Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Nākamā lapa

Atvieglojiet pavasara ģenerāltīrīšanu, izmantojot augstspiediena mazgātāju! 03.04.2020 15:22

Pienākot pavasara sezonai, tīrīšanas darbus veicam ne tikai iekštelpās, bet arī ārpus tām. Šie uzdevumi nav paši aizraujošākie un patīkamākie, taču tos nepieciešams pabeigt, lai mājoklis būtu tīrs un pievilcīgs. Lai vieglāk notīrītu terases virsmu, mājas priekšu, piebraucamo ceļu, ietvi un atbrīvotu notekcaurules no netīrumiem, varam izmantot augstspiediena mazgātāju, kas padarīs dažādu darbu veikšanu ievērojami vieglāku.

NETICI! Trojas zirgs Ginp sola par maksu parādīt ar Covid-19 inficētos apkārtnē 26.03.2020 14:38

Bēdīgi slavenais banku Trojas zirgs Ginp, kas februārī ieguva spēju ievietot viltus īsziņas parastas īsziņu lietotnes iesūtnē, tagad ir ieguvis jaunu funkcionalitāti, kas izmanto jaunāko pandēmiju.

Darbavirsmas OS videospēlēm : Kura ir vislabākā? 23.03.2020 15:07

Iekārtojot videospēļu aprīkojumu, cilvēki parasti lielāku uzmanību pievērš aparatūrai un specifikācijām, aizmirstot par operētājsistēmu. Iespējams, tas saistīts ar to, ka Windows tiek uzskatīta par labāko OS, kas piemērota videospēlēm un neprasa lielu piepūli izmantošanā. Tomēr Mac OS un Linux pēdējā laikā ir parādījuši savu potenciālu un tās ir labas opcijas daudziem spēlētājiem.

Sporta pulkstenis – vai Tev tādu vajag? 28.02.2020 15:43


Sportam paredzētie pulksteņi, kurus mēdz dēvēt arī par fitnesa pulksteņiem, mūsdienās jau ir kļuvuši par personīgajiem elektroniskajiem treneriem, spējīgi sekot līdzi simtiem to valkātāja parametru. Soļa garums, sirds ritms un daudz kas cits – to visu nolasa šī nelielā, ap roku apliekamā ierīce. Šie pulksteņi savā starpā atšķiras gan funkciju daudzveidībā, gan cenā, tāpēc ir vērts uzdot pareizos jautājumus, lai atrastu sev piemērotāko!

Videospeciālists: Philips 349P7FUBEB monitoru lietoju kā divus parastos 20.12.2019 01:14

Latvijas interneta videotiešraižu celmlauži un līderi: Tiešraides.lv, Sportacentrs.com TV televīzijas un lielākā sporta medija internetā Sportacentrs.com videospeciālisti atzīst - ja nepieciešami divi ekrāni, tad ņem vienu Philips 349P7FUBEB monitoru un otru nevajadzēs.

Iegremdējies jaunajā AOC G2 sērijas CU34G2 ieliektajā monitorā 10.12.2019 14:47

Amsterdama, 2019. gada 10. decembris – displeju speciālists AOC paziņo par diviem jauniem G2 sērijas 86,3 cm (34”) īpaši platajiem (21:9) spēļu displejiem. Abi UWQHD (īpaši plata leņķa Quad HD – 3440x1440 pikseļi) displeji no pirmā acu skata ir vienādi, izņemot to atsvaidzes intensitāti. CU34G2X lepojas ar iespaidīgu 144 Hz atsvaidzes intensitāti, kas ir lieliski piemērota konkurējošiem spēlētājiem, savukārt CU34G2 displejam ir 100 Hz atsvaidzes intensitāte.

Kā izvēlēties austiņas aktīvam dzīvesveidam? 16.10.2019 10:39

Ļoti liela daļa cilvēku savu ikdienu nespēj iedomāties bez mūzikas. Cilvēki mūziku klausās gan mašīnā, braucot savās ikdienas darīšanās, gan mājās, gan arī dažādos pasākumos. Mūziku var klausīties arī sportojot. Aktīvā dzīvesveida piekritēji uzskata, ka mūzikas klausīšanās treniņu laikā spēj pozitīvi uzlādēt, kā arī palīdzēt atslēgties no apkārt notiekošā, tādējādi fokusējoties tikai treniņiem.

Izcili attēli, lieliskas funkcijas: MMD laiž klajā Philps 346B1C monitoru ar USB-C dokstaciju 16.10.2019 08:10

Amsterdama, 2019. gada 16. oktobris – MMD, vadošais displeju speciālists un zīmola licences partneris Philips monitoriem, paziņo par Philips 346B1C – 34” liektā UltraWide VA LCD monitora ar USB-C – pārdošanas uzsākšanu. Radīts, lai maksimāli palielinātu produktivitāti, sniegtu komfortu darba vidē, un vienlaikus būtu stilīgs. Šis modelis piedāvā ideālus QHD izšķirtspējas CrystalClear attēlus ieliektā VA displejā ar iebūvētu USB-C dokstacijas tehnoloģiju un inovatīvām funkcijām, kas nodrošina ne tikai ergonomisku komfortu, bet arī vides ilgtspējību. Īsāk sakot, Philips 346B1C ir patiess centralizēts risinājums uz produktivitāti orientētiem profesionāļiem finanšu un banku jomā, kā arī citos B2B sektoros.

Pētījums: vairāk nekā puse Latvijas influenceru ir blēži 09.10.2019 12:34

Tiek lēsts, ka 2020. gadā līdzekļu apgrozījums influenceru mārketingā būs 5 līdz 10 miljardi dolāru. Skaidrs, ka ar šādu peļņas potenciālu daudziem rodas vēlme uzaudzēt savu profilu straujāk, nekā tas ir iespējams ar godīgiem līdzekļiem. Cik liels ir krāpšanas apjoms Latvijā atsevišķi un Baltijā kopumā? Komunikācijas aģentūras „A. W. Olsen & Partners” un „Instagram” un „YouTube” blogeru analīzes platformas „HypeAuditor” veiktais pētījums liecina, ka 53 % influenceru Baltijā ir novērojamas krāpšanas pazīmes. Latvijā rezultāti ir tādi paši.

Labākā dārza tehnika produktīvam rudenim 07.10.2019 10:52

Rudentiņš – bagāts vīrs, bet tikai pret tiem, kas šo bagātību prot saņemt un pirms tam nav slinkojuši. Tiesa – strādāt daudz jau sen vairs nav vienīgā iespēja, kā tikt pie labas ražas. Galvenais – strādāt gudri, izvēloties pareizos darba instrumentus, vai tā būtu dārza tehnika vai elektroierīces citiem darbiem, kas palīdzēs ne tikai sekmīgi tikt galā ar veicamo uzdevumu, bet arī ļaus to paveikt bez sāpošiem muskuļiem un tulznainām rokām. Tādēļ šoreiz – nedaudz par populārākajiem dārza un elektroinstrumentiem, kas palīdzēs rudens darbos.

Videospeciālists: Philips Brilliance 329P9H IPS monitors — liels un komunikabls 28.09.2019 11:17

Latvijas interneta videotiešraižu celmlauži un līderi: Tiešraides.lv, Sportacentrs.com TV televīzijas un lielākā sporta medija internetā Sportacentrs.com videospeciālisti atzīst - Philips Brilliance 329P9H IPS monitors ir ideāli piemērots tiešraižu producēšanai un uzraudzībai tā lielā izmēra, patīkamo krāsu un lieliskās savienojamības dēļ.

Kā YouTube pikšķerētāji izmanto populāru videoemuāristu identitātes, lai vāktu lietotāju datus 26.09.2019 21:31

Kaspersky: Galva mākoņos, nauda aizplūst caur YouTube – kā pikšķerētāji izmanto populāru videoemuāristu identitātes, lai vāktu lietotāju datus. Kaspersky uzskata, ka pikšķerēšanas afēras ir problēma, ar kuru YouTube lietotāji var saskarties diezgan bieži. Parasta shēma ir jauna YouTube konta izveide, kā arī avatāra un redzamā kanāla nosaukuma nomaiņa, lai padarītu tos identiskus slavenam jūtūberim piederošajiem. Pēc tam tiek sūtīti pieprasījumi, kas ietver tikai redzamo nosaukumu un avatāra attēlu, un izveidota samērā pārliecinoša privāta ziņa: parasti lietotājam tiek lūgts uzklikšķināt saitei, kas novirza uz krāpniecisku tīmekļa lapu, un iesniegt savus datus.

Vai tavu viedtālruni var padarīt vēl viedāku? Trīs pārsteidzošas ierīces mobilajiem telefoniem 16.09.2019 21:59

Mobilo telefonu tehnoloģiskā attīstība, īpaši pēdējo desmitgažu laikā, nešaubāmi ir bijusi pārsteidzoša. Ikviens no mums atceras pirmos mobilos telefonus, kurus izmantojām balss zvaniem un īsziņu apmaiņai. Taču šodien pat visvienkāršākā viedtālruņa izmantošana nav iedomājama bez videozvaniem, interneta pārlūkošanas, kā arī mūzikas straumēšanas. Plašās iespējas, ko viedtālruņi lietotājiem spēj sniegt, vēl joprojām turpina attīstīties, liekot vairumam no mums gaidīt aizvien vairāk jaunu un inovatīvu uzlabojumu. Ja tas attiecas arī uz tevi, tad iepazīsties ar trīs viedtālruņu ierīcēm, kuras mobilos telefonu paceļ jaunā lietojamības līmenī!

Neierobežotas iespējas: MMD demonstrē izcilu Philips monitoru klāstu IFA 2019 06.09.2019 13:21

Amsterdama, 2019. gada 5. septembris – Philips stenda apmeklētāji ir laipni gaidīti izstādē IFA 2019 (Berlīnē, 2019. gada 6.–11. septembrī): būs redzams plašs Philips monitoru klāsts dažādos izmēros un ar funkcijām, kas paredzētas mājas lietotāju un dažādu jomu profesionāļu vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai šīs vajadzības ir saistītas ar labāku attēla kvalitāti, vairāk privātuma, izcilu savietojamību, lielāku radošās darbības iespēju, augsta līmeņa spēlēm vai videi draudzīgu produktivitāti, jaunākie Philips monitori ir risinājums.

Akumulatora lapu pūtēji un to priekšrocības 23.08.2019 23:36

Akumulatora lapu pūtējus galvenokārt izmanto, lai vieglāk atbrīvotos no koku lapām rudens sezonā. Ļoti iespējams, ka arī Tu esi pavadījis laiku septembrī, oktobrī un pat novembrī, vācot lapas ar grābekli. Piekritīsi, tas nav aizraujošākais darbs pasaulē. Kādēļ veltīgi tērēt laiku un spēkus, ja vari šo uzdevumu paveikt ātrāk un vieglāk, izmantojot akumulatora lapu pūtēju?

Kvalitāte ar stilu: MMD svinīgi atklāj pilnīgi jaunu Philips E1 monitoru sēriju 05.08.2019 17:02


Amsterdama, 2019. gada 2. augusts – MMD, vadošais displeju speciālists un Philips monitoru zīmola licences partneris paziņo par Philips E1 monitoru izlaišanu. No iekšpuses un ārpuses iespaidīgā jaunā monitoru līnija apvieno elegantu dizainu un inovatīvas funkcijas, lai nodrošinātu izcilu lietotāja pieredzi mājās vai darbā. Philips E1 Line ietver astoņus modeļus un piedāvā lietotājiem izvēlēties kādu no 24”, 27”, vai 32” displejiem, kas pieejami ar Full HD, Quad HD vai 4K UHD izšķirtspēju. Ar inovatīvām, augstas veiktspējas funkcijām, tostarp Adaptive Sync/AMD FreeSync, LowBlue Mode, Flicker Free tehnoloģiju un DisplayPort savienojamību, Philips E1 Line nodrošina produktīvāku un atbilstošāku pieeju jebkura veida personīgiem un profesionāliem projektiem.

Viessmann apkures katli apmierinās pat visprasīgākos klientus 18.07.2019 13:02

Apkures katls nenoliedzami ir viens no labākajiem risinājumiem mājas apsildīšanā, tajā tiek sadedzināts cietais kurināmais, piemēram, ogles, malka vai granulas, un tādējādi tiek radīts siltums, kas nodrošina mājā vai izmantojamajās telpās siltumu un komfortu arī vēsajos gada mēnešos. Veikt izvēli par labu viena vai otra veida katlam nav vienkārši, tādēļ pirms jauna apkures katla iegādes ir ieteicams veikt plašāku izpēti, lai jūs gūtu ieskatu plašajā produktu piedāvājumā un redzētu, kā tas sasaucas ar jūsu vajadzībām. Ja esat izlēmis par labu kāda no cieto kurināmo veidu izmantošanai savā mājā, tad uzņēmuma Viessmann apkures katli varētu būt domāti tieši jums!

Labs apkures katls apmierinātam saimniekam 20.06.2019 12:04

Lai parūpētos par savu labklājību, vienmēr ir nepieciešams veikt zināmas investīcijas. Apkures katls nenoliedzami ir populārākais un viens no labākajiem pieejamajiem risinājumiem mājas apsildīšanā. Tas darbojas pēc principa, kurā tiek sadedzināts kāds cietais kurināmais, piemēram, ogles, malka vai arī granulas. Šī procesa rezultātā rodas siltums, kas nodrošina mājā siltumu un komfortu. Šī iekārta kalpos daudzus gadus, ja tai tiks nodrošināta pareiza lietošana un regulāra apkope, tādēļ ir svarīgi, lai Jūs pievērstu uzmanību attiecīgā apkuras katla kvalitātei un darba efektivitātei.

Kvalitatīvi pakalpojumi un pienācīga palīdzība darbarūķiem 12.06.2019 12:57

Tagad vairāk nekā jebkad agrāk īpašu nozīmi piešķiram saviem tuvākajiem radu un sabiedroto lokiem. Laiks ir nauda, un ne vienu, ne otru vairs nevēlamies lieki izšķiest. Abi minētie apgalvojumi ir aktuāli ne vien katra cilvēka privātajā dzīvē, bet arī uzņēmēju pasaulē. Bieži vien individuāla projekta ietvaros šie aspekti var nedaudz mainīties, un lielāka uzmanība tiek likta uz augstvērtīgu materiālu un sastāvdaļu ieguvi, bet sadarbības partneru un darbinieku darba kvalitāte un ražīgums ir paši pamati veiksmīgai uzņēmējdarbības norisei.

Drons: kas tas ir un kādas iespējas paver? 03.06.2019 11:50

Drons ir ierīce, par ko runā daudzi, taču tās patieso potenciālu zina vien retais. Tāpēc, ja Tevi interesē, kādas funkcijas spēj paveikt droni un kā tie varētu palīdzēt arī Tev, atvēli dažas minūtes un turpini lasīt!

Philips BDM4037UW, kad lielāks ir labāks 19.04.2019 16:53

Lai gan tautā izplatīts viedoklis, ka izmēram nav nozīmes, tas šoreiz nebūs attiecināms uz šo monitoru. Cilvēkam, kas ikdienā strādā ar 3x 21 collu izmēra ekrāniem un svarīgs ir gan apjoms ko varu redzēt monitorā un cik labi tas izskatās, 40 collīgais Philips BDM4037UW bija kā dieva dāvana. Lai gan vieta uz darbagalda nesamazinājās, tomēr ergonomiskā pārskatamība pār vairākiem ekrāniem vienā monitorā (16 logi manā gadījumā) ļoti atviegloja darba procesu. Sākumā TV izmēra monitors liekas nepiemērots darbam, pēc neilga laika tas jau kļūst par neatņemamu darba sastāvdaļu.

MMD laiž klajā videi draudzīgu monitoru Philips 241B7QGJEB 15.01.2019 11:50

Amsterdama, 2019. gada 14. janvāris – MMD, vadošais displeju speciālists un
Philips monitoru zīmola licences partneris paziņo par Philips 241B7QGJEB Full HD
monitora izlaišanu. Šis 23,8 collu LCD monitors ir jauns etalons videi nekaitīgo
monitoru tirgū, kas ekoloģiski domājošiem profesionāļiem piedāvā spēcīgu rīku, lai
paaugstinātu veiktspēju darbā, vienlaikus cienot vidi. Papildus energoefektivitātei,
pilnībā pārstrādājamam iepakojumam un vairāku starptautisko vides standartu
ievērošanai Philips 241B7QGJEB piedāvā lietotājiem pilnu augstas veiktspējas un
viedo ergonomisko funkciju klāstu. Tas ietver Full HD un IPS tehnoloģijas,
SmartImage, SmartContrast un SmartResponse, USB 3.0 standartu, integrētus
skaļruņus un SmartErgo pamatni, kas kopā nodrošina pilnīgu komfortu un ērtības
lietotājam.

Philips BDM3470UP. Krāsa, komforts un ērtības 34 collu lielā formātā 20.11.2018 19:50

Amsterdama, 20. novembris – MMD, vadošais displeju speciālists un Philips monitoru zīmola licences partneris paziņo par Philips BDM3470UP atgriešanu tirgū: kopš šī brīža tas ir pieejams veikalos. Šis 34 collu (86,7 cm) UltraWide QHD monitors ir aprīkots ar plašu augstas veiktspējas funkciju klāstu un inovatīvām tehnoloģijām, lai palielinātu produktivitāti birojā un sniegtu vislabākās izklaides iespējas mājās. CrystalClear un IPS tehnoloģija padara attēlu spilgtu un krāsainu, bet UltraWide MultiView displejs lietotājiem nodrošina nepieciešamo vietu darbam vai spēļu spēlēšanai. USB 3.0 un HDMI saderība sniedz vienkāršu savienojamību, bet SmartErgoBase ikvienam nodrošina optimālu komfortu. Šis monitors ir lieliska izvēle gan profesionāļiem, gan mājas lietotājiem.

Labs televizors – kas jāzina to iegādājoties? 09.11.2018 16:33

Kāds ir Jūsu sapņu televizors? Nav vienkārši atrast īsto-vienīgo plašajā piedāvājumu klāstā, kad gan ekrāna izmēram un attēla kvalitātei, gan arī cenai jāapmierina Jūsu vēlmes. Iepazīstieties ar parocīgu ieteikumu apkopojumu – viss, kam būtu jāpievērš uzmanība, jaunu televizoru iegādājoties!

Viltīgā spēlīte telefonā – azartspēles mazā māsa 08.11.2018 13:31

Jēdziens “spēļu atkarība” vairumam cilvēku iztēlē uzbur kino cienīgas ainas ar noslēpumainiem kāršu spēlmaņiem pagrīdes spēļu zālē vai Lasvegasas kazino. Pēdējo gadu laikā arvien biežāk pieaugušajiem šis vārdu salikums sāk asociēties arī ar pamatskolas vecuma bērnu, kurš, sakumpis zem skolas somas svara, no rīta sabiedriskajā transportā aizrautīgi sagrupē dažādu krāsu “dārgakmeņus” telefonā. Neskatoties uz to, joprojām daudziem pieaugušajiem diemžēl neizdodas laikus pamanīt brīdi, kad bērns pārkāpj robežu un kļūst par spēļu atkarīgo.

Kas jāņem vērā, izvēloties jaunu monitoru? 05.10.2018 16:58

Monitors ir logs uz datora iekšējo pasauli un visu plašo tīmekli, kas ļauj bināro kodu attēlot cilvēkam saprotamā un uztveramā formātā. Šīs lieliskās ierīces ir pieejamas pārsteidzoši plašā klāstā – veidu, izmēru un funkciju daudzveidība ir iespaidīga, kā izvēlēties īsto? Piedāvājam dažus padomus!

Aicina labot saplēstās mantas Kaņepes Kultūras centrā 28.09.2018 14:17

Sestdien, 29. septembrī, Kaņepes Kultūras centrā (KKC) sezonu atsāks mantu labošanas pasākumu sērija „Repair Cafe”. Aicinot līdzi ņemt nolietoto tējkannu vai pārāk daudzus kilometrus pieredzējušo velosipēdu, plkst. 15.00 saplēstās mantas pieredzējušu meistaru vadībā būs iespējams salabot trīs labošanas stacijās - šūšanas stacijā, pie elektronikas remonta galda vai divriteņu labotavā KKC pagalmā.

AOC: Spēļu displeji simtiem miljonu geimeru 27.09.2018 16:26

Amsterdama, 2018. gada 27. septembrī – Spēļu tirgus sasniedz vienu rekordu pēc nākamā, kā to nesen iespaidīgi nodemonstrēja gamescom datorspēļu šovs, kuru apmeklēja rekordliels apmeklētāju skaits – 370 000. Viens no vadošajiem nozares spēlētājiem ir globāli pārstāvētais monitoru zīmols AOC. Stefans Zommers (Stefan Sommer), Eiropas struktūrvienības mārketinga un biznesa vadības direktors, izskaidro tā veiksmes stāstu intervijā.

MMD piedāvā jaunu monitoru profesionāļiem 18.09.2018 14:20

Amsterdama, 2018. gada 18. septembris – MMD, vadošs displeju speciālists un Philips monitoru zīmolu licences partneris, paziņo par pilnīgi jaunu 31,5 collu Philips Brilliance 328P6VUBREB LCD monitoru ar iebūvētu USB-C dokošanu - ideāli piemērotu profesionāļiem, kas vēlas palielināt sniegumu un uzlabot produktivitāti. Pēc sava priekšgājēja, Philips Brilliance 328P6AUBREB, panākumiem jaunākais izlaidums iet soli tālāk: ar UltraClear 4K UHD (3840x2160) izšķirtspēju neticamai precizitātei, High Dynamic Range 600 reālistiskākiem krāsu attēliem, USB 3.1 nepieredzēti ātrai datu pārsūtīšanai, RJ-45 Ethernet savienojamību izcilai datu drošībai, kā arī milzumu ērtu funkciju, piemēram, LowBlue režīmu, MultiView un SmartErgoBase, kas uzlabo labklājību un baudījumu.

Viss, kas Tev jāzina par televizoru izšķirtspēju 11.09.2018 14:26

Viens no pašiem svarīgākajiem faktoriem, izvēloties televizoru, ir ekrāna izšķirtspēja. Taču vai zini, kāda ir atšķirība starp Full HD un Ultra HD televizoriem, kādi risinājumi mūs sagaida tuvākā un tālākā nākotnē un ko nozīmē skaitļi, kas norādīti pie izšķirtspējas apzīmējuma? Atbildes uz šiem jautājumiem meklē raksta turpinājumā!

Viedoklis: Vai pirmklasniekam vajadzīgs arī pirmais mobilais telefons? 24.08.2018 13:29

Daļai Latvijas ģimeņu šis septembris būs īpašs – viņu bērni uzsāks pirmās skolas gaitas. Kamēr lielākiem bērniem jau ir izstrādājies savs skolas ritms, pirmklasniekiem un viņu vecākiem priekšā daudz jaunu iespaidu un priecīga satraukuma. Atvasēm kļūstot aizvien patstāvīgākām, daudzi vecāki ir pārliecināti – pienācis laiks arī pirmajam mobilajam telefonam. Tomēr tikpat bieži sabiedrībā izskan šaubas, vai tiešām pirmklasniekam ir vajadzīgs telefons un vai tas bērnam nebūs lieks kārdinājums un traucēklis.

Kā saudzēt redzes veselību TV skatīšanās laikā 07.08.2018 13:48

Mūsdienās cilvēku dzīve nav iedomājama bez lūkošanās ekrānā – datora, telefona vai televizora. Ikdienas steigā – strādājot, atpūšoties, mēs neveltām pietiekami lielu uzma-nību mūsu redzes veselībai. Lai uzzinātu, kā skatīties savu mīļāko filmu, nekaitējot re-dzei un neradot acīm pārslodzi, LG Electronics Latvia kopā ar aptieku tīkla Apotheka sertificēto farmaceiti Alīnu Fleišmani apkopoja ieteikumus, kā pasargāt redzes veselību.

Vēl iegremdējošāka sajūta ar Philips monitoriem 11.07.2018 20:25

Amsterdama, 2018. gada 11. jūlijs – MMD, vadošais tehnoloģiju uzņēmums un Philips monitoru zīmola licences partneris, laiž klajā 278E9 – jaunāko papildinājumu patērētāju displeju līnijā E9. 278E9 nozīmē stilīgu dizainu un augstas kvalitātes attēlu, ar ko E9 līnija jau ir pazīstama; tas piedāvā 27 collu plānmalu Ultra-Wide Color Full HD displeju, padarot attēlus reālistiskus un skatīšanās leņķus īpaši platus. To papildina tādas funkcijas kā AMD FreeSync – netraucētai un pilnībā iegremdējošai lietotāja pieredzei.

Aicina nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz semināru par datu aizsardzību 14.05.2018 17:21

Trešdien, 16. maijā no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz semināru “Fizisko personu datu aizsardzība un tās aktualitātes”.

PTAC oficiāli brīdina: FIELDMANN ķēdes zāģi rada bīstamību 24.04.2018 10:10

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) informē, ka FIELDMANN ķēdes zāģa modelis FZP 4516B ir nedrošs tā lietotājiem, jo tā daļas - priekšējais rokturis, aizmugurējais rokturis, priekšējais rokas aizsargs un ķēdes ķērājs neiztur slodzi, kurai tās ir pakļautas lietošanas laikā, tādējādi radot nopietnu savainošanās risku tā lietotājiem.

AOC paziņo par pirmo AGON monitoru ar AMD Radeon™ FreeSync™ 2 un VESA DisplayHDR™ 400 19.04.2018 12:35

Displeju speciālists AOC ar lepnumu paziņo par jauno papildinājumu savā AGON premium spēļu monitoru saimē — AOC AGON AG322QC4, kas piedāvā vienkārši fascinējošu spēļu grafiku; to nodrošina ar VESA DisplayHDR™ 400 saderīgais 31,5” VA panelis bez apmalēm trīs pusēs, superasā Quad HD (2560x1440 px) izšķirtspēja 16:9 proporcijā, dziļā un tintīgā 2000:1 statiskā kontrasta attiecība un agresīvais 1800R izliekums. 144 Hz atsvaidzes intensitāte, 4 ms GtG reakcijas laiks kopā ar Radeon™ FreeSync™ 2 atbalstu dod vienmērīgu spēlēšanas pieredzi pat augstākajā sacensību līmenī.

Austiņas, mikrofoni un datoru skaļruņi – kā atrast nepieciešamo? 06.04.2018 14:36

Lai gan varētu šķist, ka austiņu, mikrofonu un datoru skaļruņu iegāde tāds nieks vien ir, tomēr jāņem vērā, ka katram no šiem produktiem ir sava specifika, ko būtu noderīgi zināt, lai atrastu tieši Tavām vajadzībām piemērotāko ierīci. Ja Tev šādu zināšanu nav, neuztraucies – par visu pastāstīsim šajā rakstā!

Labākie Latvijas videospeciālisti izvēlas Philips 34 collu monitorus 23.03.2018 10:54


Kāpēc nepieciešams milzīgs 34 collu monitors neierastā 21:9 attiecībā? Aizņem vairāk vietas uz galda un šādā ekrāna platumā īsti nav ko rādīt? Vidējā datora lietotāja ikdienai, sērfošanai internetā vai e-pasta sarakstei, protams, ne pārāk nepieciešama ekstra. Bet ko saka speciālisti? Ko par jauno 34 collu Philips 349X7FJEW ar 100Hz saka videospeciālisti, kas ikdienā darbojas videojomā, nodrošina tiešraides un veido modernus video.

Latvijas interneta tiešraižu celmlauži un līderi: Tiešraides.lv, Sportacentrs.com TV televīzijas un lielākā sporta medija internetā Sportacentrs.com videospeciālisti atzīst - atliek vien pāris dienas pastrādāt pie šī monitora un atgriezties pie mazākiem monitoriem ir grūti.

AOC paziņo par jaunu, stilīgu un funkcionālu B2B līniju: Iepazīstiet P1 sēriju 14.03.2018 10:11

Amsterdama, 2018. gada 13. marts - Displeju speciālists AOC paziņo par ilgi gaidīto uz biznesa orientētās 75. sērijas pēcteci, galveno P1 sērijas biznesa monitoru. Sākot no 21,5" līdz 27" ar IPS, TN vai MVA paneļiem, kas aprīkoti ar pilnībā regulējamu ergonomisku statīvu un plašu savienojumu izvēli, ieskaitot pašreizējos (HDMI, DisplayPort) un mantotos (DVI, VGA) ieejas standartus, P1 sērijas monitori ir daudzpusīgi nekā citi šajā klasē. Lai padarītu uzņēmējdarbību ilgtspējīgāku un videi draudzīgāku, P1 sērija ir pilnībā sertificēta ar Energy Star 7, EPEAT Gold un TCO Displays 7.

Kāpēc izvēlēties viedpulksteni klasisko pulksteņu vietā? 13.03.2018 15:34

Pērn mobilā sakaru operatora “Tele2” telefonu, planšetdatoru, datoru un citu viedierīču, kā arī aksesuāru tirdzniecība pieauga par 27%, savukārt viedierīču pārdošana pieauga vairāk nekā 10 reizes. Vispieprasītākās viedierīces šobrīd ir sporta aproces un viedpulksteņi, kuru piedāvājums tirgū kļūst aizvien plašāks un funkcionalitāte aizvien iespaidīgāka no modeļa uz modeli.

Nākamā lapa