“Jūrmalas sporta svētku” apmeklētājus sagaida krāšņa izklaides programma

Drukāt

Svētdien, 25.septembrī, Majoru pludmalē jau ikgadēji norisināsies viens no rudens sezonas gaidītākajiem tautas sporta pasākumiem – “Jūrmalas sporta svētki”. Paralēli skriešanas un nūjošanas sacensībām sporta svētku dalībniekus un apmeklētājus visas dienas garumā sagaida arī dažādas sportiskas, radošas, veselīgas un izglītojošas izklaides aktivitātes gan lieliem, gan maziem.

“Jūrmalas sporta svētku” apmeklētājus sagaida krāšņa izklaides programma

“Jūrmalas sporta svētki” Majoru pludmalē norisināsies jau trešo gadu pēc kārtas, un šogad tie būs vēl vērienīgāki nekā līdz šim. Jau no plkst. 8:30 aktīvās atpūtas cienītāji no visas Latvijas ir aicināti pulcēties Majoru pludmalē pie Jūrmalas pludmales centra, posmā starp Kaiju un Ērgļu ielu, kur tiks uzsākta reģistrācija un numuru izsniegšana skriešanas un nūjošanas distancēm.

Plkst. 10:00, līdz ar pirmajiem startiem, pasākuma apmeklētāji varēs nodoties aktīvai atpūtai, arī šaujot ar loku, veidojot un laižot gaisa pūķus, pārbaudot līdzsvaru, raidot grozā basketbola soda metienus, vērojot ielu vingrotāju paraugdemonstrējumus, zīmējot hennas tetovējumus, apgleznojot akmeņus, spēlējot smilšu spēles-gaismas kastes, izgaršojot vietējos labumus, kā arī veicot citas aizraujošas aktivitātes un pavadot dienu sportiski uzlādējošā gaisotnē.

Neiztrūkstoša sporta svētku sastāvdaļa būs arī ASICS pēdu testi kāju un gaitas analīzei Fiziocents fizioterapeita Mareka Osovska uzraudzībā, kas palīdzēs izvēlēties piemērotākos apavus skriešanai. Tāpat pasākuma dalībniekiem būs iespēja apmeklēt izbraukuma tirdzniecības stendus, nodegustēt dažādu produktu jaunumus un saņemt vērtīgus farmaceita ieteikumus. Pozitīvu noskaņojumu visas dienas garumā uzturēt palīdzēs arī DJ un atraktīvais pasākuma vadītājs Armands Simsons.

Pieteikties “Jūrmalas sporta svētkiem” ir iespējams, aizpildot anketu mājas lapā Maratoni 2016 Reģistrējoties iepriekš, līdz 21. septembrim, dalības maksa 5km un 10km skriešanas distancēs ir 10 EUR, 21km un 10km nūjošanas distancē tā ir 5 EUR, savukārt 5km nūjošanas distancē dalības maksa ir 3 EUR. Kā ierasts, Bērnu distancē jaunākajiem dalībniekiem vecumā līdz 12 gadiem, reģistrējoties iepriekš, dalība ir bez maksas. Tāpat bezmaksas dalība tiek piemērota arī visiem 1. -12. klašu skolēniem. Sacensību dienā reģistrācijas maksa pieaugs.

Ar „Jūrmalas sporta svētkiem” Jūrmalas pilsētā iesāksies Veselības mēnesis, kura laikā no 25.septembra līdz 23.oktobrim ikviens interesents varēs apmeklēt nūjošanas, ciguna, pludmales fitnesa, fizioterapijas, nūjošanas, jogas un daudzas citas nodarbības, piedalīties mākslas un mūzikas terapijās, meistarklasēs par veselīgu dzīvesveidu, kā arī veikt veselības profilaktiskās pārbaudes. Kopumā Veselības mēnesī būs pieejamas vairāk nekā 70 aktivitātes un pakalpojumi.

“Jūrmalas sporta svētkus” organizē “Alpha Baltic Sport”, uz svētkiem aicina Jūrmalas pilsēta. Aktīvu un veselīgu dzīvesveidu atbalsta tirdzniecības centrs Galleria Riga.

Tev jābūt autorizētam,
" Mirklis, kad tu jūti, ka tas cilvēks ir tavs, ka viņš ir tuvinieks, un ka tu esi viņa, – tad pazūd egoisms, pazūd bailes. Tas, ka spēj redzēt vienkāršo, īsto cilvēcību citos – vienkāršo, īsto, dzīvo cilvēku – ar acīm, ar kustībām, ar augumu – un ka tu vari būt ar viņu kopā šajā mirklī, darīt kaut ko, vēlēties... Galvenais, lai sajūta nāk no sirds. Un tas ir visskaistākais."
/ Ieva Akuratere /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv