Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Padomi kā tīrīt datoru?

Padomi kā tīrīt datoru?
Dators nav kājslauķis, kur drīkst uzkrāt putekļus mēnešiem.
Publicitātes foto

Dators regulāri ir jāatbrīvo no putekļiem un netīrumiem, kas sakrājas uz tā korpusa, jo netīrumiem savairojoties, ventilatora darbība kļūst lēnāka, dzesēšana nenotiek un galu galā var sadegt datora "iekšas".

Datoru kopšana jāveic ar speciāliem līdzekļiem, kuri pieejami plašā klāstā. Putekļi rūpīgi jānotīra no korpusa, vēlams iztīrīt klaviatūru. Uzmanīgi klaviatūra jātīra klēpjdatoriem, jo zem tās atrodas datora "smadzenes".

Tīrīšanas līdzekļi ir dažādas putas, salvetes, šķidrumi, putekļus no klaviatūras iespējams izpūst ar "saspiestu gaisu", kas "iesaiņots" speciālos baloniņos.

UZMANĪBU! Datori ir jātīra tikai un vienīgi ar speciālajiem kopšanas līdzekļiem, tāpēc apkopējai aizliedziet tīrīt datorus - ar telpu tīrīšanas līdzekļiem datoriem tiks nodarīts lielāks ļaunums, nekā, ja tie paliks netīrīti.