Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:270, Did:0, useCase: 0


Taittinger kļuvis par oficiālo FIFA šampanieti!

Taittinger nams ar lepnumu paziņo ne tikai visiem futbola līdzjutējiem, bet ikvienam Taittinger šampanieša cienītājam, ka kļuvis par oficiālo FIFA šampanieti laika posmā no 2013. – 2015. gada decembrim, atbalstot 2014.gada FIFA pasaules kausu (FIFA world cup Brazil 2014)un FIFA savienības kausu 2013 (FIFA Confederations Cup 2013).

Taittinger nams izsaka pateicību par šādu žestu, uzskatot, ka patiesas vērtības vienmēr tiek novērtētas. Un norāda, ka vienmēr bijuši tuvu sportam, īpaši futbolam.

Pierre-Emmanuel Taittinger (Taittinger nama prezidents) atceras, ka vienīgā reize, kad viņam tika atļauts skatīties televizoru bez ierobežojumiem bija 1959.gada 6.jūnija nakts, kad viņa tēvs Jean Taittinger līdzi juta finālspēlei “Coupe d’Europe des Clubs” - šobrīd zināmai kā čempionlīgai starp Real Madrid un Stade de Reims. Šīs sacensības joprojām tiek asociētas kā “šampanieša futbolspēle”.

Svinēsim FIFA world cup finālspēli Maracanã stadionā 2014.gada 13.jūlijā, protams, ar glāzi Taittinger šampanieša!