Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:73, Did:0, useCase: 0

Tests pēc asinsgrupas

Redakcija
Redakcija

Šis tests nāk no Japānas, kur cilvēki domā, ka asinsgrupa lielā mērā nosaka raksturu un individuālās īpatnības. To arī savā ziņā apstiprina japāņu zinātnieka Potišakes Nomi eiktaie pētījumi ar vairāk kā miljonu cilvēku piedalīšanos tajos.

Šeit apkopotas būtiskākās rakstura iezīmes katras asinsgrupas cilvēku kategorijai:

I asinsgrupa
Jūs tiecaties būt līderis.Ja izvirzīsiet sev mērķi, tad cīnīsieties, kamēr to sasniegsiet. Protat izvēlēties virzienu savam ceļam uz priekšu. Ticat saviem spēkiem, jums netrūkst emocionalitātes. Bet jums piemīt arī vājības: jūs esat ļoti greizsirdīgs un māņticīgs, bez tam vēl slimīgi ambiciozs.

II asinsgrupa
Jūs cienāt harmoniju, mieru un kārtību. Protat labi sastrādāties ar citiem cilvēkiem. Turklāt vēl esat jūtīgs, pacietīgs un labvēlīgs. Jūsu vājības- ietiepība un nespēja atslābināties.

III asinsgrupa
Jūs esat izteikts individuālists- tiešs un neslēpts, ar tieksmi rīkoties tā, kā jums pašam patīk. Viegli pielāgojaties visam, esat elastīgs, jums netrūkst izvēles. Taču vēlme būt neatkarīgam dažkārt var būt pārlieka un pārtapt vājībā.

IV asinsgrupa
Jūs esat mierīgs un līdzsvarots, cilvēki parasti jūs mīl un līdzās jums jūtas labi. Protat viņus izklaidēt, bet vienlaikus esat taktisks un taisnīgs attieksmē pret apkārtējiem. Reizēm esat arī ļoti ass, turklāt svārstāties un ar grūtībām pieņemat lēmumus.

     [+] [-]

, 2011-01-25 12:12, pirms 8 gadiem
Vispār atbilst.

     [+] [-]

, 2011-01-25 12:34, pirms 8 gadiem
Man arī atbilst, kaut kas tajā visā ir.
Http://www.RezervesDALAS24.Lv