Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:125, Did:0, useCase: 0

Nākamā lapa

Majas gatavota maltite – neaizstajama tradicija vai aizmirsta paradiba? 30.10.2018 09:40

Kurš gan nav baudījis gardu, mājās gatavotu maltīti kopā ar saviem tuvajiem? Tikko pagatavota ēdiena smarža ne tikai ir patīkama un rosina apetīti, bet arī asociējas ar mājām. Ikdienas steigā izvēlamies ieturēt maltīti ārpus mājām, taču ir vairāki iemesli, kāpēc vajadzētu gatavot maltīti mājās un baudīt to kopā ar saviem tuvajiem. Par ģimenes kopīgajiem brīžiem maltītes sagatavošanā un to, kāda nozīme ir virtuvei kā telpai mājās stāsta arī mamma, blogere, stiliste un modes māksliniece Indra Salceviča.

Aicina uz diskusiju “Par ko cīnījās latviešu strēlnieki? Strēlnieku tēls Latvijas vēsturē un kultūrā dažādos laikposms” 24.10.2018 09:49

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs (Brīvības bulvārī 32, Rīgā), kura telpās apskatāma 68 muzeju kopizstāde “Latvijas gadsimts”, reizi mēnesī rīko Vēlo otrdienu pasākumus.

Pieci psihoterapeita ieteikumi, kā izbēgt no parādu slazda? 08.09.2018 09:03

Pēdējās nedēļās atkal uzvirmojušas diskusijas par piemirstu, bet īsti nekad nerisinātu problēmu – daļas Latvijas sabiedrības atkarību no ātrajiem kredītiem. Aizdevums, kam teorētiski vajadzētu kļūt par glābšanas riņķi krīzes situācijā, ļoti bieži pārvēršas par akmeni kaklā, kas velk dzelmē. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs saskaitījis, ka 36% Latvijas iedzīvotāju, kuri paņēmuši ātro kredītu, nespēj to laikā atdot. Kā tikt galā ar šo katastrofu?

Tēva loma bērnu audzināšanā 07.09.2018 17:59

Jau izsenis zināms, ka bērnam ģimenē nepieciešami divi balsti un padomdevēji – gan mamma, gan tētis. Turklāt tuvojas 9. septembris jeb Tēva diena, kad akcentējam tēva lomas svarīgumu ģimenē. Par to, cik nozīmīgs tētis ir kā meitām, tā dēliem, stāsta psiholoģe, Rimi Bērniem eksperte Iveta Aunīte.

Ginekoloģe: Nemainot izglītības sistēmu, riskējam ar nākamo paaudžu veselību 05.09.2018 11:36

Pagājušajā gadā pieaudzis abortu skaits jaunietēm līdz 14 gadu vecumam, turklāt 20% no Latvijā reģistrētajiem HIV gadījumiem ir vecuma grupā no 18 līdz 29 gadiem. Biedējošā tendence rāda, ka vienlaikus, samazinoties dzemdību skaitam, abortu skaits pieaug. Vērojot situācijas attīstību un prognozējot nākotnes scenārijus, ir acīmredzami, ka jaunieši nezina, kā sevi pasargāt – fiziski un emocionāli. Cēloņi tam meklējami tieši izglītības sistēmā.

Viedoklis: Vai pirmklasniekam vajadzīgs arī pirmais mobilais telefons? 24.08.2018 13:29

Daļai Latvijas ģimeņu šis septembris būs īpašs – viņu bērni uzsāks pirmās skolas gaitas. Kamēr lielākiem bērniem jau ir izstrādājies savs skolas ritms, pirmklasniekiem un viņu vecākiem priekšā daudz jaunu iespaidu un priecīga satraukuma. Atvasēm kļūstot aizvien patstāvīgākām, daudzi vecāki ir pārliecināti – pienācis laiks arī pirmajam mobilajam telefonam. Tomēr tikpat bieži sabiedrībā izskan šaubas, vai tiešām pirmklasniekam ir vajadzīgs telefons un vai tas bērnam nebūs lieks kārdinājums un traucēklis.

Citāds viedoklis: Tramps rīkojas loģiski un ASV prezidentam atbilstoši 14.08.2018 12:42

Piedāvājam biedrības "Latvietis" aktīvista, vairāku grāmatu un filmu autora, Leonarda Inkina, viedokli par ASV prezidenta Donalda Trampa lēmumiem. Inkins uzskata, ka nekā nesaprotama, neloģiska un haotiska vai Krievijai īpaši draudzīga te nav. Tieši otrādi - Tramps darbojas kā īstens ASV prezidents, lieliski aizstāvot savas valsts intereses, tā ietvaros, sakārtojot arī daudzas neloģiskas lietas pasaulē un īpaši Eiropā.

Juris Rekšņa: Latvijā ir daudz priekšnieku, bet nepieciešami vadītāji 11.08.2018 09:14

Šobrīd Latvijā vērojama interesanta situācija, kad lielo uzņēmumu vadītāji nemainīgi ir savos amatos gadiem ilgi, nodrošinot stabilu un sekmīgu darbu, taču valsts iestādēm tik labi nesokas – vadītāji tiek meklēti ilgi, lielākā daļa neiztur atlasi un tie, kas iegūst amatu, nereti jau pēc īsa laika ir spiesti to atstāt. Lai būtu labs vadītājs gan biznesā, gan valsts sektorā, nepietiek tikai ar nozares pārzināšanu, jābūt arī labam psihologam, cilvēku pazinējam un līderim visās šī vārda nozīmēs, uzsver bijušais Valsts policijas priekšnieks, atvaļināts policijas ģenerālis Juris Rekšņa.

Publicē atklātu vēstuli ministriem un tiesībsargam 05.07.2018 11:46

Labklājības ministram Jānim Reiram,
Veselības ministrei Andai Čakšai,
Izglītības un zinātnes ministram Kārlim Šadurskim,
Pārresoru koordinācijas centra vadītājam P.Vilkam,
Tiesībsargam Jurim Jansonam

ATKLĀTĀ VĒSTULE

Inkins: vara apzināti uztur lielu nelaimīgu, viegli ietekmējamu, vēlētāju skaitu 07.06.2018 14:29

Biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins savā draugiem.lv profilā ievietojis viedokli par tuvojošos priekšvēlēšanu laiku. Publicējam ievietoto materiālu pilnā apjomā. Avots: Draugiem.lv

Skolotāja: Izglītības satura reformai – JĀ! 04.06.2018 10:13

Mēs, izglītības profesionāļi, esam par izglītības satura reformu. Ir radies mīts, ka satura reforma nevar notikt bez sešgadnieku reformas, bez skolu optimizācijas, bez minimālā bērnu skaita noteikšanas klasēs un citiem formāliem parametriem. Arī mācības valsts valodā ir būtiski svarīgas Latvijai, bet tam nav sakara ar izglītības saturu. Saturs ir par to, ko un kā mūsdienās mēs darām mācību stundās. Ierosinātajos likumu grozījumos satura reforma ir apkrauta ar liekām birokrātiskām detaļām, kas kavē jaunās, mūsdienīgās satura reformas īstenošanu.

Ko skolā māca par 15. maija Kārļa Ulmaņa apvērsumu? 15.05.2018 09:20

1934. gada 15. maijā Latvijā notika Kārļa Ulmaņa un viņa sabiedroto valsts apvērsums, kura rezultātā tika atlaista Saeima, mainījās valsts varas mehānisms un Kārlis Ulmanis kļuva par vienpersonisku valsts vadītāju. Tautā šo periodu sauc par Ulmaņa laiku. Šo apvērsumu uzskata par pretrunīgāko lēmumu visā Latvijas valsts pastāvēšanas vēsturē. Valstī beidzās politiskais haoss un sākās ekonomisks uzplaukums. Tikpat pretrunīgi tiek vērtēti Kārļa Ulmaņa lēmumi 1940. gadā. Atdodot valsti bez fiziskas vai vismaz politiskas cīņas, Ulmanis devis iespēju dažādi interpretēt tā laika notikumus. Ko par šiem notikumiem šodien māca skolā? Piedāvājam materiālu no portāla uzdevumi.lv. Vielas nosaukums : Vēsture, 12. klase, LR autoritārajā posmā ,15. maija apvērsums

Cik liela loma Latvijas mūzikas industrijā ir sievietēm? 02.05.2018 15:21

Pasaulē arvien apspriesta tēma ir sieviešu vienlīdzība un tiesības un par to atgādināja Pasaule Intelektuālā īpašuma dienas rīkotāji, kuri par šī gada tēmu izvirzīja – sievietes radošajā un inovāciju jomā. Kādi ir izaicinājumi mūsdienu mūzikas industrijā Latvijā 26. aprīlī sprieda Latvijas mūzikas industrijas pārstāves.

Konferencē Nacionālajā bibliotēkā diskutēs par valstiskuma vēsturi Latvijas teritorijā 30.04.2018 09:19

11. maijā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Ziedoņa zālē norisināsies vērienīga konference: “Varas Latvijā. No senlaikiem līdz valstij”. Tajā par valstiskuma vēsturi Latvijā dažādu gadsimtu gaitā runās vēsturnieki un sociālo zinātņu pārstāvji. Konference ir Latvijas valsts simtgades programmas notikums. Dalība bez maksas.

Notiks diskusija par sieviešu lomu mūsdienu Latvijas mūzikas industrijā 23.04.2018 22:25

26. aprīlī, Pasaules intelektuālā īpašuma dienā, kuras tēma šogad ir sievietes inovāciju un radošajā jomā, notiks LaIPA diskusija “Sieviete Latvijas mūzikā. Iespējas un izaicinājumi”.

Valsts kontrole: stratēģijas trūkums un lieka birokrātija rada jautājumus par Kultūras ministrijas rīcības efektivitāti 23.04.2018 10:21

Sabiedrībai joprojām ir mazas iespējas pārliecināties, cik efektīvi ar nodokļu maksātāju naudu tiek sasniegti valsts kultūrpolitikas mērķi profesionālās teātra un mūzikas mākslas jomā, secinājusi Valsts kontrole. Darbības stratēģiju neesamība teātros un koncertorganizācijās, pilnvērtīgas informācijas trūkums par teātra un mūzikas mākslas tirgu, lieka birokrātija, pieprasot formālas atskaites, un atšķirīgi dotāciju aprēķināšanas principi ir apstākļi, kas rada jautājumus par Kultūras ministrijas rīcības efektivitāti profesionālās teātra un mūzikas mākslas jomā.

25. marta sēru karogi. Latvijā un tagad arī Krievijā 02.04.2018 09:40

Klusajā nedēļā redakcijā savas lakmetīgās pārdomas iesūtīja rakstnieks un publicists Jānis Ūdris un Otrajās Lieldienās piedāvājam rakstnieka viedokli par pēdējā laikā notikušo

Psiholoģe un pedagoģe: Izgrūdīsim no skolas bērnus ar nenostiprinātām zināšanām 23.03.2018 13:41

Plaši apspriestās sešgadnieku reformas ietvaros bieži tiek runāts par to, vai bērni sešu gadu vecumā ir gatavi uzsākt skolas gaitas. Šobrīd spēkā esošā kārtība paredz, ka bērni skolas gaitas uzsāk no septiņu gadu vecuma, ar izņēmuma gadījumiem – sešu vai astoņu gadu vecumā. Lēmumu par to pieņem bērna vecāki, atkarībā no tā, vai bērns ir gatavs. Psiholoģe un pedagoģe Dace Bērziņa skaidro, pēc kādiem kritērijiem vērtēt bērna gatavību doties uz skolu, uzsverot lielo atšķirību starp sešus un septiņu gadus veciem bērniem.

Šovakar Tautas frontes muzejā sarīkojums “Pret komunistiem vai ar komunistiem?” 22.03.2018 10:17

Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Tautas frontes muzeja nodaļa sadarbībā ar Konrāda Adenauera fondu turpina sarunu ciklu “Trešā atmoda. 1988. gads. Ko spējām un ko spējam”. Interesenti tiek aicināti uz nākamo sarīkojumu “Pret komunistiem vai ar komunistiem? Radikālas pārmaiņas Maskavas kompartijā un to ietekme uz sabiedrību”. Iecerēts aplūkot norises ap Latvijas PSR Komunistiskās partijas Centrālās Komitejas 1988. gada 18. jūnija plēnumu un PSKP XIX konferenci, kā arī runāt par abās ideoloģiskajās sanāksmēs oficiāli deklarētajiem lēmumiem.

Uz skolu no sešiem vai septiņiem gadiem – māmiņu pieredzes stāsti 13.03.2018 10:07

Šobrīd Izglītības un zinātnes ministrijas virzītā idejas par skolas gaitu uzsākšanu no sešu gadu vecuma ir izsaukusi plašas diskusijas sabiedrībā, tostarp ir savākti 11 000 paraksti par to, lai tiktu saglabāta esošā kārtība, kad bērni skolas gaitas uzsāk no septiņu gadu vecuma, ar retiem izņēmumiem sešu vai astoņu gadu vecumā pēc vecāku ieskatiem. Virkne izglītības nozares profesionāļu uzsver, ka tieši šī brīža kārtībā ir visatbilstošākā, jo bērni ir dažādi, arī viņu gatavība uzsākt skolas gaitas ir ļoti individuāla. Pieredzē par to, kad bērns ir gatavs uzsākt mācības skolās, dalās divas māmiņas ar atšķirīgiem stāstiem.

Sākumskolas direktore: Sešgadnieks skolā var justies psiholoģiski apdraudēts 08.03.2018 15:40

Laikā, kad medijos izskanējis apgalvojums, ka visi skolu direktori it kā atbalstot ieceri sūtīt uz skolu sešgadniekus, atklājas, ka tomēr ir virkne direktoru, kuri tam nepiekrīt, norādot, ka skola, kāda tā ir šobrīd, nav piemērota tik maziem bērniem. Starp viņiem ir arī Valda Zālīša sākumskolas direktore, Latvijas izglītības vadītāju asociācijas (LIVA) valdes locekle Elita Rītere. Viņa uzsver, ka pirmkārt ir jādomā par mazo bērnu emocionālo drošību, kas, sūtot viņus skolā kopā ar pusaudžiem, varētu būt apdraudēta.

Mārketinga eksperte: Neļausim sevi muļķot, lielveikalu akcijas ir lēta šmaukšanās 01.03.2018 15:13

Lielākā daļa cilvēku, ikdienā iepērkoties, pievērš uzmanību arī akcijas precēm, kas lielveikalos atpazīstamas pēc īpašām cenu zīmēm. Taisnību sakot, lielās dzeltenās vai sarkanās zīmes ar uzrakstu “Akcija” ir grūti nepamanīt, un vairums cilvēku sāk aizdomāties par attiecīgās preces iegādi. Biznesa augstskolas Turība docente, mārketinga eksperte Iveta Liniņa savā viedoklī vērš patērētāju uzmanību uz to, ka prece ar atlaidi ne vienmēr nozīmē zemāku cenu, jo mūsdienās lielveikali bieži manipulē ar pircējiem, izliekot zīmi “Akcija” vai paslēpjot preci bez atlaides starp akcijas precēm.

Runā vecāki: mūsu bērni nav slaucamas govis 29.11.2017 17:38

Sabiedrības iniciatīvas portālā manabalss.lv savākti jau gandrīz 7 000 paraksti par to, lai tiktu saglabāta esošā kārtība un vecāki paši varētu izvēlēties, cik gados sūtīt bērnu skolā – septiņos, vai, izņēmuma kārtā, sešos vai astoņos gados. Dažādās aptaujās vecāki ir skaidri pauduši savu nostāju, uzsverot, ka nevēlas, lai bērniem obligāti jāsāk skolas gaitas no sešu gadu vecuma. Izglītības un zinātnes ministrija, neraugoties uz vecāku un pedagogu iebildumiem, turpina virzīt šo ideju, bet arī vecāki joprojām atgādina savu nostāju.

Tautas frontes muzejā notiks sarīkojums „18. novembra pārkrāsošana” 21.11.2017 15:09

Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Tautas frontes muzeja nodaļa sadarbībā ar Konrāda Adenauera fondu, turpinot aizsākto sarunu ciklu “Trešā atmoda. 1987. gads. Kā tas sākās?”, 23. novembrī, plkst. 17.00, interesentus aicina uz sarīkojumu “18. novembra pārkrāsošana”. Norises vieta – Vecpilsētas ielā 13/15, Rīgā. Ieeja – bez maksas.

Bijušais iekšlietu ministrs patriotu nedēļā aicina domāt par nacionālo drošību 15.11.2017 22:54

Patriotu nedēļā dzirdam daudz skaistu vēlējumu Latvijai un tās iedzīvotājiem no inteliģences, valsts vadītājiem, viesiem un kaimiņiem. Šai laikā skaļāk runā arī bijušie Latvijas prezidenti. Savs viedoklis un vēlējums ir arī bijušajiem politiķiem, kas valsts pārvaldi redzējuši no abām pusēm. Publicējam bijušā politiķa un iekšlietu ministra (2004. -2005. gadā), mācītāja Ērika Jēkabsona novēlējumu Latvijas dzimšanas dienā.

“Dvēseļu putenis” režisors: daudzi ir aizmirsuši, ka mūsu valsts un iespēja brīvi izteikties nav dāvana 12.11.2017 10:45

“Kino palīdz izstāstīt stāstus, kas ļauj asociēties ar notikumiem un piešķirt vērtību vietai, kurā dzīvojam. Man ir ticība, ka ļoti personīgs stāsts palīdzēs saprast, kādēļ bija vērts mirt par mūsu zemi. Daudzi ir aizmirsuši, ka mūsu valsts un iespēja brīvi izteikties nav dāvana – kāds to ir izcīnījis ar savu dzīvību un asinīm, un tas ir jāatceras,” diskusijā par latviešu kinofilmu lomu patriotisma veidošanā uzsvēra filmas “Dvēseļu putenis” režisors Dzintars Dreibergs.

Māksliniece: Latvijā pietrūkst smaidu! 14.10.2017 18:29

Ilze Kalvāne ir gleznotāja un ilustrācijas dizainere, kas iedvesmu un sižetus mākslas darbiem smeļas savā iztēlē. Studējusi ilustrācijas dizainu Ņujorkas vizuālās mākslas skolā, piedalījusies vairākās laikmetīgās mākslas izstādēs Latvijā, ASV, Nīderlandē, Spānijā, Krievijā un Baltkrievijā, kā arī Latvijā radījusi ilustrācijas pieaugušo un bērnu grāmatām. Ilze Kalvāne ar panākumiem piedalījusies mākslas konkursos daudzviet pasaulē, tostarp par darbu “Maza mīlestība” ieguvusi prēmiju Ainas Mucenieces Viroterapijas fonda rīkotajā mākslas darbu konkursā, kas organizēts onkoloģisko pacientu atbalstam.

Par brīvu cilvēku izvēli II. Leitnantam Rubenim - 100 06.09.2017 11:43

Rakstnieks un publicists Jānis Ūdris: Septembris atnācis ar divām mūsu nācijai svarīgām jubilejām: 04.09. bija Kārļa Ulmaņa 140 gadu jubileja; 9. septembrī aprit 100 gadi, kopš pasaulē nācis nacionālais varonis Roberts Rubenis. Divas ļoti dažādas personības, atšķirīgs ir arī abu atceru pasākumu vēriens un atbalss Latvijā.

Par brīvu cilvēku izvēli. Dažas piezīmes Kārļa Ulmaņa 140. jubilejas sakarā 04.09.2017 11:29

4. septembrī aprit 140 gadi, kopš dzimis Kārlis Ulmanis. Personība, kam grūti atrast līdzinieku cildinājumu un nopēlumu kategoriskuma ziņā un arī noklusējumu un apmelojumu ziņā. Jubilejas dienā publicējam rakstnieka un publicista Jāņa Ūdra pārdomas lielā politiķa sakarā.

Lūzeru sindroms jeb Skats mūsu problēmu saknē 01.08.2017 10:30

Oligarhu derdzīgās sarunas. Ģimenes ārstu streiks. Piecgadīga puisēna traģiskā nāve. Trīs notikumi, kas pašlaik, 2017. gada vasarā uztur spriedzi publiskajā telpā.

Dziļāk ieskatoties, šiem tik atšķirīgajiem faktiem var saskatīt kopīgas iezīmes. Vispirms jau tie visi varēja nebūt. Ja mūsu valstī būtu sakārtota ekonomika un sociālā sfēra, ja būtu augstāks morālais klimats.

Ralfs Eilands: Latvijā festivāli ir pasaules līmenī 15.07.2017 11:38

Tuvojoties aktīvajam festivālu laikam – tirdzniecības parks (t/p) “Alfa” nolēma radīt ceļojošās dāvanu pakas jeb t.s. fest-box, iepriecinot spilgtas personības, kuras prot baudīt vasaru, mīl labu atpūtu un mūziku.

Račs atklāj Raimonda Paula "Supernovas 2017" favorītu 06.02.2017 15:35

Nedēļas nogalē uzzinājām pirmos četrus Latvijas kandidātus dalībai Eirovīzijas 2017 finālā, kuri iekļuva Supernova konkursa pusfinālā un turpinās cīņu par piedalīšanos lielajā finālā. Domas un viedokļi dalās, bet savu favorītu vēl pirms vakardienas koncerta, izrādās, Guntaram Račam telefoniski atklājis arī Maestro Raimonds Pauls.

Bukmeikeri prognozē Kučinska valdības krišanu vēl šajā sasaukumā 15.03.2016 08:03

Zaļo un zemnieku savienības pārstāvja Māra Kučinska vadītā valdība visdrīzāk nenoturēsies pie varas līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām, uzskata Triobet bukmeikeri. Iespēju, ka valdība kritīs līdz 2018. gada oktobrim, Triobet bukmeikeri vērtē ar 65% iespējamību.

Rakstnieka domas pie Brīvības pieminekļa mūsu valsts dzimšanas dienā 20.11.2015 13:07

Latvijas Republikas Proklamēšanas 97. gadadiena svinīgi aizvadīta. Neskatoties un nepatīkamu laiku, lietus un vējš neaizbiedēja cilvēku tūkstošus piedalīties un apmeklēt pasākumus, doties vērienīgā lāpu gājienā, bet vakarā vērot svētku salūtu. Acīmredzot, vienaldzības cilvēkos nav. Latvijas liktenis un aktuālie notikumi nekad vienaldzīgi nav bijuši arī vairāku vēsturisku romānu autoram, rakstniekam Jānim Ūdrim, kura pārdomas un viedokli pie Brīvības pieminekļa svētku dienā, piedāvājam arī jums.

Rīgas iedzīvotājus aicina iesaistīties apkaimju forumos 20.10.2015 15:54

Oktobra beigās un novembrī Rīgas iedzīvotāji aicināti piedalīties galvaspilsētas apkaimju forumos, kurus rīko, lai veicinātu sabiedrības līdzdalību Rīgas pilsētas pašvaldības nozaru politikas veidošanas un lēmumu pieņemšanas procesā, izzinātu iedzīvotāju problēmas un meklētu risinājumus, kā arī sekmētu iedzīvotāju un pašvaldības sadarbību. Informācija par forumu norises vietu, laiku un apskatāmajām tēmām pieejama tīmekļa vietnē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta...

AKTIERI pret MŪZIĶIEM hokeja prognožu spēle noslēgusies 18.05.2015 07:06

Sportacentrs.com notiekošajā Tabasco hokeja prognožu spēlē pastarpināti piedalījās arī Latvijā populāri aktieri un mūziķi, kuri, atsaucoties Latvijas kultūras portāla
KultūrasVēstis.lv
aicinājumam, izveidojuši 2 komandas un visa čempionāta garumā sacentās savā starpā. Katrās komandā piedalījās 5 Latvijā populāri mākslinieki un 2 nedēļu maratonā ar nelielu pārsvaru uzvaru svinēja AKTIERI

Pazīstami cilvēki atklātā vēstulē izvirza skandalozas apsūdzības lielākajai bankai Latvijā 04.12.2014 10:25

"Gaišā dienas laikā no mana konta pazuda vairāk kā miljons dolāru. Kā tas iespējam godīgā valstī?"- tā cietušais mecenāts un aktieris Juris Baratinskis. "Banka man spieda sniegt nepatiesas liecības un es biju spiests pamest valsti'"- tā bijušais Hansabankas augsta līmeņa darbinieks. Šādas un līdzīgas valstī pazīstamu cilvēku apsūdzības pret Latvijā nozīmīgāko banku '"Swedbank", redzamas videomateriālos un vēstulē, kas izplatīta medijiem. Pēc vēstulē teiktā, cietušajam Jurim Baratinskim, ir cerības atjaunot tiesvedību visai skandalozā lietā. Nepretendējot uz konkrētu viedokli šai jautājumā (citu iesaistīto pušu liecību trūkuma dēļ), publicējam vēstuli un materiālus no izveidotās atbalsta mājas lapas pilnā apjomā

Vaira Vīķe Freiberga: latviešiem jātiek vaļā no pašnožēlas sindroma (1) 18.11.2014 16:06

"Latvijā plaši izplatīts "pašnožēlas sindroms"-ak, es nabadziņš, man klājas tik grūti, lūdzu, mani pažēlojiet! Lūdzu, iedodiet man kaut ko par brīvu, lūdzu izdariet kaut ko manā vietā. Tas ir bērnišķīgi un neirotiski. ". Tā Latvijas eksprezidente Vaira Vīķe Freiberga paudusi intervijā laikrakstam Sestdiena

Kāda ir Artusa Kaimiņa iespēja iekļūt Saeimā? (1) 23.09.2014 21:37

Sociāldemokrātiskā partija Saskaņa, Vienotība, Zaļo un zemnieku savienība ir politiskie spēki, kuri oktobra sākumā gaidāmajās 12. Saeimas vēlēšanās balsot tiesīgo iedzīvotāju skatījumā būs pelnījuši pieņemt turpmākos lēmumus valstī, liecina Triobet prognozes. Lai arī atsevišķiem kandidātiem ar saviem spilgtajiem izteikumiem, piemēram, Artusam Kaimiņam un Ingunai Sudrabai ir izdevies radīt rezonansi sabiedrībā, viņu iespējas iekļūt Saeimā ir nelielas.

Sandis Ozoliņš paziņo par spēlētāja karjeras beigām, iespējams starts politikā 27.05.2014 21:33

Viens no visu laiku leģendārākajiem Latvijas sportistiem, hokejists Sandis Ozoliņš šodien Latvijas Televīzijas raidījumā "1 pret 1"paziņojis par profesionālā sportista karjeras beigām.

Nākamā lapa