Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:89, Did:0, useCase: 0

Uztaisi Valentīndienas apsveikumu kartiņu pats 13.02.2018 14:09

Jau rīt mīlestības svētki. Sagatavojies! Valentīndienā pieņemts savam mīļajam cilvēkam dāvināt kartiņu, kurā attēlota mīlestības simbolika. Protams, tādu kartiņu var atrast internetā un nosūtīt uz e-pastu. Taču var arī uztaisīt savām rokām un tad tā noteikti būs mīļāka un personīgāka. Lūk, viens piemērs.

Paša rokām taisīta apsveikuma kartiņa "Mīlestības zilonis" (2) 14.02.2012 13:14

Personīgi man šī ir mīļākā Valentīndienas kartiņa. Lai uztaisītu jauko un sirsnīgo mīlestības zilonīti nepieciešamas būs tikai dažas lietas- rozā papīrs, līme un šķēres. Kartiņas izgatavošanas laiks- tikai 5 minūtes!

Pārsteidzošākā Valentīndienas dāvana šogad- nenokavē! (4) 05.02.2012 23:47

Arī pirms šiem Valentīnas svētkiem parādās aktuālā problēma- ko dāvināt? Auskari, ķēdītes, dāvanu kartes jau bijušas, ar to nepārsteigsi. Mašīnai vai mājai maks par plānu. Uzdāvini kaut ko oriģinālu, personīgu un skaistu- drauga zīmētu portretu no mākslinieces, kuras darbu jau novērtējuši LNT šova dalībnieki.

Oriģinālas dāvanas ar vērtību (5) 08.02.2011 11:04

Kā radās Valentīndiena un kas tad ir oriģinālas dāvanas ar vērtību Valentīndienā? Par pirmās Valentīndienas vēstules autoru tiek uzskatīts Orleānas hercogs Čārlzs (1415 g.), kurš tajā laika atradās ieslodzījumā Londonas Tauerā. Viņš bija ieslodzīts vientuļā kamera un nekādu izklaides iespēju viņam nebija, tāpēc, lai kaut kā īsinātu laiku viņš nolēma rakstīt mīlestības vēstules savai sievai.

Puķu valodas skaidrojošā vārdnīca (1) 05.02.2011 11:54

Nezini, kā atklāt mīlestību vārdos, savas jūtas vari izteikt arī ar ziedu palīdzību. Uzdāvini Valentīndienā ziedu, kurai piestiprināta zīmīte ar tavām visdziļākajām emocijām! Vēl jaukāka dāvana kļūs, ja katrā istabā noslēpsi ziedu ar dažādām tā nozīmēm. Lai tas labāk izdotos, tev var palīdzēt ziedu skaidrojošā vārdnīca.