Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:270, Did:0, useCase: 0Laima atbalstīs riteņbraucējus ar saldumiem “Bike to work” kampaņas ietvaros

Redakcija
Redakcija

Trešdien, 16. septembrī no plkst. 7.30 līdz 9.00 kampaņas “Ar velo uz darbu” jeb “Bike to Work” ietvaros visi riteņbraucēji, kas rītos pārvietojas pa Skolas ielas veloceliņu, varēs saņemt gardos saldumus no saldumu fabrikas Laima. Ar šokolādītēm cienās tos, kuri velosipēdu ir izvēlējušies kā alternatīvo transporta līdzekli ceļā uz darbu, tādējādi novērtējot riteņbraucēju ieguldījumu pilsētas dzīvē.

Mūsu mērķis ir dzīvot videi draudzīgāk, veselīgāk sev un citiem. Mēs turpinām investēt, lai radītu videi draudzīgu darbību pilsētā. Mūsu darbiniekiem jau gadu ir pieejami īpaši pēc Laimas pasūtījuma izgatavoti Ērenpreiss velosipēdi, ar kuriem ātrāk, ērtāk un veselīgāk iespējams nokļūt pie klienta vai citā ražotnē. Mēs esam par velokustības attīstību Rīgā,” uzsver “NP Foods” Komunikācijas direktore Dana Erciņa-Užāne.

Pērn saldumu fabrikas Laima darbinieki saņēma Latvijas velosipēdu uzņēmuma Ērenpreiss izgatavotus 15 velosipēdus, lai Laimas darbinieki varētu ērti pārvietoties pa pilsētu un vienlaicīgi rūpēties par vides piesārņojuma samazināšanu. Velosipēdi izgatavoti pēc saldumu fabrikas pasūtījuma, un to dizainā izmantota Laimas identitāte. Šie bija pirmie korporatīvie velosipēdi, ko izgatavojusi Ērenpreiss velosipēdu darbnīca.

“Bike to work” kampaņa iezīmē Eiropas mobilitātes nedēļas sākumu un tās galvenais mērķis ir popularizēt visa veida velosipēdu izmantošanu kā alternatīvu ikdienas transporta līdzeklim.