Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:121, Did:0, useCase: 0

Video: Rīga kandidēs uz Eiropas Sporta galvaspilsētas statusu

Drukāt

Piektdien Rīgas domes Portretu zālē notika preses konference par Rīgas kandidēšanu uz Eiropas Sporta galvaspilsētas statusu. Preses konferencē piedalījās Eiropas sporta galvaspilsētu un pilsētu federācijas (ACES) viceprezidents Džons Svensons, Rīgas vicemērs Andris Ameriks (GKR), Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis (GKR) un Eiropas "Fair Play" kustības izpildkomitejas locekle Baiba Veisa.

Kā uzsvēra Eiropas sporta galvaspilsētu un pilsētu federācijas (ACES) viceprezidents Džons Svensons, Rīgai ir viss nepieciešamais, lai saņemtu Eiropas Sporta galvaspilsētas titulu 2021.gadā.

Epadomi piedāvā videoieskatu preses konferencē

Vērtējums: +1

Tev jābūt autorizētam,

" Ja problēma ir atrisināma, ja esošajā situācijā vari kaut ko darīt, tad par to nav vērts uztraukties. Ja problēma ir neatrisināma, tad uztraukties nav jēgas. Vispār no uztraukšanās nav nekāda labuma."
/ Dalailama /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv