Sporto Rīga: ar skriešanas piedzīvojumu tiks svinēts vasaras āra treniņu sezonas noslēgums

Drukāt

Šo piektdien, 23.septembrī, laukumā pie Rīgas Kongresu nama strūklakas ar aizraujošu skriešanas piedzīvojumu pa Rīgas centru “PAKĀpiens” tiks svinēts šīs vasaras “Sporto Rīga” veiksmīgās āra treniņu sezonas noslēgums.
Visiem aktīvā dzīvesveida piekritējiem piektdienas vakaru būs iespēja pavadīt aktīvā un sportiskā gaisotnē. 5km garā skrējiena “PAKĀpiens” distances maršruts vedīs cauri Rīgas centra parkiem. Pasākuma dalībniekus skriešanas laikā pavadīs vairāki “Sporto Rīga” treneri, kuri gan rādīs maršrutu, gan arī uzmanīs, lai neviens no sportot gribētājiem nepazūd, neatpaliek vai neskrien pārāk ātri.

Sporto Rīga: ar skriešanas piedzīvojumu tiks svinēts vasaras āra treniņu sezonas noslēgums

“PAKĀpiens” skrējiena maršrutā aptuveni ik pēc kilometra būs vairākas “spēka stacijas”, kurās treneri būs sagatavojuši vairākus aktīvus uzdevumus un vingrinājumu kompleksus. Ar vairākiem no šiem treneriem, vēl bez iknedēļas āra treniņiem, rīdziniekiem bija iespēja tikties jau pagājušo sestdien, 17.septembrī notikušajā aktīvās atpūtas un brīvā laika festivālā “Rīgas Sporta nakts”, kur bija iespēja kopīgi iesildīties vasaras āra treniņu sezonas noslēguma pasākumam “PAKĀpiens”.

„Sporto Rīga” ir komunikācijas platforma gan treneriem, gan sabiedrībai kopumā. Treneriem tā ir iespēja reklamēt sevi, informēt par saviem treniņiem, kā arī iepazīstināt ar veselīga dzīvesveida niansēm, savukārt Rīgas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, tā ir iespēja ātri un vienkopus uzzināt par āra treniņu iespējām pilsētā.

“Sporto Rīga” un “PAKĀpiens” kopīgais mērķis ir piesaistīt rīdziniekus un pilsētas viesus aktīvam dzīvesveidam un sportiskām aktivitātēm, parādot, ka tām ir vieta ikdienas straujajā ritmā. Skriešana pasākumā tiks apvienota ar funkcionālo treniņu. “PAKĀpiens” nav sacensības, bet gan aizraujošs treniņš visiem aktīvā dzīvesveida piekritējiem.
Pasākumu organizē biedrība “Par sportisku sabiedrību”. Plašāka informācija par pasākumu pieejama “Sporto Rīga” facebook lapā.

„Sporto Rīga” projektu atbalsta Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Projekta draugi: „Sportland”, pasākumu aģentūra “Meduza”, “Atlētika”, “Baker Nutrition”.

Tev jābūt autorizētam,