Layout: current: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:270, Did:0, useCase: 0Mīlētākajam saldumu zīmolam “Laima” jauna vizuālā identitāte

Redakcija
Redakcija

Stiprinot Latvijā mīlētākā saldumu zīmola konkurētspēju, “Laima” ieguvusi jaunu vizuālo identitāti, kas turpina zīmola “Laima” gadu desmitos uzkrātās tradīcijas, bet vienlaikus iegu-vusi jaunu, spilgtāku un vitālāku vizuālo veidolu. Pirmais lielais notikums, kas iemiesos “Lai-mas” zīmola pārmaiņas uz jaunu, mūsdienīgāku sarunu ar šokolādes cienītājiem, notiks pavi-sam drīz, kad plašākai publikai tiks prezentēta jauna zīmola “Laima” produktu līnija.

“”Laimas” zīmols ir unikāls simbols. Latvijā nav daudz tādu zīmolu, kas var lepoties ar tik senu vēsturi. Vēl mazāk ir tādu, kas cauri gadu desmitiem, vēstures līkločiem un cilvēku paaudzēm var lepoties ar starptautisku atpazīstamību un konkurētspēju. Aizsācies vēl pirms 145 gadiem, “Laimas” stāsts pauž visas Latvijas attīstības vēstījumu,” stāsta Eriks Smits-Hansens, “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” valdes priekšsēdētājs.

“Taču laikam ejot un paaudzēm mainoties, arī tādiem vēsturiskiem zīmoliem kā “Laima” ir svarīgi iet kopsolī ar laika ritējumu. Turpināt būt aktuāliem, runāt par nozīmīgām vērtībām un būt pamanāmiem gan dažādu paaudžu cilvēku ikdienā, gan svinībās. Tādēļ veidojot jauno “Laimas” vizuālo identitāti, mums bija svarīgi turpināt “Laimas” vēsturisko mantojumu un izteikt to mūsdienīgā, konkurētspējīgā rokrakstā,” turpina Eriks Smits-Hansens.

Jaunā “Laimas” vizuālā identitāte būs vienota visam “Laimas” produktu sortimentam, “Lai-mas” saldumu veikaliem un “Laimas” šokolādes muzejam. Vizuālās identitātes nomaiņas pro-cess ir uzsākts un tas notiks pakāpeniski.

“”Laimas” logotips ir redzamākais un viens no galvenajiem zīmola aktīviem. Jaunā versija vei-dota, apvienojot elementus no trim nozīmīgiem “Laimas” periodiem. Pamatā saglabāts lako-niskais mūsdienu raksts, kas papildināts ar vijīgo līniju no pirmā “Laimas” logotipa, kas radīts vēl pagājušā gadsimta divdesmitajos gados. Līnija zīmei piešķir atraktivitāti un reizē pauž at-vērtību, atdarinot smaidu. Lai “Laimas” produkcija būtu pamanāma veikalu plauktos, jaunā rakstu zīme baltiem vai zelta burtiem izcelta uz izteiksmīga apļa sarkanā krāsā. Arī tas ir li-kumsakarīgi, jo tieši sarkanā ir bijusi “Laimai” raksturīgā krāsa vairāk nekā 40 gadus tās pa-stāvēšanas vēsturē,” papildina “Laimas” mārketinga vadītāja Maija Brūkle.

“Laima” ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. “Laima” pērn atzīmēja 145 gadu jubileju. “Laimai” raksturīgo unikālo garšu nodrošina šokolāde, kas pagatavota no augstvērtīgām kakao pupām, izmantojot saglabātās senās prasmes un receptes, kas papildinātas ar mūsdienīgām ražošanas tehnoloģijām un metodēm. Pašlaik “Laima” produktu portfelī ir teju 250 dažādi produkti, kas pieejami Latvijā un ārvalstīs. “Laima” produkcija tiek eksportēta uz 27 pasaules valstīm – ASV, Kanādu, Ķīnu, Izraēlu, Lielbritāniju, Īriju, Krieviju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Kazahstānu, Turkmenistānu un citām.

Par Orkla Confectionery and Snacks Latvija:
Orkla Confectionery and Snacks Latvija ir viens no vadošajiem konditorejas un uzkodu uzņēmumiem Baltijas valstīs. Kopš 2016. gada sākuma uzņēmums apvieno vairākas juridiskās personas, kas kādreiz darbojās katra individuāli – SIA NP Foods, AS Laima, AS Staburadze un AS Latfood, saglabājot visus zīmolus, produktu portfeļus un ražošanas procesus. Orkla Confectionery and Snacks Latvija pārstāv šādus produktu zīmolus: Laima, Selga, Staburadze, Ādažu īstie Čipsi un The original Taffel snacks. Uzņēmums eksportē preces uz 27 valstīm, tajā kopumā tiek nodarbināti 1330 cilvēki.