Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:121, Did:0, useCase: 0

Nedēļas nogalē notiks cīņa par Rīgas čempiona titulu basketbolā sievietēm

Drukāt

Nedēļas nogalē, 1. oktobrī, Elektrum Olimpiskajā centrā (Grostonas iela 6b) no plkst. 12.30 notiks Rīgas 2016. gada čempionāta basketbolā sievietēm finālspēles.

Nedēļas nogalē notiks cīņa par Rīgas čempiona titulu basketbolā sievietēm

Sestdien plkst. 12.30 sāksies spēles par trešo vietu, kur laukumā tiksies Rīgas Stradiņa universitātes 2. komanda (RSU – 2) un Bērnu un jauniešu basketbola skolas “Rīga” TTP (BS Rīga/TTP) komanda. Savukārt cīņa par čempiona titulu sāksies plkst. 14.30, kad spēli sāks komandas RSU - 1 un TTT juniores.

Rīgas 2016. gada čempionātā basketbolā sievietēm startēja pavisam sešas komandas, čempionātu organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD).

Papildinformācija: Egīls Eglītis – RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldes Sporta nodaļas galvenais speciālists, tālr. 67037246, mob. 27898472.

Tev jābūt autorizētam,

" Vecākiem nekas daudz nav jādara, viņiem tikai nevajadzētu bērniem traucēt augt. Katram cilvēkam ir sava patība. Un vecāku pienākums, gods un laime ir pētīt, kāda ir mūsu bērna patība, iepazīties ar to."
/ Psihoterapeite Gunta Ancāne /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv