Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:270, Did:0, useCase: 0“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” iepazīstina ar jaunu produktu līniju “Tagad”

Redakcija
Redakcija

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda atbalstu ir veicis uzlabojumus Latvijā mīlētākā saldumu zī-mola “Laima” piena šokolādes ražošanas tehnoloģijā un procesos. Ieguldot 1,5 miljonus eiro, uzņēmums iegādājies jaunākās paaudzes iekārtas, kas paredzētas vienīgi piena šokolādes ra-žošanai, un tās sniedz iespēju radīt vēl nebijušu, izteikti maigu piena šokolādes struktūru un garšu. Līdz ar ieguldījumiem jaunajās iekārtās “Laima” laiž klajā jaunu piena šokolādes līniju “Tagad” – šokolādes tāfelītes ar astoņām dažādām garšām. Jau tuvākajā nākotnē “Tagad” līniju ir plānots paplašināt ar citiem piena šokolādes produktiem.

“Mēs regulāri pilnveidojam ražošanas tehnoloģijas un procesus, jo kvalitāte ir mūsu galvenā pri-oritāte. Šobrīd esam īstenojuši nozīmīgus ieguldījumus tieši piena šokolādes ražošanas procesu pilnveidē un pilnīgi jauna koncepta piena šokolāžu līnijas “Tagad” izveidē. Papildus jaunām ie-kārtām ir pilnveidota šokolādes receptūra. Tā ļauj ražot izteikti maigu piena šokolādi, kāda “Laimas” produktu klāstā līdz šim nav bijusi. Ar jauno produktu mēs plānojam būtiski celt “Lai-mas” konkurētspēju piena šokolādes kategorijā,” uzsver “Orkla Confectionery & Snacks Lat-vija” valdes priekšsēdētājs Eriks Smits-Hansens.

“Laima” zīmola vadītāja Maija Brūkle norāda: “Jaunā “Tagad” šokolāžu līnija ir kaut kas jauns Latvijas tirgum. Augstākā piena šokolādes kvalitāte, kuru raksturo īpaši maigā struktūra apvienojumā ar drosmīgām un pārsteidzošām garšām, kuras saistās ar jautrību un dzīves baudī-šanu. “Tagad” līnijā iekļautas gan klasiskākas, gan pilnīgi jaunas garšas, piemēram, sprakšķošā zemene un kraukšķīgais banāns. “Tagad” produkcija simbolizē jaunību, uzdrīkstēšanos un aicina rīkoties tagad – tvert dzīvi tagad, nevis dzīvot sapņos vai pagātnē. “Tagad” šokolādes tāfelīšu iepakojumi runā paši par sevi, izsakot iedrošinājumu ikvienam ķert mirkli. Pavisam drīz plāno-jam “Tagad” līniju izvērst citos piena šokolādes produktu veidos, kas iepriecinās un aizraus jaunāko paaudzi. “

Pašlaik “Tagad” līniju veido 90 g šokolādes tāfelītes ar sešām garšām – klasiskā piena šokolāde, piena šokolāde ar sprakšķošo zemeni, banānu kraukšķiem, sāļo karameli, popkornu un drupinātiem lazdu riekstiem, kā arī 220 g tāfelītes ar divām garšām – piena šokolāde ar rozīnēm un drupinātiem lazdu riekstiem, kā arī ar veseliem lazdu riekstiem. “Tagad” līnija ir pirmais lielais notikums, kas iemieso “Laimas” zīmola pārmaiņas uz jaunu, mūsdienīgāku sarunu ar šokolādes cienītājiem. “Tagad” piena šokolādes tāfelītes jau no februāra sākuma ir pieejamas visos lielākajos tirdzniecības tīklos.