Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:270, Did:0, useCase: 0


Rītiņš un Sirmais Rīgas svētkos aicina uz lielāko restorānu Rīgā

Sestdien, 16.augustā, Rīgas svētku ietvaros Spīķeru centrālajā laukumā tiks atvērts “Rīgas svētku restorāns”, kurā vienlaicīgi darbosies 15 Rīgas labākie restorāni un kafejnīcas. Apmeklētājus ar savu meistarību pārsteigs tādi populāri Latvijas šefpavāri kā Mārtiņš Rītiņš, Mārtiņš Sirmais, Ingmārs Ladigs, Māris Astičs, Valters Zirdziņš un citi.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iepazīt un nogaršot ne vien mūsdienu Latvijas garšas ēdienus, bet arī baudīt dažādas šefpavāru variācijas par pasaulē arvien lielāku popularitāti gūstošo Street Food. Tāpat līdzās katram garšas meistaram darbosies arī kāds vietējais ražotājs, no kuru piedāvātās produkcijas pavāri ikdienā gatavo neaizmirstamus ēdienus. Šos produktus būs iespējams arī iegādāties.

Kā stāsta Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja valdes locekle Vita Jermoloviča: “Pasākuma laikā tiks radīta īpaša restorāna atmosfēra – lielisks šefpavāru sniegums apvienojumā ar restorānam atbilstošu iekārtojumu un dekorācijām. Taču tā kā šie ir Rīgas svētki, svētki visiem pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, šefpavāru sagatavotie ēdieni būs “pa kabatai” ikvienam apmeklētājam. Tāpat pasākuma laikā būs dažādi muzikāli priekšnesumi, meistarklases, konkursi un citas aktivitātes.”

“Rīgas svētku restorāna” dalībnieki: “Vincents”, 3 pavāru restorāns “Tam labam būs augt”, “Burkāns”, “Dārzs”, “Valtera restorāns”, “Vairāk saules”, “Le Dome”, “Innocent café”, “Avalon”, “Muusu”, “KID”, “Ostas Skati” u.c.