Nākamā lapa

Neatkarības dienas velobrauciena ietvaros apbalvos Latvijas radošākās ģimenes 29.04.2017 08:53

Par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 27. gadadienai jau nākamceturtdien, 4. maijā, Jūrmalā norisināsies vērienīgais Neatkarības dienas velobrauciens.Līdzās individuālajiem riteņbraucējiem vairākas paaudzes vienojošajās sacensībās piedalīsies arī Latvijas aktīvākās ģimenes, lai no sirds izbaudītu kopā būšanas prieku un aizvadītu svētkus uz patriotiskas un pozitīvas nots. Košākās un izdomas bagātākāskomandas jau ierasti saņems arī dažādas pārsteiguma balvas no pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem.

Kaspars Tupiņš: Aicinu skrējējus nepārvērtēt savas spējas un būt prātīgiem 27.04.2017 18:57

Pavasaris ir laiks, kad aktīvāk sākam nodarboties ar sportu, un daudzi pat nolemj izmēģināt spēkus kādā no daudzajiem maratoniem – skrienot, nūjojot vai braucot ar velosipēdu. Pazīstamais dažādu sporta pasākumu organizētājs, “Baltijas Maratoni”dibinātājs Kaspars Tupiņšdalās viedoklī par to, kas mudina sabiedrību piedalīties dažādos tautas sporta pasākumos, kā arī sniedz padomus, ko ņemt vērā, lai, piedaloties maratonā, nenodarītu kaitējumu savai veselībai.

Aicina riteņbraucējus vienoties Neatkarības dienas velobraucienā 26.04.2017 15:24

Jau nākamnedēļ, 4. maijā, par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 27. gadadienai Jūrmalā norisināsies par svinīgu tradīciju kļuvušais Neatkarības dienas velobrauciens, kas arī šogad solās pulcēt kuplu skaitu riteņbraukšanas entuziastu no visas Latvijas. Sacensību dalībniekivarēspārbaudīt spēkus dažādās aizraujošās distancēs, kas piemērotas kāprofesionāliem velobraucējiem, tā arī visiem šī sporta veida cienītājiem un tostarp arī ģimenēm ar bērniem.Ātrākie un radošākie braucēji jau ierasti saņems vērtīgas balvas.

Dalībnieki no visas pasaules jūnijā pulcēsies Rīgā Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēlēs 26.04.2017 08:48

No 2017. gada 13. līdz 18. jūnijam Rīgā notiks 5. CSIT Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēles, kuras tiek organizētas reizi divos gados un pulcē tūkstošiem dalībnieku no visas pasaules.

Ja pretī nāk cilvēks ar diviem “kociņiem”… 24.04.2017 14:34

Kad pirmo reizi uz ielas, parkā vai uz meža celiņa ieraudzījām cilvēkus, kas pārvietojas rokās turot divas patievas nūjiņas, kas izskatās kā tās, kuras izmanto slēpošanai, nedaudz izbrīnījāmies, vai ne? Kas tie tādi un kāpēc staigā ar šādiem “atribūtiem”? Vai tas nepieciešams cilvēka veselībai? Vai varbūt stājai? Nu jau sen neviens vairs par šādu skatu nebrīnās, jo zinām, ka tie ir “nūjotāji”.

Ēdiens var mainīt sportista karjeru 18.04.2017 17:40

“VEF Rīga” ir iekļuvusi VTB Vienotās līgas izslēgšanas turnīrā, milzīgu artavu tajā ieguldījis tieši pieredzējušais Jānis Blūms ar saviem precīzajiem tālmetieniem, kurš pēc aptuveni 10 gadu prombūtnes atkal spēlē Latvijā. Zinātāji Jāni raksturo kā spēlētāju, kurš ievēro stingru disciplīnu un rūpīgi seko līdzi savam uzturam. Pats Jānis tam piekrīt, atzīstot, ka tieši pareizs uzturs ir viena no atslēgām uz panākumiem sportā, un to iesaka atcerēties arī tiem, kas sporto prieka pēc.

Aicina pieteikt projektus Rīgas bērnu un jauniešu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai vasarā 17.03.2017 14:29

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu bērnu un jauniešu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai 2017. gada vasarā, kurā aicina piedalīties biedrības un nodibinājumus, kuri organizē darbu ar bērniem un jauniešiem un savu darbību veic Rīgas administratīvajā teritorijā.

Medaļas sadalītas - sacensības „Baltijas aplis 2017” noslēgušās 13.03.2017 13:54

Nedēļas nogalē, 11. un 12. martā, Elektrum Olimpiskajā centrā risinājās 18. starptautiskās sacensības mākslas vingrošanā “Baltijas aplis”, kurās skatītājus priecēja labākās mākslas vingrotājas no 14 valstīm. Lielisks bija Latvijas meiteņu sniegums grupu vingrojumos.

Rīgas pavasara rogainings aicina taku skrējējus uz Mežaparku 13.03.2017 13:41

Svētdien, 26.martā, Mežaparkā norisināsies jau sestais Rīgas rogainings, kas šogad īpaši aicina skrējējus pieteikties jaunajai distancei - 7 kilometru individuālajam taku skrējienam Mežaparkā. Taku skrējiens norisināsies paralēli pārējām rogaininga distancēm – bezmaksas bērnu pastaigai, 2, 4 un 6 stundu rogainingiem.

Rīgā par „Tīģerēna kausu” cīnīsies vingrotāji no deviņām valstīm 01.03.2017 23:56

3. un 4. martā Rīgas Vingrošanas skolā (Miera iela 62) risināsies starptautiskās sacensības sporta vingrošanā jauniešiem „Tīģerēna kauss”, kurās savu dalību šogad apstiprinājuši sporta skolu un klubu vingrotāji no deviņām valstīm: Latvijas, Baltkrievijas, Gruzijas, Izraēlas, Krievijas, Lietuvas, Norvēģijas, Ukrainas un Vācijas.

Jaunsardzes telpu orientēšanās sacensības 01.03.2017 23:22

Līdz ar marta sākumu vairākās Latvijas pilsētās tiks dots starts Jaunsardzes reģionālajām telpu orientēšanās sacensībām. Tās notiks četros jaunsardzes novadu centros, pārvēršot Latvijā labi pazīstamas ēkas orientēšanās sacensību arēnā.

Kas ir pulsometrs un kam tas nepieciešams? 21.02.2017 09:22

Mūsdienās radītas daudz un dažādas iekārtas, kas kalpo visdažādākajiem mērķiem, galvenokārt mūsu ikdienas dzīves uzlabošanai. Tās ir gan ierīces, kas izklaidē, palīdz ikdienas darbos, gan tās, kas palīdz sekot līdzi savam veselības stāvoklim. Viena no šādām ierīcēm ir pulsometrs.

Lai mīnusi nebiedē: Viestura Saldava ieteikumi sportošanai brīvā dabā 06.02.2017 19:49

Par spīti biezajai sniega segai un stindzinošajam salam, daudziem sports svaigā gaisā kļuvis par ierastu praksi. Tie, kuri šim pulciņam vēlas pievienoties, alternatīvā fitnesa treneris Viesturs Saldavs un Samsung Electronics Baltics sagatavojuši padomus pareizai sportošanai pieejamākajā un vislētākajā sporta zālē ar neierobežotu darba laiku – brīvā dabā.

Ziemas aktīvās atpūtas iespējas Rīgā 19.01.2017 13:22

Šogad Rīgā iekārtotas vairākas ziemas aktīvās atpūtas vietas - slēpošanas trases un slidotavas, lai rīdzinieki un pilsētas viesi varētu atpūsties svaigā gaisā, sportojot tepat pilsētā. Iedzīvotājiem šobrīd ir pieejamas sešas Rīgas pašvaldības finansētas slidotavas un trīs slēpošanas trases, kuras var izmantot bez maksas.

Kā iemācīties slidot? Lasi un dodies slidot jau šodien! 11.01.2017 13:57

Cilvēku domas par ziemu atšķiras. Ir tādi, kuri auksto laiku pacieš tāpat kā zobu sāpes, nevarot sagaidīt, kad beidzot atkal pienāks vasara, taču ir arī tādi cilvēki, kuri tieši pretēji - priecājas par to, ka zemi pārklāj sniegs un gaisa temperatūra noslīd zem nulles. Kādēļ? Jo tas nozīmē, ka var ļauties ziemas prieku baudīšanai – slēpošanai, šļūkšanai no kalna, snovošanai un, protams, slidošanai. Un slidot var ne tikai ledus hallēs, bet arī uz vietējiem dīķiem un ezeriem, ja vien tie ir aizsaluši ar pietiekami biezu ledus kārtu. Iemācīties slidot nekad nav par vēlu, tādēļ esam tev sagatavojuši padomus, kā sagatavoties kāpšanai uz ledus.

Pasākumā „Rīgas sporta laureāts” sveiks galvaspilsētas labākos sportistus un trenerus 05.12.2016 12:49

Piektdien, 9. decembrī, kinoteātrī “Splendid palace” (Elizabetes ielā 61) plkst. 18.00 sāksies “Rīgas sporta laureāts 2016” svinīgais pasākums, kurā sveiks galvaspilsētas labākos sportistus, trenerus, komandas, kā arī suminās gada populārākā sporta pasākuma organizatorus un pasniegs balvu nominācijā “Par mūža ieguldījumu”.

Noslēdzies konkurss – Rīgas izglītības iestādēs jauns sporta inventārs 02.12.2016 13:50

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments no 2016.gada jūlija līdz novembrim īstenoja LR Izglītības un zinātnes ministrijas konkursa „Sporta inventāra un aprīkojuma iegāde akreditētajās vispārējās un profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādēs” piecus projektus, kas vienādās daļas tika finansēti no valsts budžeta un Rīgas domes finanšu līdzekļiem, kā rezultātā galvaspilsētas izglītības iestādes, tajā skaitā gan skolas, gan bērnudārzi tika pie papildu jauna sporta inventāra.

Kā izvēlēties termoveļu? (1) 30.11.2016 14:45

Ziemas periodā īpaši tiek domāts par to kā justies silti un nesaltu. Ļoti labs risinājums ir termoveļa. Lai arī šķiet, ka termoveļa ir domāta tikai sportistiem, tad tā nav un arī ikdienas gaitās to var vilkt un justies silti un ērti. Termoveļu sākotnēji izgatavoja sportistiem, bet termoveļa sevī slēpj lieliskas īpašības, kuras var izmantot jebkurš. Termoveļas lielie plusi ir tādi, ka tā aizvada sviedrus no ķermeņa un uztur siltumu. Neatkarīgi vai dodaties slēpot vai tikai pastaigā pa mežu, termoveļa var būt ļoti noderīga un ļaus justies ērti un galvenais silti.

Aicina piedalīties Ziemassvētku volejbola kausa izcīņā 24.11.2016 14:06

Arī šogad, 18. decembrī, norisināsies nu jau par tradīciju kļuvušās Ziemassvētku kausa izcīņas sacensības volejbolā, kuras organizē Entuziastu Volejbola Līga sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Rīgā notiks telpu orientēšanās sacensības 22.11.2016 14:55

Sestdien, 26. novembrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes telpās (Ķīpsalas iela 6) notiks telpu orientēšanās sacensības, kur dalībnieku galvenais uzdevums būs atrast norādītos kontrolpunktus noteiktā secībā, par orientieri izmantojot karti. Par uzvarētāju kļūs tas, kurš izvēlējies gudrāko ceļu un distanci veicis visātrāk.

Aicina pieteikt pretendentus konkursam „Rīgas sporta laureāts 2016” 08.11.2016 16:31

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina pieteikt pretendentus konkursam „Rīgas sporta laureāts 2016”, kura mērķis ir izvērtēt un apbalvot labākos galvaspilsētas sportistus, sporta komandas un trenerus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem sportā, kā arī sumināt vērienīgāko sporta notikumu organizatorus.

Sports svaigā gaisā arī rudenī 07.10.2016 14:51

Fiziskas aktivitātes svaigā gaisā cilvēka organismam ir nepieciešamas visa gada garumā, tāpēc, pienākot rudenim, sportiskās aktivitātes nevajadzētu mest pie malas - gluži pretēji, mesties tajās iekšā ar daudz lielāku sparu un atdevi.

Rīgā notiks meistarsacīkstes regbijā 29.09.2016 12:26

Sestdien, 1. oktobrī, Rīgas modes un dizaina profesionālās vidusskolas stadionā (Ūdeļu iela 22) no plkst. 11.00 risināsies Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstes regbijā – 7.

Nedēļas nogalē notiks cīņa par Rīgas čempiona titulu basketbolā sievietēm 29.09.2016 12:22

Nedēļas nogalē, 1. oktobrī, Elektrum Olimpiskajā centrā (Grostonas iela 6b) no plkst. 12.30 notiks Rīgas 2016. gada čempionāta basketbolā sievietēm finālspēles.

Apgāds „Jumava” laidīs klajā apjomīgu izdevumu „Latvijas Bobsleja olimpiādes” 29.09.2016 11:58

Apgāds „Jumava” laidīs klajā unikālu Daiņa Caunes un Māra Zemberga grāmatu „Latvijas Bobsleja olimpiādes” sastādītājs Guntis Keisels. Šī grāmata uzskatāma par faktiski vienīgo dokumentālo materiālu par bobsleja attīstības vēsturi Brīvās Latvijas laikā.

“Lāčplēšu kross” jau otro gadu aicina uz Mežaparku vienoties skrējienā Latvijai 26.09.2016 15:06

Jau otro gadu Mežaparkā pulcēsies patriotiski un aktivitāšu mīloši dalībnieki, lai piedalītos taku un šķēršļu skrējienā “Lāčplēšu kross”. Skrējiens šogad norisināsies svētdien, 16.oktobrī, ar jaunu distanci garāku distanču cienītājiem – 10 kilometru Bruņinieku krosu, kas, līdzīgi kā pārējās distances, vedīs pa meža takām un ceļiem.

Seši padomi, kā pareizi sagatavoties pirmajām skriešanas sacensībām: iesaka fizioterapeits M. Osovskis 24.09.2016 13:29

Piedāvājam iepazīties ar pieredzes bagātā fizioterapeita Mareka Osovska ieteikumiem, kas noderēs, gatavojoties pirmajam maratonam, lai neatkarīgi no sportiskās sagatavotības pakāpes to noskrietu vēl labāk nekā cerēts.

Rīgā ar vērienu noslēgs šīs vasaras āra treniņu sezonu 23.09.2016 13:53

Šodien, 23.septembrī, laukumā pie Rīgas Kongresu nama strūklakas, ar aizraujošu skriešanas piedzīvojumu pa galvaspilsētas centru norisināsies šīs vasaras veiksmīgās āra treniņu sezonas noslēguma pasākums “PAKĀpiens”.

Nedēļas nogalē Jūrmalas pludmalē skriešanas un nūjošanas entuziastus sveiks Eiropas un Baltijas Vieglatlētikas savienību prezidenti 22.09.2016 13:16

Šo svētdien, 25. septembrī, Majoru pludmalē norisināsies viens no rudens sezonas gaidītākajiem tautas sporta pasākumiem – “Jūrmalas sporta svētki”. Pasākuma ietvaros gaidāmas gan dažādu distanču skriešanas sacensības, gan arī Latvijas Nūjošanas čempionāta 4. posms „Zemgales kauss” un daudzveidīgas sportiskas aktivitātes, kurās piedalīties varēs ikviens svētku apmeklētājs. Kā īpašie „Jūrmalas sporta svētku” viesi pasākumā piedalīsies un ar svinīgām uzrunām klātesošos sveiks arī Eiropas Vieglatlētikas asociācijas prezidents Sveins Arne Hansens, kā arī visu trīs Baltijas valstu Vieglatlētikas savienību prezidenti – Guntis Zālītis no Latvijas, Eimantas Skrabulis no Lietuvas un Ēriks Teigamagi no Igaunijas.

Jūrmalā notiks Veselības mēnesis 21.09.2016 11:18

Jau trešo gadu Jūrmalā rudens tiek sagaidīts ar pasākuma ciklu, kas veltīts veselībai un labsajūtai. Šogad veselībai veltītie pasākumi notiks mēneša garumā no 25.septembra līdz 23.oktobrim. Veselības mēneša laikā ikviens bez maksas varēs apmeklēt nūjošanas, ciguna, pludmales fitnesa, fizioterapijas, jogas un daudzas citas nodarbības, piedalīties mākslas un mūzikas terapijās, meistarklasēs par veselīgu dzīvesveidu, kā arī veikt veselības profilaktiskās pārbaudes. Kopumā Jūrmalas Veselības mēnesī pieejamas vairāk nekā 70 aktivitātes un pakalpojumi.

Sporto Rīga: ar skriešanas piedzīvojumu tiks svinēts vasaras āra treniņu sezonas noslēgums 21.09.2016 10:37

Šo piektdien, 23.septembrī, laukumā pie Rīgas Kongresu nama strūklakas ar aizraujošu skriešanas piedzīvojumu pa Rīgas centru “PAKĀpiens” tiks svinēts šīs vasaras “Sporto Rīga” veiksmīgās āra treniņu sezonas noslēgums.
Visiem aktīvā dzīvesveida piekritējiem piektdienas vakaru būs iespēja pavadīt aktīvā un sportiskā gaisotnē. 5km garā skrējiena “PAKĀpiens” distances maršruts vedīs cauri Rīgas centra parkiem. Pasākuma dalībniekus skriešanas laikā pavadīs vairāki “Sporto Rīga” treneri, kuri gan rādīs maršrutu, gan arī uzmanīs, lai neviens no sportot gribētājiem nepazūd, neatpaliek vai neskrien pārāk ātri.

“Jūrmalas sporta svētku” apmeklētājus sagaida krāšņa izklaides programma 19.09.2016 15:04

Svētdien, 25.septembrī, Majoru pludmalē jau ikgadēji norisināsies viens no rudens sezonas gaidītākajiem tautas sporta pasākumiem – “Jūrmalas sporta svētki”. Paralēli skriešanas un nūjošanas sacensībām sporta svētku dalībniekus un apmeklētājus visas dienas garumā sagaida arī dažādas sportiskas, radošas, veselīgas un izglītojošas izklaides aktivitātes gan lieliem, gan maziem.

Nūjošana kā lieliska alternatīva skriešanai: 6 mīti un patiesības par tautā iecienīto sporta veidu 16.09.2016 12:43

Nav noslēpums, ka nūjošana ir viena no visstraujāk augošajām sporta aktivitātēm pasaulē. Šobrīd kopējais nūjotāju skaits pārsniedz jau 10 miljonus. Arī mūsu platuma grādos šī aktivitāte pamazām gūst aizvien lielāku popularitāti, pulcējot tūkstošiem aktīvu sekotāju, taču, neskatoties uz to, ka nūjošana varētu šķist gaužām vienkārša, lai uzsāktu nūjot pareizi, ir nepieciešams kārtīgi iepazīties ar šī sporta veida tehnisko pusi.

Rīgas Sporta naktī būs iespēja tikties ar projekta „Sporto Rīga” treneriem 15.09.2016 12:36

Šo sestdien, 17.septembrī, jau sesto gadu Rīgas centrā norisināsies aktīvās atpūtas un brīvā laika festivāls „Rīgas Sporta nakts”. Vairākās vietās Rīgas centrā būs iespēja gan izmēģināt un piedalīties dažādās sporta aktivitātēs, gan arī vērot dažādu sporta veidu paraugdemonstrējumus un atklātos treniņus.

Rīgā risināsies Uļjanas Semjonovas kausa izcīņa basketbolā meitenēm 14.09.2016 16:45

No 15. līdz 18. septembrim basketbola skolas „Rīga” sporta bāzē „Daugavas sporta nams” (Kr. Barona iela 107) un sporta centrā “Rīdzene” (Kr. Barona iela 99c) risināsies Uļjanas Semjonovas kausa izcīņas sacensības basketbolā, kurā par medaļām cīnīsies U15 un U17 izlases meitenes no septiņām valstīm.

Nūjotāji no visas Latvijas Majoru pludmalē sacentīsies par čempiona titulu 09.09.2016 18:55

Svētdien, 25.septembrī, Majoru pludmalē pie Baltic Beach Hotel jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies viens no rudens sezonas gaidītākajiem tautas sporta pasākumiem – “Jūrmalas sporta svētki”. Šogad paralēli pludmales skriešanas sacensībām sporta svētku apmeklētājus sagaida arī Latvijas Nūjošanas čempionāta 4. posms „Zemgales kauss” ar trīs dažāda garuma distancēm, kurās savus spēkus pierādīt aicināti gan profesionāli nūjotāji, gan arī ikviens šī sporta veida cienītājs.

Aicina skolēnus pieteikties bezmaksas dalībai “Jūrmalas sporta svētkos” 09.09.2016 17:37

25. septembrī Majoru pludmalē norisināsies “Jūrmalas sporta svētki” - viens no rudens sezonas gaidītākajiem tautas sporta pasākumiem visu paaudžu aktīvā dzīvesveida entuziastiem. Lai mudinātu arī bērnus un jauniešus nodarboties ar sportu un izbaudīt kustības prieku, arī šogad, piesakot skolas komandu “Jūrmalas sporta svētkiem”, visu klašu skolēniem (1.-12. klase) dalība ir bez maksas.

Notiks skriešanas seriāla „Izskrien Rīgu!” sezonas noslēguma posms 07.09.2016 14:01

Svētdien, 11. septembrī, Lucavsalas aktīvās atpūtas parkā notiks skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu!” piektais – sezonas noslēdzošais posms. Sacensību sākums plkst. 11.00.

Septembra beigās Majoru pludmalē gaidāmi ikgadējie “Jūrmalas sporta svētki” 06.09.2016 13:46

25. septembrī Majoros norisināsies viens no rudens sezonas gaidītākajiem tautas sporta pasākumiem – “Jūrmalas sporta svētki”, ar ko krāšņi aizsāksies kūrortpilsētas Veselības mēnesis. Paralēli pludmales skriešanas sacensībām trīs dažādās distancēs svētku apmeklētājus sagaida arī Latvijas Nūjošanas čempionāta 4. kauss, kā arī virkne citu sportisku, radošu, veselīgu un izglītojošu izklaides aktivitāšu gan lieliem, gan maziem.

TOP 3 padomi – kā kļūt par profesionālu dejotāju 02.09.2016 14:59

Vai esi apmeklējis deju šovu, ko nespēj aizmirst? Vai neprātīgi mīli deju un savu kaislību esi iecerējis attīstīt profesionāla dejotāja karjerā? Ja vēlies kļūt par daļu no aizraujošās deju pasaules uz lielās skatuves, tad vērts ieklausīties profesionāļu pieredzē. Ieskatu karjeras aizkulisēs un koncertturneju saspringtajā grafikā sniedz teatrālā deju šova apvienības“Los Vivancos” mākslinieki, kuri 3. oktobrī uzstāsies arī Rīgā.

Nākamā lapa