Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:199, Did:0, useCase: 0Uzkoda: Jautrie cīsiņu zilonīši

Uzkoda: Jautrie cīsiņu zilonīši
Gatavoja un fotografēja Iveta Apškrūma, pnc.lv

Šādus zilonīšus pagatavot ir ļoti vienkārši, nav nepieciešams ne pārāk daudz laika, ne kādu īpašu zināšanu vai kulināro prasmju. Viss, kas jums vajadzīgs, ir divu dažādu resnumu cīsiņi, pāris piparu graudi, ass nazis un nedaudz pacietības.

Nepieciešams:
3 zilonīšiem

4 resnāki cīsiņi,
3 tievāki cīsiņi,
6 pipargraudi.

Pagatavošana:

1. Cīsiņus novāra un nedaudz atdzesē.

2. Trīs resnākajos cīsiņos veic attiecīgus iegriezumus: četrus- kājām, divus- ausīm un vienu snuķim. Ja vēlaties, iegriezumus kājām var arī netaisīt, bet vienkārši ziloņa ķermeni pēc tam novietot uz izveidotajām kājiņām.

3. No trīs tievākajiem cīsiņiem sagriež kājiņas. no katra cīsiņa sanāk četras kājas ( cīsiņš vienkārši jāsagriež četrās vienādās daļās).

4. No atlikušā resnākā cīsiņa izgriež 6 ausis (nogriež no cīsiņa 3 ripiņas un katru no tām pārgriež uz pusēm) un 3 snuķus (gareniski nogriež no cīsiņa vienu šķēlīti, no tās pēc tam nogriež 3 vienādas strēmelītes, kas būs snuķi).

Labu apetīti un jaukus brokastu rītus!