Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:121, Did:0, useCase: 0

Video: Saeimas komanda zaudē draudzības spēlē hokejā

15.decembrī Jelgavā jau trešo reizi hokeja draudzības spēlē spēkiem mērojās Saeimas un Zemnieku saeimas hokeja komandas. Saeimas komandu laukumā izveda tās kapteinis Imants Parādnieks, no deputātiem vēl laukumā bija manāmi Gaidis Bērziņš un Viktors Valainis. Gan Imantam Parādniekam, gan Gaidim Bērziņam bija labas izdevības gūt vārtus no soda metienu līnijas, bet viņi tās neizmantoja un ļoti spraigā cīņā spēle noslēdzās neizšķirti 1:1, bet spēles pagarinājumā uzvaru izrāva Zemnieku saeimas komanda, kas uzvarēja arī improvizētā pēcspēles 5 metienu sērijā. Pēc spēles komandas draudzīgi atvadījās un nolēma tikties atkal nākamgad.

Kā ziņojis Saeimas preses dienests, ar hokeja spēli saistītos izdevumus dalībnieki sedza no saviem personīgajiem līdzekļiem.
Vērtējums: +1
" Mana mīļā, mana drosmīgā arāju tauta! Drosmīgā, sīkstā, izturīgā tauta, par kuru daina vēsta šādus vārdus: man pieder tēvuzeme ar visām atmatām. Man pašam kungam būt, man pašam arājam! "
/ Ēvalds Valters /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv