Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:270, Did:0, useCase: 0Pavasara Rīgas Restorānu Nedēļa

Esi gatavs kļūt par gardēdi? Rezervē savā plānotājā pēdējo aprīļa nedēļu – no 22. līdz 28. datumam. Tad projekta „Gaumīgi Garšīgā Galvaspilsēta – Rīga” ietvaros 15 dažādu gastronomisko strāvojumu restorāni, bāri un kafejnīcas godā cels Latvijas pavasara īpašos produktus – bērzu sulas, rabarberus un reņģes.

Vecmodīgi izsmalcinātas, mūsdienīgi pārgalvīgas un pārsteidzoši gardas bērzu sulu, rabarberu un siļķu versijas būs degustējamas pavasara Rīgas Restorānu nedēļā, turklāt par īpašo cenu – 10,50 latiem vai 15 eiro (Uzmanību! Piedāvājumā ir trīs ēdieni!).

Tradicionāli latviskas ēdamlietas, kuras šķiet tik pierastas un pašsaprotamas, ka ir pienācis pēdējais laiks uz tām paraudzīties no cita, mūsdienu, skatu punkta. Piemēram, baudīt ne tikai svaigi raudzētas, dzirkstīgas bērzu sulas, bet arī bērzu sulu sorbetu un salātus, aizdarītus ar bērzu sulu sīrupu. Vai rabarberu – tā sulīgi pavasarīgais kraukšķīgums noteikti ir izmantojams plašāk par Vasarsvētku plātsmaizi un klimpām.

Saki, nedēļa būs par īsu, lai izgaršotu šo Rīgas pavasari pa īstam? Rūdies! Nākamā gardēdības sesija būs pavisam drīz – jau vasarā!

Iepazīsties ar restorāniem, kas piedalās Rīgas Restorānu nedēļā un to piedāvātajām ēdienkartēm šeit