Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:121, Did:0, useCase: 0

Jau tradicionāli Rīgas svētkos pulcēs daudzus moto sporta cienītājus un spēkratu īpašniekus

Redakcija
Redakcija

Jau tradicionāli Rīgas svētkos pulcēs daudzus moto sporta cienītājus un spēkratu īpašniekus
"Rīgas svētki 2015" publicitātes foto
Autors: Photo Agency F64

Rīgas 815. gadadienas svētkos pilsētas iedzīvotāji un viesi aicināti uz vienu no lielākajām svinību norises vietām - 11. novembra krastmalu, kur 13. augustā gan pie lielās skatuves, gan Eksporta ielas posmā (starp Muitas un Miķeļa ielu) no pulksten 11.00 līdz 17.00 notiks sacensību “Rīgas kauss 2016” un konkursa “Latvijas Gada motocikls 2016” aktivitātes.

Arī šogad Rīgas svētku rīkotāji ir padomājuši par moto cienītājiem. Sestdienas svētku programma 11. novembra krastmalā sāksies ar konkursa “Latvijas Gada motocikls 2016” dalībnieku parādes braucienu, bet 12.30 tiks atklāta konkursa laureātu ekspozīcija.

Jau trešo gadu pēc kārtas, sadarbībā ar biedrību “Streetfighters Latvija” un Latvijas Motoklubu asociāciju Eksporta ielas posmā (starp Muitas un Miķeļa ielu) tiks noskaidrots ātrākais Latvijas motobraucējs dragreisa disciplīnā.
Par Rīgas kausu cīnīsies divu klašu – “Sport” un “Ielas” braucēji. Uz fināla līnijas stāsies labākie no abām klasēm, lai pierādītu kurš, ielas vai sporta braucējs, būs spēcīgāks. Pagājušais gads parādīja, ka ne vienmēr “sport” nozīmē uzvaru.

Dragreisa pirmais starts būs skatāms pulksten 13.45, taču skatītāji aicināti ierasties jau 11.00, kad sāksies brīvie treniņi. Pulksten 12.15 sāksies kvalifikācijas braucieni, kas iezīmēs pirmos rezultātus un ļaus izvēlēties iespējamos favorītus. Noteikti aicinām apmeklēt visu dalībnieku parādi, kura sāksies 13.30. Visgaidītākā dienas daļa – fināli sāksies 14.45 “Ielas klasei” un 15.15 “Sporta klasei”. Pēc tiem, ļaujot dalībniekiem nedaudz atpūsties, skatītājus un braucējus priecēs moto kaskadiera Jāņa Gaveikas triki.

16.15 - Grand Finale, kurā tiks noskaidrots “Rīgas kausa 2016” ieguvējs, bet pulksten 17.00 - laureātu apbalvošana uz lielās skatuves.Ar detalizētu svētku programmu var iepazīties Rīgas svētku oficiālajā interneta vietnē www.rigassvetki.lv. Aktuālajām ziņām aicinām sekot līdzi sociālajos tīklos: www.twitter.com/rigassvetki, www.facebook.com/RigasSvetki.

Rīgas svētkus piedāvā Rīgas dome sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi un nodibinājumu „Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs”; organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar pasākumu veidotājiem – uzņēmumiem un sabiedriskajām organizācijām.

Atgādinām, ka svētku dienās, 13. un 14. augustā, Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas.Http://www.RezervesDALAS24.Lv