Video: Iepazīsties- drošākais rehabilitācijas centrs pasaulē

Drukāt

Tieši tā- drošākais, jo diez vai atrodama vēl kāda veselības iestāde, zem kuras izbūvēts paaugstinātas drošības pazemes bunkurs, kurš piedevām aprīkots ar visu nepieciešamo, lai pāris mēnešus paglābtos, piemēram, kodolkatastrofas gadījumā. Bet tieši tāda veselības uzlabošanas iestāde atrodama tepat pie mums Latvijā, gleznainā mežu un kalnu ielokā, un tiek dēvēta par- Līgatnes rehabilitācijas centru.

Šeit ikvienu priecē un patīkami pārsteidz ne tikai apkārtējās dabas skaistums, kas jau pats par sevi relaksē un dziedina, bet arī kvalificētu speciālistu vadībā noritošās procedūras, kas vienlaicīgi ārstē un sniedz patīkamas sajūtas ķermenim. Centrs ir aprīkots ar mūsdienīgām medicīniskajām tehnoloģijām un ik gadu apkalpo apmēram 2000 cilvēku, nodrošinot sekojošus pakalpojumus:

- plašu ārstu – rehabilitologu spektru;
- dažādas rehabilitācijas programmas;
- veselības uzlabošanas un skaistumkopšanas programmas;
- ēdināšanas un viesnīcas pakalpojumus;
- telpas semināriem, konferencēm;
- plašas brīvā laika pavadīšanas iespējas dabā;
- pazemes bunkura apskati.

Piedāvājam sarunu ar Līgatnes rehabilitācijas centra fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsti Ilzi Bērziņu un nelielu ieskatu Padomju Slepenajā Bunkurā. Vairāk informācijas ŠEIT

Vērtējums: +1

Tev jābūt autorizētam,

" Ja esi savā īstajā vietā, tad darbs sagādā vairāk izklaides nekā izklaide. To, kas mums patīk, mēs viegli pārvēršam par spēli, un tas vienmēr rada jaunu enerģiju un motivāciju."
/ Stīvs Čandlers /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv