Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:270, Did:0, useCase: 0Atklāta saldumu fabrikas Laima ražotnes atjaunotā siena

Redakcija
Redakcija

Par godu saldumu fabrikas Laima 145. jubilejas gadam, sestdien, 23.maijā, Miera ielas svētku laikā tika atklāta Laimas ražotnes atjaunotā siena, kas ieguvusi jaunu dizainu un funkcionalitāti. Ražotnes atjaunotā siena ir uzņēmuma dāvinājums Rīgas pilsētai, atzīmējot Laimas jubilejas gadu.

„Atzīmējot Laimas 145. dzimšanas dienu, gribam iepriecināt Rīgas pilsētas iedzīvotājus un viesus ar saldumu fabrikas atjaunotās sienas nodošanu ikviena apskatei un saldo mirkļu izbaudīšanai. Ceram, ka līdzīgi kā Laimas pulkstenis, kurš vēsturiski ir bijis Rīgas galvenā satikšanās vieta, arī Laimas atjaunotā siena ar soliņiem iegūs īpašu nozīmi pilsētnieku ikdienā un vairos Mīlestību,” Dana Erciņa – Užāne, “NP Foods” Komunikācijas direktore.

Iepriecinot ikvienu pilsētnieku un viesi, Laima ne tikai papildina pilsētvidi ar jauna dizaina ražotnes sienu, bet arī izveidojusi ērtu un patīkamu pieturas vietu ar soliņiem saldo mirkļu un šokolādes smaržas baudīšanai. Jaunais sienas dizains atspoguļo Laimas saukli “Izvēlies Mīlestību” vizuāli krāšņā un baudāmā veidā. Laimas sienas dizaina autors ir latviešu ielu mākslinieks Dainis Rudens.

AS “Laima” ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā un šogad atzīmē 145 gadu jubileju. Šobrīd AS “Laima” ir vienīgais šokolādes un atpazīstamākais saldumu ražotājs Baltijā, kas izvērsis eksportu vairāk nekā 37 pasaules valstīs – ASV, Kanāda, Ķīna, Izraēla, Lielbritānija, Īrija, Krievija, Baltkrievija, Azerbaidžāna, Kazahstāna un Turkmenistāna. Eksporta apjomi kopumā veido 15% no saražotās produkcijas.