Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:270, Did:0, useCase: 0Nopērkami jauni RASA jogurti ar Latvijā audzētām cidonijām un mellenēm

Piena produktu zīmolam RASA klajā nākuši jogurti ar divām jaunām garšām – ar āboliem, cidonijām un vaniļu, kā arī ar mellenēm un kazenēm. RASA jogurti ir dabīgi – ražoti no Latvijā iegūta piena, pievienojot Latvijā audzētas un ar rokām atlasītas cidonijas un mellenes, kā arī dabīgu vaniļas aromātu.

“RASA zīmols turpina piedāvāt augstas kvalitātes produktus augošās piena produktu kategorijās. Mūsu mērķis ir, lai RASA zīmols kļūtu par galveno orientieri pircējiem izvēloties augstākās kvalitātes dabīgus piena produktus. Tādēļ vēl šī gada nogalē iepazīstinām ar īpašu lolojumu – RASA jogurtiem ar Latvijas dabas veltēm – cidonijām un mellenēm, kas ir nevien gardi, bet arī veselīgi,” tā Food Union zīmolu vadītāja Natalja Sidorova.

Cidonijas ir ļoti vērtīgs, C vitamīnu saturošs rudens auglis, ko izsenis Latvijā izmanto želeju, ievārījumu, džemu, sukāžu un kompotu pagatavošanā. Tagad cidonijas savienojumā ar āboliem un dabīgo vaniļu ir radušas lielisku saldskābu garšu saskaņu RASA jaunajā jogurtā. Cidonijas ir ne tikai gardas, bet arī veselīgas – to sastāvā ir daudz organisko skābju, šķiedrvielu, C vitamīnu, provitamīnu A, kā arī dzelzs, kālijs un citi mikroelementi.

Daudziem jau iecienītais RASA jogurts ar mellenēm ir piedzīvojis uzlabojumus – tam pievienotas vērtīgās ogas kazenes. Mellenes satur vienu no ogās visretāk sastopamajām organiskajām skābēm – dzintarskābi, tajās ir daudz cinka, kālija un mangāna, kā arī provitamīnu A. Tagad varam lepoties, ka RASA jogurtā izmantotas tikai Latvijā audzētas un ar rokām atlasītas mellenes, kas savienojumā ar sulīgajām kazenēm apmierinās pat visprasīgākā jogurta cienītāja gaumi.

Jaunie RASA jogurti papildina jau esošo RASA jogurtu klāstu – ar ķiršiem un granātāboliem, ar persikiem un mango, kā arī ar ananāsiem un kokosriekstiem. Abi RASA jaunās garšas jogurti pieejami lielajos (1l) un mazajos (350g) iepakojumos. Tie jau ir pieejami gan Latvijas lielveikalos, gan nelielajos piemājas veikaliņos.