārais sudraba burvis, kas nopietni aizrāvies arī ar Austrumu medicīnu un filozofiju, savā grāmatā “Mans sudraba ceļš apziņā” stāsta par mākslinieka un dziedniecības speciālista tapšanu caur pieskārieniem: tie ir pieskārieni bērnībai, mākslai, ētikai, bez kuras, kā izsakās pats autors, visi esam vien “gabals gaļas”.

Iznākusi “Topi vesels. Pavārgrāmata” – par ēdiena nozīmi cilvēka ikdienā 16.12.2015 16:46

Naturopāte un uztura terapeite Ance Anna Šternberga ir viena no aktīvākajām veselīga un dabīga dzīves veida popularizētājām Latvijā. Viņas grāmata “Topi vesels” ir daudzus motivējusi pievērst lielāku rūpību ikdienas maltītēm. Tagad klajā laista autores otrā grāmata “Topi vesels. Pavārgrāmata” ar receptēm veselīgai ikdienai.

Ziemassvētku aromātu maģija jeb kā ēteriskās eļļas uzlabo labsajūtu 10.12.2015 14:36

Kas gan rada labāku Ziemassvētku sajūtu par svaigi ceptu piparkūku, sulīgu mandarīnu un egļu skuju aromātu? Šīs smaržu kombinācijas rada ne tikai īpašu svētku noskaņu, bet tām ir arī ārstnieciska nozīme, ja tās tiek lietotas ēterisku eļļu veidā. Kā Ziemassvētku raksturīgākie aromāti ēterisko eļļu veidā iedarbojas uz cilvēka organismu, stāsta Ivanda Krastiņa, Apotheka sertificētā farmaceite.

Elīnas un Vestarda Šimku brīnumlīdzekļi cīņā pret stresu un nogurumu 02.12.2015 15:22

Decembris ir saspringts laiks daudziem mūziķiem, tostarp arī dzīvesbiedriem – Elīnai un Vestardam Šimkiem, kas 25. un 26. decembrī kāps uz Ķīpsalas skatuves Rīgas Ziemassvētku koncertos. Bet kādi gan ir mākslinieku īpašie rituāli pirms koncertiem un receptes cīņai pret vīrusiem, stresu un nogurumu, lai savus darba instrumentus – balsi un pirkstus – uzturētu lieliskā darba kārtībā?

Kā pagatavot ēdienu, kas dziedina – drīzumā “Topi vesels” pavārgrāmatā 17.11.2015 16:28

Ar vienmēr smaidīgo un dzīvespriecīgo Anci Annu Šternbergu latvieši jau ir pazīstami. Viņas pirmā grāmata “Topi vesels”, kurā Ance patiesi un atklāti runā par dzīves pagriezieniem, kas viņai likuši izvēlēties veselīgu dzīvesveidu, ir iekarojusi daudzu cilvēku sirdis. Drīzumā izdevniecība “White Book” laidīs klajā jau otro jaunās autores grāmatu.

Kādas zāļu tējas dzert rudenī? 05.11.2015 14:59

Vēsākam laikam iestājoties, arvien labprātāk baudām sildošas zāļu tējas, kas ir būtisks palīgs gan imunitātes stiprināšanā, gan arī tad, kad jau ir manāmas pirmās saaukstēšanās pazīmes. Dažādu simptomu ārstēšanai piemērotas dažādas drogas, taču, lai tās nevajadzētu gatavot katru atsevišķi, var dzert arī augu tēju maisījumus. Kā pareizi pagatavot zāļu tējas un kādām reizēm kāda droga ir piemērota, stāsta Ivanda Krastiņa, Apotheka sertificētā farmaceite.

Medus – šķidrais zelts veselībai! 02.11.2015 15:36

Medus pozitīvā ietekme uz veselību jau gadsimtiem ilgi tiek atzinīgi novērtēta visā pasaulē. Lai uzzinātu, kāpēc šajā rudenī arī Tev jāglabā mājās šis universālais saldais gardums, lasi BENU aptiekas farmaceita Vitālija Mitrohina padomus.

50 dabiski veidi, kā vairot enerģiju un cīnīties pret rudens nogurumu 20.10.2015 13:50

"Man nav spēka, nav enerģijas. Esmu pilnīgi iztukšots"... Tādi un līdzīgi teksti ļoti bieži izskan no apkārtējiem. Protams, gada tumšākais laiks dara savu: trūkst saules, siltuma un gaismas, līdz ar to arī spēki izsīkst ātrāk un lēnāk atjaunojas. Taču ir ļoti daudz dažādu veidu, kā palīdzēt sev, vairojot enerģiju dabiskā ceļā.

10 produkti, kas palīdz atbrīvoties no sāpēm 15.10.2015 17:09

Mūsdienu steidzīgais dzīvesveids nereti noved pie ēdienkartes, kas ietver neveselīgu, nesabalansētu pārtiku ar augstu cukura un tauku saturu. Šāds uzturs veicina iekaisumus, var pastiprināt sāpju sajūtu un izraisīt citus nelabvēlīgus blakus efektus. Izrādās, ka sāpju gadījumā ne vienmēr uzreiz jāķeras pie medikamentiem. LIDO uztura speciāliste Alise Kindzule iesaka 10 ikdienišķus pārtikas produktus, kas var palīdzēt mazināt sāpes un uzlabot dzīves kvalitāti.

Skaista un starojoša arī savā kāzu dienā jeb ko sniedz joga un meditācija 13.10.2015 17:44

Līdz kāzām palikusi vairs tikai nedēļa, taču darāmā joprojām netrūkst? Neskrieniet pa galvu, pa kaklu, lai visu paspētu. Palūdziet palīdzību savām uzticamajām draudzenēm vai tuvākajiem radiem - viņi noteikti neatteiks. Bet pati nedēļu pirms kāzām atliciniet sev. Jūs taču gribat savā kāzu dienā izskatīties skaista un starojoša?

Kas ir Geštaltterapija un ko dara Geštaltterapeits. 3.daļa 12.10.2015 14:23

Uz jautājumiem atbild geštaltterapeite, stila un tēla konsultante Dace Mūsiņa.
Geštaltterapija ir viens no psihoterapijas novirzieniem, kas palīdz cilvēkiem risināt attiecību problēmas, apzināties savas jūtas un vajadzības, ieraudzīt savas iespējas un izdarīt izvēles, saskatīt un pieņemt savas stiprās (un arī vājās) puses un iemācīties atrast un ņemt no dzīves to, kas katram konkrēti ir nepieciešams.

Kas ir Geštaltterapija un ko dara Geštaltterapeits. 2.daļa 08.10.2015 12:26

Uz jautājumiem atbild geštaltterapeite, stila un tēla konsultante Dace Mūsiņa.
Geštaltterapija ir viens no psihoterapijas novirzieniem, kas palīdz cilvēkiem risināt attiecību problēmas, apzināties savas jūtas un vajadzības, ieraudzīt savas iespējas un izdarīt izvēles, saskatīt un pieņemt savas stiprās (un arī vājās) puses un iemācīties atrast un ņemt no dzīves to, kas katram konkrēti ir nepieciešams.

Nākamā lapa