Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:2, Did:0, useCase: 0

Video: Arturs Laimīgais: Zinu, kā Latvija var kļūt par laimīgāko valsti pasaulē!

Vakar un šodien Rīgā notiek vēl nebijis pasākums- īsta smieklu revolūcija, jeb pirmais SMIEKLU JOGAS seminārs, ko vada smieklu jogas pamatlicējs Latvijā- Arturs Laimīgais vai Arturs Ivanovs, kurš ir SIA "SMIEKLU JOGA" dibinātājs, pirmais no Latvijas, kurš ir mācījies par smieklu jogas skolotāju pie Pasaules smieklu jogas pamatlicēja - Indijas ārsta Dr.Madan Kataria.

Piedāvājam ekskluzīvu- pirmo videointerviju Latvijā ar SMIEKLU JOGAS semināru vadītāju- Arturu Laimīgo, kurš sarunas laikā ļoti daudz smējās, izskaidroja arī smieklu jogas zinātnisko un ārstniecisko pusi un ,nekautrējoties, pasludināja nosprausto mērķi- Latvijai jākļūst par laimīgāko zemi pasaulē! Jautru un vērtīgu skatīšanos!

Ar Arturu Ivanovu sarunājās Iveta Apškrūma, Epadomi.lv
Vairāk par smieklu jogu- ŠEIT
Vērtējums: +1
" Advents, cilvēcīgā valodā runājot, ir iespēju laiks - Dieva piešķirtas un Viņa Debesu Baznīcas "apstiprinātas" atjaunotnes un sevis, savas sirds un dvēseles izgaismošanas laiks tuvojošās Jēzus piedzimšanas gaismā. "
/ Didzis Kukainis /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv