Layout: current: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:385, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošais horoskops Valentīna dienai visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc katru dienu kopā ar uzmundrinošo ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv. Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Mīlestība šodien atbalsta visus centienus un aicina mesties nezināmajā. Daži Auni centīsies lāpīt veco, bet citiem, lai atrastu jaunu romantiku, jādodas ceļā. Skūpstu vilinošais spēks. Grēks šo dienu nepavadīt sirsnīgā kompānijā.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Īpaši mīlestības un uzmanības apliecinājumi šūpinās zemi zem Vēršu kājām. Mīlestība ir tik brīva kā elpa un tik skaista kā pirmais sniegs. Vakaru ieteicams pavadīt romantiskā gaisotnē kopā ar mīļoto cilvēku.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Lai izbaudītu prieka un mīlestības vērtību, vajadzīgs kāds, ar ko tajā dalīties. Smaids un prieks ir dzīves pērle. Kad Dvīņi ir priecīgi, viņi parāda Augstākajiem Spēkiem, ka pilnībā Tiem uzticas.

Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžu mīlestība šodien nemēģina saistīt, vilināt, notvert. Tā ir viegla un brīva no saistību nastas. Mīlestība ir piepildījums pati sev. Cilvēki pavada ar smaidīgiem un labvēlīgiem skatieniem. Prieki draugu lokā.
Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Gaisma ielīst Lauvu sirdīs. Attiecības balstās uz rūpēm par otra cilvēka labsajūtu. Sirds alkas pēc dziļas un piepildītas mīlestības. Ar gudru rīcību un skaistiem vārdiem izdosies panākt sev kārojamo rezultātu.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Mīlestības pilnas domas rada mīlestības pilnu dienu un mīlestības pilnas attiecības. Mīlēt nozīmē nevis skatīties vienam uz otru, bet gan kopā skatīties uz pasauli vienā virzienā. Pārsteigums izsitīs no stīvuma sliedēm.

Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Diena, kad mīlestība ierodas kā trauksmaina feja, lai ļautu dvēselei gavilēt bezgalīgajos dzīves plašumos. Svaru mīlestība vēlas darīt otru cilvēku laimīgu. Pieskārienu dziedinošais brīnums.

Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Mīlas svētkiem raksturīgā krāsa ņirbēs acu priekšā un pakausī. Aizraujošu sajūtu kokteilis ievilks savās važās uz visu diennakti. Un nekas cits vairs nav svarīgs, kad pār zemi valda mīlestība. Spontanitāte un pārsteigumi rada atbildes jūtas.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Visu ikdienišķo mīlestība šodien izkrāso un dara skaistu, visu rūgto dara saldu. Kā labais gariņš pret visiem attieksies ar mīļumu un siltumu. Apkārtējiem tas ļaus Strēlniekus uzlūkot pavisam citā gaismā un novērtēt tajos citas vērtības.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Mīlestība šodien ir kā burve - tā skurbina, ieskauj, sargā un rada smaržu sajūtu gaisā, ap sevi visu izdaiļojot. Iespēja attiecībās ienest vairāk maiguma un dvēseliskuma. Apskāvieni atver sirdi.

Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Diena, kad mīlestība ienāk smiedamās: "Man nevienas durvis nav ciet." Nežēlot sirsnību un mīlestību ne mirkli - jo vairāk Ūdensvīri kādam uzsmaidīs, jo vairāk laipnības saņems pretī. Iespēja stiprināt ģimeniskumu.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Azartu un asinis uzsitīs kāds, kas ieskatījies Zivju teritorijā. Mīlestības apziņa piešķir tādu siltumu un bagātību, kādu nespēj sniegt nekas cits. Lai nenozīmīgi sīkumi nesabojā veselību un noskaņojumu! Labas iespējas iepazīties internetā.

Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre