Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:121, Did:0, useCase: 0

Video: Rīga kandidēs uz Eiropas Sporta galvaspilsētas statusu

Piektdien Rīgas domes Portretu zālē notika preses konference par Rīgas kandidēšanu uz Eiropas Sporta galvaspilsētas statusu. Preses konferencē piedalījās Eiropas sporta galvaspilsētu un pilsētu federācijas (ACES) viceprezidents Džons Svensons, Rīgas vicemērs Andris Ameriks (GKR), Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis (GKR) un Eiropas "Fair Play" kustības izpildkomitejas locekle Baiba Veisa.

Kā uzsvēra Eiropas sporta galvaspilsētu un pilsētu federācijas (ACES) viceprezidents Džons Svensons, Rīgai ir viss nepieciešamais, lai saņemtu Eiropas Sporta galvaspilsētas titulu 2021.gadā.

Epadomi piedāvā videoieskatu preses konferencē
Vērtējums: +1
" Mana mīļā, mana drosmīgā arāju tauta! Drosmīgā, sīkstā, izturīgā tauta, par kuru daina vēsta šādus vārdus: man pieder tēvuzeme ar visām atmatām. Man pašam kungam būt, man pašam arājam! "
/ Ēvalds Valters /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv