Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:121, Did:0, useCase: 0

Foto: Stilīgākais gada velobrauciens fotomirkļos. Aizvadīts 5. Tvīda brauciens Ogrē

Piektdien, Latvijas neatkarības dienā ap 300 dalībnieku Ogrē pulcējās, lai piedalītos “M.Pūre” beķerejas un restorāna saimnieku Ivetas Zāģeres un Māra Bulata rīkotajā 5.Tvīda braucienā Ogrē. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad dalībnieki bija pamatīgāk piedomājuši par braucienam atbilstošu svētku apģērbu – skatītājiem netrūka, kur acis pamielot.

Tas, ka šis pasākums raksta nākotnē, šobrīd ir nenoliedzams fakts. Vēl nevienā no braucieniem nav piedalījušies tik daudz bērnu un pusaudžu. Arī skaisti sapucējušo senioru šogad bija manāmi vairāk dalībnieku vidū.

Foto: Voldemārs Stāvusis un Dace Voitkeviča

Tev jābūt autorizētam,

" Ļaujot citiem iejaukties savā dzīvē, mēs pārstājam sekot dvēseles aicinājumam, un tas rada disharmoniju un slimību. Brīdī, kad sevī ļaujam ienākt cita cilvēka domai, tā novirza mūs no patiesā dzīves ceļa."
/ Edvards Bahs /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv