Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:270, Did:0, useCase: 0


„Cido” 20 gadu jubilejā rada digitālās pasaules iedvesmotu produktu

„Cido” 20 gadu jubilejā rada digitālās pasaules iedvesmotu produktu
Cido vēsturiskie dizaini

Tuvojoties savai 20 gadu jubilejai, kas tiks atzīmēta 2014.gada 31.janvārī, dzērienu ražotājs SIA „Cido Grupa”, sulai radījis īpaša dizaina iepakojumu. Lai veselīgāku produktu izvēlei pievērstu jauniešu uzmanību, klasiskā ābolu sula ietērpta mūsdienīgos digitālās vides motīvos.

Viens Latvijas iedzīvotājs gadā izdzer vidēji 13 litrus sulas un nektāru, kas ir ļoti zems rādītājs, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm. Lai pievērstu jauniešu uzmanību veselīgāku produktu izvēlei ikdienas uzturā, izmantojot šobrīd tik aktuālo tehnoloģiju, tematiku, klasiskajam 0,2l ābolu sulas iepakojumam radīts īpaši pusaudžiem veltīts „CidoĀbols 5D”dizains.

Inese Rone: Cido ābolu sulu mēs ražojam jau kopš 1996. gada. Patērētāji šo produktu ir ļoti iecienījuši, par to liecina arī vairākkārt saņemtās balvas „Gada prece” Latvijā. Gadu gaitā mainījies arī iepakojuma dizains. Šodien jauniešu dzīve nav iedomājama bez digitālajām tehnoloģijām, aplikācijām un sociālajiem medijiem. Tādēļ esam radījuši īpašu 0,2l ābolu sulas paciņas dizainu, kas uzrunātu šodienas jauniešus viņiem saprotamā veidā, izmantojot digitālās vides simbolus un stilizētas aplikāciju ikonas. Šādas ekskluzīvas „CidoĀbols 5D” dizaina paciņas saražotas ierobežotā daudzumā un no šīs nedēļas tās pieejamas „Narvesen” un citās tirdzniecības vietās.”